Knihovna

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 09 říj 2014 17:27

+sedne si k němu, chytne ho za ruku a druhou rukou ho hladí po dlani a kouká na něj, tak trochu smutně, ale usmívá se+ Locke... +pousměje se+ No jo, chápu. +povzdechne si trochu a vstane+ Já se půjdu už umej, mám dost. +pohladí si plnej žaludek+ Něco s tím uděláme. +slíbí mu ještě a jde do koupelny+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Locke Lamora » 09 říj 2014 18:01

Co? +pousměje se potichu, a nechá si proklouznout mezi prstama pár pramenů jejích vlasů, když ji má tak blízko+ Tak jo. +přikývne, uklidí mističky se zbytkama do lednice a jde s ní nahoru do koupelny+ S čím? +zajímá se s úsměvem, svleče si košili, aby se celej nezamáčel, a prakticky strčí hlavu do umyvadla a umyje ze sebe konečně to chilli a ochladí si kůži co ho pálí od omáčky+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 31 led 2016 23:43

Ale bylo to v pohodě. +usměje se na ni+ A co zkouškový? +zeptá se jí a otevře dveře+ To je naše knihovna. +řekne docela hrdě+ Je tam i duch, tak se nelekni, je trochu otravnej.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Eugenie » 31 led 2016 23:46

v pohodě, už mám hotovo. už mě čekají státnice. +usměje se+ duch! +vykulí nadšeně oči, a když vejde dovnitř tak poněkud oněmí, na chvilku se zastaví a rozhlídne se, pak pomalu vydechne, a jde rovnou k policím, pomalu kolem nich prochází, a konečkama prstů se dotkne pár knih, pak se na ni otočí, a děsně šťastně se uculí++
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 31 led 2016 23:55

+udělá pár kroků do místnosti, ale spíš se na ni jenom kouká, jak se jí to tam líbí a trochu se usmívá+ Dobrý, co? +usměje se na ni tak pěkně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Eugenie » 31 led 2016 23:59

je to krásný. +usměje se, ale kouká hlavně na ni+ moc krásný. +sklouzne prstama po jedný knize+ tady bych chtěl bydlet napořád. +zazubí se, a pak se na ni uculí+ nesměje se mi, já mám jenom ráda knížky. +uculí se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 01 úno 2016 00:03

To je přece pěkný, že máš ráda knížky, ne? +usměje se a přejde k ní a položí ruku na tu samou knížku, kde má ruku i ona+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Eugenie » 01 úno 2016 00:05

no, to máme asi společný. +usměje se, a prstama pohladí ty její, kdž se potkaj na hřbetě tý knihy, pak k ní zvedne oči, a usměje se+ chybělas mi. +řekne tak tiše, a usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 01 úno 2016 00:12

+usměje se na ni a proplete svoje prsty s jejíma+ Já vím. +přikývne+ Ty mě taky. +koukne na ni a trošku se pousměje a očima jí sklouzne na rty+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Eugenie » 01 úno 2016 00:15

jo? +usměje se tak plaše, a když jí koukne na rty, tak si je trochu podvědomě olízne+ to je dobře. +usměje se jedním koutkem trochu výš, natáhne se k ní a úplně nesměle přitiskne rty na její+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron