Pokoj vlevo nahoře

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Pokoj vlevo nahoře

Příspěvekod Locke Lamora » 08 led 2016 00:01

já jenom oceňuju přírodní půvaby. +zazubí se+ pač jsi děsně krásná. +pousměje se, a ještě jí dá pusu, když chutná trochu po tabáku+ no jo, musíme se jít kouknout jestli na něj nespadla knihovna. +uculí se, a založí si ruce za hlavou, opře si hlavu o sloupek a jen tak se na ni dívá, jak je pěkně nahatá+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Pokoj vlevo nahoře

Příspěvekod Wenai Lafayette » 08 led 2016 00:11

Nemysli so ze ti verim ty krali vsech lharu. +Zasmeje se vesele a placne ho po zadku vykuli se z postele a jde se onblict do neceho normalniho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoj vlevo nahoře

Příspěvekod Locke Lamora » 08 led 2016 00:14

já náhodou říkám pravdu docela často, každýho to dycky děsně překvapí. +zazubí se, a taky se jde oblíct, natáhne si kalhoty, a sváže vlasy dozadu, pak ji chytne za ruku, a jde s ní do knihovny+ tak co ty knihomole? +zazubí se když nakoukne dovnitř jenže tam je prázdno+ Jeane? +zavolá a vleze dovnitř+ jestli na mě bafneš zpoza regálu tak tě pověsím za koule do průvanu! +uculí se, ale jean ani nikde nedejchá, jen v krbu hoří oheń, na stole je čaj, a otevřená kniha+ hledáš toho kluka? +koukne na něj s nezájmem duch+ ten už se nevrátí. +poznamená nevzrušeně+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Předchozí

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron