Salón

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Salón

Příspěvekod Byron » 24 pro 2015 02:55

Nemusíš se snažit bejt veselá. +usměje se na ni+ To je moje práce. Ty buď přesně taková, jaká chceš být a jak se cítíš. +pousměje se a pohladí ji po břiše+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Salón

Příspěvekod Victoria » 24 pro 2015 02:59

+chytne ho za ruku, proplete jim prsty, a uculí se na něj+ mám to tu ráda. +usměje se+ je to hezký, když se tu vždycky všichni sejdem, a ty si můžeš zapařit s kámošema, a tak. +zazubí se+ a tebe mám taky ráda. +pošeptá mu nenááápadně+ a jess osahává mojí sééégru. +uchichtne se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Salón

Příspěvekod Byron » 24 pro 2015 03:01

Je to fajn. +pousměje se+ No neboj, příští rok budeš pařit zase, to bych se vůbec nebál. +zasměje se vesele+ Jo? +koukne na ni a pak je ěsně nenááápaně šmíruje+ No jo! +uculuje se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Salón

Příspěvekod Victoria » 24 pro 2015 03:03

no jako trochu mi to chybí, to si nemysli. +uculí se+ ale stojí to za to. +pousměje se taky, koukne na něj, tak pěkně, a vegetí si u něj+ oni sou děsně roztomilý, jak kolem sebe kroužej. +zazubí se+ to by bylo hustý, kdyby se třeba taky vzali! +uculuje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Salón

Příspěvekod Byron » 24 pro 2015 03:06

No mě je to jasný, a seš fakt dobrá, já bych to asi nedal. +pousměje se na ni+ Myslíš, že je to možný? +zarazí se trochu+ To si asi.... no neumím si to představit. +pousměje se+ Ale určitě by nebyli tak perfektní jako my! +zazubí se vesele+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Salón

Příspěvekod Victoria » 24 pro 2015 03:08

já bych to taky nedala, kdyby šlo jen o mě. +uculí se+ kdyby to bylo ze zdravotních důvodů, nebo tak. ale prckovi ublížit nechci. +pousměje se+ dáš si pak večer cigáro? +sonduje nenápadně+ no, doufám že ne, to bych Jessovi fakt nepřála. +zazubí se+ nesmí ji zbouchnout, brácha by ho donutil se oženit. +zahihňá se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Salón

Příspěvekod Byron » 24 pro 2015 03:10

Dám si cigáro, kočko. +přikývne a koukne na ni+ A budu ho kouřit pomalu a fakt dlouho. +kouká na ni děsně vážně, ae pak to nevydrží a začne se culit+ Fakt, jo? Mě by taky donutil? To je fakt drsnej. +oklepe se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Salón

Příspěvekod Victoria » 24 pro 2015 03:13

oh, vyprávěj mi o tom bejby. +zazubí se vesele+ pak by sis taky mohl dát sushi. za nás oba. +uculuje se+ no, to by donuil, kdybys mě zbouchnul před svatbou. +přikývne pobaveně+ pokud bys teda nebyl hajzlík, jinak by do tý svatby všikanoval někoho slušnějšího. +zazubí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Salón

Příspěvekod Byron » 24 pro 2015 03:16

Jo, tak suši, já řeknu Jeefesovi ať ho udělá. +uculí se+ Fakt jo? +vyděsí se trochu+ Tak ještě, že jsem si tě vzal před svatbou, teďka už s tím nemůže nic udělat. +zasměje se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Salón

Příspěvekod Victoria » 24 pro 2015 03:18

oh, a můžu se dívat jak ho jíš? +zasvítí jí oči+ ale musíš mi vyprávět jaký to je! +zvedne prst+ jo, udělal jsi to úplně nejlíp. +zasměje se, a kouká, jak se to tam pomalu vylidňuje s postupujícím večerem, a lidi mizí do pokojů, až tam zůstanou sami+ dej mi pusu. +usměje se na něj+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron