Pokoj v prvním patře vpravo

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Pokoj v prvním patře vpravo

Příspěvekod Phillipa Lafayette » 10 kvě 2013 00:27

Takže bude stačit když Wenai znemoznim kouzlit a vy si jistě se svým nevlastním bratrem nějak poradite. +prikvne spokojeně+
Oh to ne ne. +zavrti s úsměvem hlavou+ Ani v nejmebsim jste mě nerusili. Jen jsem náhodou byla na terase a všimla si vás. +mávne rukou jakože si tím vůbec nemusí dělat starosti+
Chutná vám? +obličej se ji rozzari v úsměvu+ To jsem opravdu nesmírně potěšena.
+s úsměvem přijímá jejich lichotky a řeči+ Pabove kdybych nevyla naprosto ptesvedcena o vašich čestných úmyslech tak bych byla schopna říct že se mnou flirtujete. +naoko jim zahrozil prstem a nechá přinést polévku+ Jsem si jistá že ta hra bude báječná ať už s jedním. +sjede Cala mírně roztouzenym pohledem+ Druhým. +teď její pohled schytal Galdo+ Či s oběma. +usměje se na ně+ Velmi nerada bych způsobila újmu vaším srdcim. +pomalu cítí jak ji ruzovi tváře ale pak se ovládne+
Nil mortifii sine lucre
Uživatelský avatar
Phillipa Lafayette
Čarodějka
 
Příspěvky: 140
Registrován: 29 bře 2012 11:45

Re: Pokoj v prvním patře vpravo

Příspěvekod Locke Lamora » 10 kvě 2013 01:00

(ohledně zkoušek spojení, mně to normálně funguje a chodí)
+trochu v nich hrkne, když to slyšej, a mentálně se připravujou na sprdunk, protože Wenai asi nebude ráda, až to uslyší :D +
Pravděpodobně se nějaké řešení najde, o tom se ovšem před dámou nesluší hovořit. +skloní hlavu jejím směrem Galdo+
Pak tě jistě nebude obtěžovat, když svou ranní rutinu budeme provozovat každé ráno. +usměje se Calo a stojí ho veškerý úsilí a zlodějskej výcvik, aby tu polívku dojel a nevypliv+
Vynikající. +pochválí jí to Galdo a distingovaně ujídá svojí lžící, a oba se na ni vrcholně nevinně uculí+
Naše úmysly vskutku jsou pouze a jedině čestné, ovšem v přítomnosti dámy tak mimořádných půvabů a ctností si zkrátka jeden nemůže pomoci. +culí se na ni Calo, zatímco Galdo na ni poměrně zbožňujícně zírá+
Omluv nás, přiblížíme-li se občas hranici impertinence, avšak v tvé přítomnosti je těžké ovládnout tu čistou a nevinnou náklonnost, která se přirozeně rodí v našich duších. +sklopí kajícně zrak+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Pokoj v prvním patře vpravo

Příspěvekod Phillipa Lafayette » 10 kvě 2013 03:49

(no mě to zas nejede)

Jsi tak galantni Galdo. +usměje se na něj a nechtěně sjede pohledem na jeho vypracovanou hruď ve vystrihu košile. Phillipa na chvilku ztratí nit tak naváže tím že nechá prinesta hlavní chod+
Oh to mě vůbec obtěžovat nebude. +zavrti hlavou+
Pánové ovšem nerada bych ve vás vzbuzovala plané naděje. Jsem již vdovou a jako taková musím čelit jistě zdrženlivosti jež se v mém stavu vyžaduje. Ovšem.. +povzdychne si+ Jsem csto sama. +řekne pohrebnim tónem ale pak se na ne usměje+ Jen se neupejpejte pokud vám chutná a pridejte si. +ukáže na jídlo na stole+ Jsem opravdu řada že vás tu mám pánové. Pozvedate mou mysl z hloubky beznaděje.
Nil mortifii sine lucre
Uživatelský avatar
Phillipa Lafayette
Čarodějka
 
Příspěvky: 140
Registrován: 29 bře 2012 11:45

Re: Pokoj v prvním patře vpravo

Příspěvekod Locke Lamora » 10 kvě 2013 16:07

To je samozřejmě zcela pochopitelné. +přikývne Galdo chápavě a pustí se do výhonků+
Máme-li být zcela upřímní, je naprosto přirozené, že tvá osoba, tvé půvaby a inteligence vzbuzují v obyčejných a nedokonalých mužích jako jsme my dva touhu. +skloní zahanbeně hlavu Calo+
Ovšem zcela chápeme tvou situaci, a jsme více než připraveni tuto rostoucí náklonnost ventilovat touto formou, pokud nám dovolíš setrvávat občas v tvé přítomnosti a oddávat se intelektuálně stimulující konverzaci, budeme zcela a naprosto šťastni. +ujistí ji Galdo+
Dovol nám ulehčit ti tvůj osamělý úděl, drahá Phillipo. +upírá na ni Calo svůj pohled a oba se tvářej, jako že jestli je odmítne, urve jim to srdce+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Pokoj v prvním patře vpravo

Příspěvekod Phillipa Lafayette » 10 kvě 2013 19:52

+zasmeje se a mávne nad nimi rukou+ I vy lichotnici. +ale je vidět že ji to těší. Ale sama by to ani za nic nepriznala natož aby jim dala nějaký jasný signál. Jen s chutí pojídání svoje bambusove výhonky a usmívá se+ Je pravdou že společnost tak znalých gentlemanu jako jste vy dva jen uvitam. Prosím o vaší naklonosti již nemluvte opravdu mě privadite do rozpaků. +řekne a je ve tváří poněkud zcervenala+ Povezte mi něco o vašich koniccich prosím. +požádá je+
Nil mortifii sine lucre
Uživatelský avatar
Phillipa Lafayette
Čarodějka
 
Příspěvky: 140
Registrován: 29 bře 2012 11:45

Re: Pokoj v prvním patře vpravo

Příspěvekod Locke Lamora » 10 kvě 2013 22:47

+přikývnou, že už ji teda nebudou uvádět do rozpaků, a místo toho ji stíhaj toužebnými pohledy+
Mezi starostmi o rodinný majetek a naše nevlastní bratry nám příliš mnoho volného času nezbývá. +povzdychne si Calo+
V těch vzácných momentech volna podle tradice starých Řeků kultivujeme buď své tělo přiměřeným sportem, nebo svou duši pomocí sebevzdělávání, umění a literatury. +svěří jí Galdo+
Část svého času a peněz pochopitelně také investujeme do charitativní činnosti, nejčastěji pracujeme s malými sirotky, které učíme číst v Chrámové škole. +sdělí skromně Calo+
Ale naše životy nejsou nijak zajímavé ani zapamatováníhodné, prozraď nám raději něco o svých koníčcích. +usměje se na ni Galdo+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Pokoj v prvním patře vpravo

Příspěvekod Phillipa Lafayette » 11 kvě 2013 04:15

(neprehanej to už trochu s těma sirotkama? Ona jim to stejně spolkne :-D )

Opravdu? +zadiva se na ne obdivne+ Něco takového bych do mužů vašeho věku neřekla. Máte můj neskonaly obdiv pánové. Opravdu. Chudáci děti. +zavrti soustrastne hlavou+ Musíte mě tam někdy vzít prosím. +požádá je naléhavě+
Moje koníčky jsou skromné. Svůj čas delím mezi svého syna Mikaela a pěstování květin. Mužů se pochlubit opravdu rozsáhlou sbírkou masozravych rostlin a to jak normálních tak i těch pro mudly neznámých. +řekne s pýchou v hlase+ Jinak si jen občas vyjedu na koni na útesy nebo do lesa. +dodá skromne+ Rozhodně nic tak zasluzneho jako vy pánové. +usměje se na a v jejím pohledu lze rozeznat obdiv+
Nil mortifii sine lucre
Uživatelský avatar
Phillipa Lafayette
Čarodějka
 
Příspěvky: 140
Registrován: 29 bře 2012 11:45

Re: Pokoj v prvním patře vpravo

Příspěvekod Locke Lamora » 11 kvě 2013 14:12

(taky mohli vařit polívku pro bezdomovce. :D)

Původně to vycházelo z přání v závěti našeho otce, ale nakonec jsme v tom oba našli duševní seberealizaci. +přizná Calo+
Vážně? +podiví se Galdo+ Ale jistě, to by bylo báječné. +nadchne se, a v obou poněkud hrkne, když zmíní masožravé rostliny+
Rádi bychom vaši úctyhodnou sbírku viděli, pokud byste byla tak laskava. +projeví zájem Calo+ Ale prozraďte, co vás vedlo k rozhodnutí začít pěstovat zrovna masožravky? +hledí na ni tázavě+
Na koních jezdíme také s velikou vášní, bohužel prostory města, v nichž žijeme, této zálibě dvakrát nesvědčí. +povzdychne si Galdo významně a oba na ni přes svoje poháry zbožňujícně zírají+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Pokoj v prvním patře vpravo

Příspěvekod Phillipa Lafayette » 11 kvě 2013 14:31

Masožravé rostliny jsou poněkud záhadné. Co vůbec vedlo matku přírodu k tomu, vytvořit rostlinu, která se živý hmyzem, či hlodavci. +zaujatě o tom mluví+ Navíc v sobě mají jistý náznak nebezpečí. +zasměje se+ Ale nebojte se, pánové, žádná z nich není tak velká, aby pozřela člověka.
Někdy můžeme jet na projížďku, v pozdním jaru je okolí Tvrze opravdu nádherné, těžko tu najdete roční období, které by zdejšímu kraji neslušelo. Ale abych pravdu řekla, tak se už neskutečně těším na ten tenis s vámi. +usměje se na ně+
Nil mortifii sine lucre
Uživatelský avatar
Phillipa Lafayette
Čarodějka
 
Příspěvky: 140
Registrován: 29 bře 2012 11:45

Re: Pokoj v prvním patře vpravo

Příspěvekod Locke Lamora » 11 kvě 2013 14:55

+oba jí doslova visí na rtech a tváří se, že je to strašně zajímá+
To zní naprosto fascinujícně. +vydechne Galdo, a jak jí tak zírá na rty, špičkou jazyka si olízne ty svoje+
Přitahuje tě nebezpečí? +Zajímá se hnedka Calo+
Vážně? Půjčila bys nám koně? To by bylo báječné, už strašně dlouho jsme na vyjížďce nebyli. +nadchne se Galdo a hezky od srdce se na ni usměje+
Jistě, jistě, tenis. +vzpomene si Calo+ Tedy pokud nás omluvíš, dojdeme se přiměřeně převléknout, a počkáme na tebe v hale? +navrhne, když už má dojedeno+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron