Pánský pokoj

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Pánský pokoj

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2012 15:25

Zde se bavili muži rodu Lafayette. Ženy sem nesmí, i když Wenai sem občas chodí, protože je tu kulečník a bar.

Obrázek

Obrázek

A tady je úžasný Opijový pokoj, je to součást pánského pokoje, kde se gentlemani zkuřovali lákavým opiem a snili o neexistujících ženách.

Obrázek
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Byron » 14 pro 2012 00:14

To taky je. +přikývne a pustí holky dovnitř+ Ženy sem nesmí. Takže výtejte, dámy. +zazubí se na ně a zamíří k baru+ Tak co to bude? +naleje si do hrnku tequilu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Jessica » 14 pro 2012 00:15

+vejde dovnitř a svalí se do křesla+ Mě můžeš donýst ruma, toho nejhoršího, co tu mají. +poručí si+ A pozdějc by sme si mohli dát kulec, ne? +kývne ke stolu+
dejte mi někdo cigááárooo!
Uživatelský avatar
Jessica
 
Příspěvky: 41
Registrován: 21 pro 2010 20:53

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Victoria » 14 pro 2012 00:22

Ó +vejde dovnitř tanečním krokem+ Hm, a mícháš drinky, nebo to leješ neředěný? +zasměje se+ To je asi jedno, já stejně piju akorát tequilu +pokrčí rameny a vysedne si na kulečníkovej stůl, zabalí se víc do deky a kinklá nohama ve vzduchu+ Nemají tu doutníky? Tenhle pokoj přímo volá po doutníkovým kouři +rozhlíží se zvědavě+ Já... kulečník hrát neumím +mrkne trošku provinile na Jess+ Umím akorát poker. Svlíkací +zakření se+ Ale to stejně nemá cenu, pač už jsme svlečený. +zasměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Jessica » 14 pro 2012 00:34

Hej, to by šlo. +vezme si od Byrona skleničku s rumem ana pije+ Fuj, furt moc kvalitní. Bramborovej nemaj? +zaškebí se+ Ale o to by to bylo zajímavější. A rychlejší.
dejte mi někdo cigááárooo!
Uživatelský avatar
Jessica
 
Příspěvky: 41
Registrován: 21 pro 2010 20:53

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Byron » 14 pro 2012 00:35

Žádný takový. Žádnej pokr. Mě je jasný, kdo by byl nahej první. A nic by mi nepomohlo, že umím švindlovat. +roznese jim tam doutníky a sám si taky jeden zapálí+ Vymyslete něco jinýho. +navrhne jim+ Nesvlíkacího! +dodá potom honem+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Victoria » 14 pro 2012 00:43

Koukej Jess, bojí se, že prohraje s holkama a přijde o trenky +plácne ho ze srandy po zadku, když jí nese doutník+ Tak mě holt budete muset naučit kulečník +poklepe rukou na zelený plátno, na kterým sedí+ Nebo přijít s něčím, při čem neutrpí básníčkova důstojnost +zaculí se na Jess a zabafá z doutníku+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Byron » 14 pro 2012 01:04

Hahaha. +zaksichtí se na ně+ Kulečník je jednoduchej. Prostě šťoucgáš tyčkou koule do dír. A to buď celobarevný, nebo dvojbarevný. Celý. Hotovo. Konec. +vezme si tágo a podá ho Viktorii+ začni.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Victoria » 14 pro 2012 01:10

Tak jo +seskočí ze stolu, odloží si deku, důležitě prokřupe prsty a namíří si tágo tak, jak to vídala v hospodách, špičku opřenou mezi prsty a pak prostě šťouchne. Koule se rozletí do všech stran, dvě dokonce vypadnou ze stolu úplně+ Koukej, ta bílá spadla do díry! +raduje se a opírá se o tágo jak lovec o pušku+ A tyhle +zvedne ze země ty spadlý+ to bude asi aut. +zakření se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Jessica » 14 pro 2012 01:27

No vidíš, jak ti to jde. +vyhrabe se z křesla+ Ještě pár her a můžeš ostřelovat lidi v hospodě. +zasměje se vesele a vezme si od Byrona tágo+ Do té bílé se šťouchá a ta musí zasáhnout další kouli a ta teprv má skončit v díře. Takhle. +vyloví si bílou kouli a ukáže jí jak na to a pak se nakloní k Byronovi+ Už ti někdo řek, že seš mizernej učitel?
dejte mi někdo cigááárooo!
Uživatelský avatar
Jessica
 
Příspěvky: 41
Registrován: 21 pro 2010 20:53

Další

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron