Pánský pokoj

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Wenai Lafayette » 18 lis 2013 14:32

Tak jo. +zašeptá jí nazpátek+ Tak se budeme navzájem očichávat. +uculí se a taky ji začne poněkud fetovat, oči má při tom přimhouřené a vypadá to, že má dost+ Víš co? +zapšetá jí potichu do ucha+ Já bych tě celou , skoro celou nastříkal šlehačkou s vanilkovou příchutí. A pak bych tě olízal. Pod tou lednicí. +dodá+ Od té šlehačky.

No, ono stejně budeme dělat prudký pohyby oba, takže tu gumičku budeme potřebovat tak jako tak. +zasměje se+ Mořský pany nakladou vajíčka a mořský panáci je pak oplodněj. Moc vášnivý to není. +pokývá hlavou+ Pokud to ovšem není taková ta mořská panna, co má tu rybí část na horní půlce a dole nohy. +zazubí se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Victoria » 18 lis 2013 18:20

+zavrtá se mu nosem do krku a líně mu klouže rty po kůži, a jeho teplo a alkohol a příjemný mrazení pod kůží ji maličko uspává, ale neusnula by ani za nic, když ho má tak u sebe a může si to užívat+ Uhm. +odkašle si poněkud, protože se nedá říct, že by s ní taková představa nic nedělala, a maličko se na něm zavrtí+ Myslíš, že tu maj lednici? +zajímá se úplně mimochodem+


To se mi teda moc nelíbí. +nakrčí nos+ A kdybys měla vršek jako ryba, takby ti nedržela koruna. +vrtí hlavou nesouhlasně+ To ne, to radši ztroskotávat nebudem. +rozhodne+ Ještě by nás to všecko stříbro stáhlo ke dnu, a tam jsou samý mořský potvory. +zašklebí se, a dá jí pusu, aby si spravil myšlenku+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 lis 2013 18:48

+drží si ji na klíně a prsty jí klouže pod okrajem halenky na holé kůži a nosem přejíždí po krku a občas jí tak nenápadně vtiskne polibek+ Já si myslím... +začne potichu+ že tu určitě lednici někde mají. Třeba někde v kuchyni. +zvedne hlavu a strašně nevinně se na ni zazubí+

Děsně přesně. +zazubí se na něj a přikývne+ Celej ten systém kolem momřskejch panen je sice úžasně romantickej, ale děsně nepraktickej. +zkonstatuje+ Já bych radši zůstala nad hladinou. Ale řekni mi, ty jo, co budeme dělat, když nás přepadnou piráti, když tam budeme jenom dva. +koukne na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Victoria » 19 lis 2013 19:03

+zabloudí mu prsty do vlasů zezadu na krku a jemně se tam probírá+ Hm... tam je taky Maltezius, co? +našpulí nespokojeně rty+ Ten by mi asi vadil. +zamyslí se nad tím+ Budem ho muset odlákat. +zazubí se a vtiskne mu pusu+ třeba zapálit něco v patře, aby byl zaměstnanej. +navrhne nadšeně a olízne mu krk+

No mně to moc romantický nepřipadá, jsou furt mokrý a slizký a strašně studený, a když si nedáš pozor, tak tě utopí. +zaksichtí se+ mně se líbí holky co hřejou, a nesmrdí solí. +zazubí se a obejme ji pevnějc kolem pasu+ No, to bude problém. +přikývne vážně+ tak to jim asi ukradnem loď a všechny zbraně. +zazubí se a oči mu zasvítí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 lis 2013 19:31

+uculí se+ Možná tam už není, třeba už šel spát. +zahýbe významně obočím+ A co by sis přála abych podpálil? +zeptá se jí s úculem a už v kapse loví zapalovač+ Nějakej závěs? Nebo něco většího. +zazubí se a rozškrtne zapalovač, pak ho zas zhasne a chytne ji za pas a vstane+ Jdeme na to. +zašeptá vzrušeně a strašlivě nenápadně se plíží na chodbu a kouká, kde by co podpálil+

Jo? A řekni mi, jak já voním? +zeptá se ho najednou a poněkud se uculuje+ Jako ukrást jim pod nosem, to si určitě nevšimnou. +zasměje se, když si to představí+ Já tě žeru, ty neskutečnej zloději. +obejme ho a vtiskne mu pořádnou pusu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Victoria » 19 lis 2013 20:14

To bysme ho nesměli probudit. +zazubí se spiklenecky+ No zas abysme to tu nevypálili, nějaká drapérie by mohla stačit. +uculí se, čapne ho za ruku a vyplíží se s ním z pokoje, podél zdi se strašně spiklenecky plíží chodbou acestou mu očumuje zadek+ Třeba tamto. +ukáže na nějakej gobelín co nevypadá moc hodnotně+

No nejlíp samozřejmě. +zazubí se+ Momentálně jako absint, a jako cigarety, a jako něco co mi zvedá péro a svírá srdce zároveň. +uculuje se, a nosem jí krouží po krku, aby si tu vůni vychutnal+ No jasně že nevšimnou, budou mít plný ruce práce s kradením naší lodi. +pokýve vážně hlavou, a pořádně ji zlíbá+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 lis 2013 22:29

Tak jo. +přikývne+ Kryj mě. +zašeptá a vytasí se se svým benzíňnákem a jme se podpalovat gobelín. Ten je starej a suchej, takže chytne raz dva. Byron se zazubí na Vici+ Ústup! +zavelí a chytne ji za ruku a rozběhne se s ní do kuchyně+

Oh, ty seš tak romantickej. +zašeptá naprosto děsně moc unešeně+ A geniální. +dodá potom ještě a koutky jí cukají+ A necítíš kouř? +začenichá ve vzduchu a hledá odkud to jde+ Jako by se něco pálilo, ne?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Victoria » 19 lis 2013 23:00

Kryju. +přikývne, opře se o zeď, píská si a dělá že nic, a když to fakt podpálí, tak jí zaskočí slina, protože nějak do poslední chvíle nevěřila, že to udělá+ Ty vole. +vypadne z ní, a pak se zazubí+ Zdrháme. +chytne ho za ruku, a rozběhne se chodbou, schody do haly sjede po zábradlí a vpadne do kuchyně, celá udýchaná, rovnou ho opře o zeď a pořádně políbí a zajede mu rukama pod košili, dokud má ještě adrenalin až nad hlavou+

já jsem ztělesněná romantika.+zamumlá jí do kůže, a oči už mu absintem dost svítěj+ Co? +zamrká nepřítomně+ Já nic necejtím. +zavrtí hlavou, a chytne ji pevnějc, aby ji náhodou nenapadlo někam chodit; on je momentálně zaměstnanej jejím dekoltem a olíbáváním kůže+ Asi Maltezius spálil večeři. +poznamená roztržitě a sklouzne ještě níž do výstřihu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 lis 2013 14:16

Já tě žeru, Lamoro. +zašeptá roztržitě a poněkud se v křesle zakloní o opěrku, aby se k jejímu dekoltu líp dostal+ No jo, asi máš pravdu. +vydechne pak ještě a spokojeně mhouří oči a prohrabává se mu ve vlasech a hladí ho po ramenou a vypadá to, jako by byla poněkud zfetovaná+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pánský pokoj

Příspěvekod Locke Lamora » 20 lis 2013 14:23

+Sanzové akorát protočej oči a vyplíží se z pokoje, protože taky nemusej bejt u všeho+
To já vždycky, ještě sis nezvykla? +zazubí se na ni,a vklouzne rty ještě níž, trošku jí rozšíří výstřih a dobývá se k ňadrům, ale moc mu to takhle nejde, nespokojeně zamručí a nakonec jí tričko rovnou stáhne, což shledá mnohem lepším, a jme se olíbávat jí prsa a pohrát si s bradavkama+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron