Le Cafe d'Angel

Kadeřnictví, kosmetika, modeláž nehtů, manikura, pedikura, tetování, solárium

Moderátor: Styx Lupin

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 18 led 2013 15:21

(už jsem ti to chtěla navrhnout v předchozím příspěvku :D )

V kouzelnickém světě je - no co už - ten mír. Ale mudlové se nikdy mezi sebou nepřestanou vzájemně vyhlazovat, takže se nebojím, že bych přišel o... práci +ušklíbne se spokojeně+ Ale já nežiju daleko od světa. U nás doma se pořád něco děje. Samé návštěvy, Styxiny mejdany, nebo mé smrtijedské večírky. Ale já jsem stejně skoro pořád venku mezi lidmi. Spíš bych řekl, že občas jsem velice rád, když jsem na Orlíku úplně sám. Tak to jsem opravdu zvědav, jaké místo na planetě si vyberete pro svůj budoucí dům. Budu doufat, že až budete kolaudovat dům, budu mezi pozvanými +mrkne na ni s úsměvem a zvedne se+ Dámy, rád bych tady s vámi zůstal déle, ale povinnosti volají. Bylo mi opravdu potěšením si s vámi povídat +usměje se na obě+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 18 led 2013 15:25

Neměj strach, ani jeden z nás nevyzradí nic, co nesmí... ani na mučidlech +zasměje se+ Tak to já zase to, co mi nejde, pokouším, dokud nemám nějaké výsledky. Ale toho vztekání kolem, než se mi to podaří +zašklebí se+ Tak alespoň se nemusíš pořád bát, že tě tady najde. Přeji ti, abys tady našla svůj nový domov +koukne na Tonyho, jak se má pomalu k odchodu+ Taky už budu muset jít. Jsme se pěkně zakecaly +uculí se na Viktorii a mávne na číšníka+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 18 led 2013 22:55

No prokrista, to je hodin jak na kostele, já už taky musím padat.+zděsí se, když koukne na hodiny+ Na kolaudačku vás samozřejmě oba pozvu, doufám, že mě v tom nenecháte a dorazíte. +usměje se na oba, vyrovná účet a nechá slušný dýško+ A koukej toho nechat, říkala jsem přece, že tě zvu. +mrkne na Styx a zarazí jí ruku s mincema+ Moc ráda jsem vás oba poznala. +potřese si s nima rukou+ Jdete na tu vernisáž v galerii? Určitě se tam uvidíme. +zajímá se, pomalu sbírá svoje věci a má se k odchodu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 19 led 2013 00:22

Díky za pozvání, já ti přijdu domeček omrknout určitě +slíbí jí+ No dobře... ale příště tě zase pozvu já +mrkne na ni s úsměvem a stiskne jí ruku+ Taky jsem ráda, že jsem tě poznala. Vernisáž? Ještě nevím, jestli půjdu, zrovna ten večer mám něco v plánu, ale možná by se to dalo odložit. Kvůli Wenai. Tak se tam uvidíme. Měj se hezky.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 19 led 2013 00:28

Pokud nebudu mít zrovna nějaké důležité povinnosti, tak se taky rád přijdu podívat +přikývne+ Otevření galerie se ale bohužel nezúčastním, z pracovních důvodů. Styx +otočí se na ni+ omluv mě prosím u Wenai +postaví se a podá Viki ruku na rozloučenou+ Moc mě těšilo, slečno, doufám, že se zase brzy uvidíme +Styx ještě lehce líbne na tvář a pak zmizí pryč z baru+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 19 led 2013 00:44

Tak já se budu těšit, mějte se krásně. +usměje se, rozloučí se s oběma, zaplatí, vyleze před Salon a z temný uličky se přemístí do Hotelu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 19 led 2013 14:29

+rozloučí se s oběma a jde si dodělat nedokončenou práci v salónu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Předchozí

Zpět na Salon krásy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron