Le Cafe d'Angel

Kadeřnictví, kosmetika, modeláž nehtů, manikura, pedikura, tetování, solárium

Moderátor: Styx Lupin

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 14 led 2013 00:48

+zasměje se, jak se pěkne shodujou+ No to já taky ráda zpívám, ovšem ti co mě poslouchají už se tak nebaví. +uculí se+ Zpíváš jen tak, nebo profesionálně? Nemoc z povolání? Vy míváte v Beauty salónu nějaký střílečky? +zeptá se trošku zmateně :D + Taky je nemám ráda. +přikývne+ Pak nemají mít holky přehnaný očekávání. V hudbě to vůbec všechno záleží na náladě. Někdy bych metalem udělala díru do zdi a jindy třeba vůbec nemám náladu poslouchat cokoliv s vokálama. +poslouchá o tý černý magii a přikyvuje+ Já jsem se s ní setkala jenom trochu letmo, v předchozím vztahu. Naučili mě nějaký základy, abych se dokázala bránit, ale nikdy jsem tomu moc nepropadla. Vždycky mě trochu děsila ta možnost, že mi to může přerůst přes hlavu. Tak radši nedráždím hada bosou nohou. +usměje se+ Já jsem do školy nechodila, měli jsme domácí učitele. Takže jsem vlastně neměla klasický předměty. Ale vždycky mě bavilo vařit lektvary, a taky bezhůlková magie. Líbilo se mi nebejt limitovaná hůlkou a cítit magii proudit přímo ze sebe.

Tony: Vás bych ani na nějaký lenošivý typ moc neodhadla. Spíš že chvilku neposedíte. +usměje se+ Oh. +řekne jenom na to, kde bydlí a těkne pohledem mezi ním a Styx, ale nic k tomu neříká+ Já si myslím, že je důležitý zajímat se, odkud pocházíme. Někdy nám to může pomoct pochopit, kdo vlastně jsme. +kývne souhlasně+ Ale na Sibiř bych teda dobrovolně nejela. +zasměje se+ Bydlím v hotelu Lafayette. Není to mudlovský hotel, majitelé mají taky... talent. +pochopí, proč se nezeptal přímo a taky se vyjádří trochu oklikou+ Ale brzo si budu pořizovat vlastní bydlení, akorát jsme tady o tom se Styx předtím mluvily. Takový nějaký menší domeček.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 15 led 2013 01:21

Já a zpívat profesionálně? +vykulí oči+ Zpívám si jen sama pro sebe. Jenom když vím, že široko daleko nikdo není +směje se+ V salonu naštěstí žádné střílečky nebývají. Ještě to tak. Tou nemocí z povolání jsem myslela jinou svoji práci. Víš... já nemám jenom salon. Na ten vlastně jen dohlížím, ten šlape sám. Moje skutečná práce je trochu jiného ražení. Pracuji pro Pána zla... jestli ti to něco říká +přizná se, protože je na to hrdá a taky smrtijedi už nejsou na černé listině jako kdysi za Brumbála:D+ A k tomu vlastně potřebuji studovat i tu černou magii. A o akci při této práci není nikdy nouze +vysvětlí jí, ale o své druhé práci, templářské rytířky, jí neřekne pochopitelně ani slovo+ Já si k poslechu vybírám hlavně podle obsahu textu. Když se mi nějaký opravdu líbí, dokážu ho omílat donekonečna a nemohu jej dostat z hlavy. Stejně jako melodii. Taky se ti to stává? +uculí se+ Tys měla soukromé učitele? No páni... a to tě bavilo takové učení? Mně by chybělo to školní prostředí, spolužáci, opisování úkolů, legrace na koleji, prázdniny. Proč jsi vlastně nechodila do školy? (neříkala předtím, že chodila do Krásnohůlek?) Lektvary mě moc nebavily, měli jsme hodně přísného učitele:D. Ale bezhůlková magie je opravdu fajn, s tím souhlasím. Ale trvalo mi hodně dlouho, než jsem se ji naučila. Neměla jsem na to moc velký talent +o tomhle si jenom šeptají, aby je neslyšel nějaký náhodný mudla (protože nejsou v kouzelnické části, takže bacha;))+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 15 led 2013 01:45

Ale já se zajímal, odkud pocházím. Prošel jsem si místa, kde žili mí předci. Ale žít bych tam nechtěl. Ti bolševici zničili všechno, co mělo společného s vyšší třídou než tou jejich dělnickou a taky s carskou rodinou +trochu se rozohní, ale ne nadlouho+ Taky bych nikdy neodjel na Sibiř dobrovolně. Byl jsem tam odvelen. Žil jsem půl roku v krutých podmínkách, o kterých se nikomu ani nezdá. Ale nestěžuji si, zocelilo mi to charakter +usměje se+ Hotel Lafayette? Tam jsem myslím ještě nikdy nebyl. Ovšem, není nad vlastní bydlení. V tom případě vám přeji hodně štěstí a trpělivosti při výběru a zařizování. Už máte nějakou představu?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 15 led 2013 16:37

No já se radši ptám. Co kdybys byla nějaká superslavná rocková hvězda. +zasměje se+ Aha, no mně to bylo divný, že by se tady nějak masivně střílelo +máchne rukou po prostoru+ Pro... och. +zarazí se a než se s tihne zastavit, pohled jí automaticky vystřelí k jejímu levýmu předloktí+ No jasně, že mi to něco říká, všichni jsme se o něm učili, žejo. +usměje se+ Já myslela, že války o čistotu krve se týkaly jen Anglie, jak se k něčemu takovýmu připlete holka z Francie? +zajímá se+ Tak to jsi asi co se týče černý magie na trochu jiný úrovni než já. +uculí se+ Pro mě je text taky hodně důležitej, možná skoro stejně jako melodie. Mám ráda hudbu, co mě nutí přemejšlet. +vypráví+ No jasně, že se mi to stává, vždycky objevím něco novýho a pak mám obsesivní období a sjíždím to pořád dokola. +zasměje se+ No jo, potom, co máma umřela, otec nás odmítal pouštět z domova, takže jsme měli všichni tři domácí školu. Nevadilo mi to, do normální školy jsem v podstatě nechodila, tak mi to nechybělo. (akorát tam dělala zkoušky, to se tak dělá, když se děcka učí doma, tak musí dělat srovnávací zkoušky na normální škole. Takže aby jí uznali OVCE, musela je udělat v Krásnohůlkách, ale výuku tam neměla. :) )
Taky jsem tím strávila spoustu let a ze začátku jsme to nesnášela, ale ukázalo se, že na to mám docela talent, tak se z toho stalo moje hlavní zaměření. +šeptá+

Tony: To je mi líto, že vaší rodině zničili dědictví. +řekne soucitně a podvědomě se trochu přikrčí, když se začne vztekat+ Odvelen? To zní jako byste dělal v armádě +zasměje se+ Nepřipadáte mi jako člověk, co by snadno přijímal rozkazy. +odhaduje ho pohledem+ To je ale hrozný, to bych radši normálně dala výpověď. +oklepe se nad jeho vyprávěním o Sibiři+ Je to v Irsku, moc fajn místo. Ale jak říkáte, není nad vlastní. Zatím se probírám katalogy a hledám něco, co by mi vyhovovalo. Nejsem zas tak náročná, takže myslím, že budu bydlet brzo. +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 15 led 2013 23:02

Přesně tak, Pán zla se opravdu nesmazatelně zapsal do kouzelnických učebnic +říká to s nádechem obdivu, ale ne fanaticky, jak by to říkal třeba Lucius Malfoy+ Jak jsem se k tomu dostala... to má na svědomí opět tady Tony. Měl zásadní vliv na spoustu mých životních rozhodnutí +pohlédne na něj s úsměvem+ On je v Amonových službách od samého začátku. A v dobách, kdy jsme ještě byli spolu, k nám často chodili na návštěvu jeho kolegové smrtijedi a klábosili o své práci a já jsem se postupně seznamovala s jejich vizí. Trvalo několik let, než mě Tony přesvědčil, abych se k nim přidala. Ale nelituji toho +ujistí ji, že to nebyl žádný nátlak z jeho strany a že se rozhodla zcela dobrovolně+ Já miluji, když si mohu v klidu sednout, nasadit sluchátka, zavřít oči a zaposlouchat se do nějaké nádherné melodie. Vnímat, co tím chtěl skladatel vyjádřit. U toho se děsně odreaguji. Mám ráda silné melodie. Ale někdy mám období, kdy si pustím nějakou bláznivou muziku a skáču a vřískám u toho jako pominutá +směje se+ Já jsem po smrti rodičů přestoupila do Bradavic. Potřebovala jsem co nejdál od domova a hlavně mezi lidi. A proč vás vlastně otec omezoval? +zajímá se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 15 led 2013 23:15

Jak se to vezme. Přímo v armádě, jakou vy myslíte, ne. A máte pravdu, od žádného mudly, byť sebevíc vysoce postaveného bych rozkazy nepřijímal. Jediný člověk, kterého poslechnu na slovo je můj pán a velitel +nejmenuje konkrétně, ale jelikož se zrovna Viki baví se Styx o smrtijedech a Pánovi zla, je jasné, koho Tony myslí+ Vlastně dva lidi... pro Styx bych udělal cokoliv +teď spíš chce trochu zapůsobit na Styx, než by se chtěl svěřovat Victorii+ Výpověď? +zasměje se hřmotně+ Ze služeb mého pána nelze odejít. Leda tak v rakvi. A to nemám v úmyslu ani náhodou +usměje se přes to všechno pobaveně+ Tak když už začínáte prohlížet katalogy, vypadá to, že se budete brzy stěhovat. Máte už představu, kde bude váš dům stát? Jestli třeba nebudeme sousedi...
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 16 led 2013 01:13

(heh, ale že má kliku, jak se dá s někým někde do řeči, je to někdo naprosto smrtící :D )

No to teda, pamatuju se, jak jsem musela dělat eseje na jednotlivý bitvy První a Druhý války a jednou dokonce jeden nazvanej "Hrdinské činy Harryho Pottera a jeho přínos kouzelnickému společenství". +zasměje se+ To mě moc nebavilo. Radši jsem se učila o lidech, co něco vytvářeli, než o válkách. A ty tomu věříš? Tý teorii o nadřazenosti kouzelnický rasy? +zajímá se, jak to tak poslouchá+ Hudbu vnímám hodně silně. Mám k ní mnohem užší vztah než k jinejm druhům umění. +přikývne+ Ale to bude asi tím, že ve všem ostatním jsem naprosto tragická, jen ten sluch trošičku mám. Kreslit neumím, tancovat pořádně taky ne, fotím amatérsky... hudba je můj jedinej uměleckej prostor pro sebevyjádření. +usměje se+ Ale to je fakt, jak se hraje ta správná hudba a pije to správný pití, skončím na stole ani nevím jak. A to pak taky vřískám a skáču. +uculí se+ Proč? No protože je to blbec. +pokrčí rameny+ A k tomu despota. Má pořád potřebu nás omezovat a ovládat naše životy. Asi má pocit, že jsme součástí jeho rodovýho itineráře. +ušklíbne se+ Po mámině smrti se to zhoršilo, začal tvrdit, že svět je pro nás nebezpečnej a odmítal nás kamkoliv pouštět. Tak jsem se pustila sama. Taky jsem potřebovala co nejdál od domova. +mávne rukou+

Tony: Ach tak. +konečně jí to všechno dojde+To jste obdivuhodně loajální. Mě by asi rozčilovalo, kdyby na mě někdo sypal rozkazy. Ale vy to asi berete spíš jako poslání, že?+dopije svoje teďka už totálně vystydlý kafíčko+ Tak to má Styx fakt kliku. +culí se, když se tam tak hrdí+ No však! Jste ještě moc mladej na to, abyste koukal rakvi na víko. +usměje se+ A to má vaše práce pořád stejnou náplň jako před válkou? V novinách už se dneska skoro nic nepíše. +potřese nesouhlasně hlavou+ No chtěla bych bejt nejpozdějc do plesu přestěhovaná. +kývne+ Myslím, že sousedi nebudeme, ráda bych bydlela u moře, a z toho co jsem pochopila, vaše bydliště je v Anglii. Místní vody jsou na mě moc studený. +zasměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 16 led 2013 23:29

Já si nepamatuji ani první, ani druhou válku. Taky jsem o nich jen četla. Ke smrtijedům jsem se přidala až mnohem později. Dnes už to není o nadřazenosti čistokrevné kouzelnické rasy nad nečistokrevnými a mudly +vzpomene si na vřelé vztahy Amona s mudly:)+ A těm vizím Pána zla pochopitelně věřím, jinak bych to asi nedělala. Ale jistě chápeš, že ti neprozradím nic konkrétního + pokrčí omluvně rameny+ Tady nejde o to, co člověk umí a co ne, ale o to, co ho baví. Já ráda tančím, i když nejsem žádný taneční přeborník, a kdysi jsem i docela slušně kreslila... tváře herců a zpěváků +zahihňá se+ Baví mě to, i když v tom bůhvíjak nevynikám, ale to není důležité +pak chvíli poslouchá o jejím otci+ To jsi udělala moc dobře, že jsi odešla z domu. Taky bych nesnesla, aby mě někdo takhle omezoval. Nebojíš se, že si tě najde?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 16 led 2013 23:39

Ano, jsem loajální. Proto se už tolik let držím ve špičce +pronese hrdě+ Celý život jsem zasvětil uspokojování své touhy po vítězství a tato práce mě dokonale naplňuje. Nic jiného bych dělat nechtěl, ani nedokázal. Ale jak teď řekla Styx, naše priority se od dob Války podstatně změnily, svět jde kupředu. Vždycky je za co bojovat +ušklíbne se+ Ale naše sídlo se taky nachází na břehu moře, v jižní Anglii. Tropy to nejsou, to je pravda, ale je tam mnohem teplejší a vlídnější počasí, než na jaké jsme na ostrovech zvyklí.
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 17 led 2013 01:27

No to je jasný, tajemství se musí zachovávat. Nerada bych, abyste kvůli mě měli nějaký problémy- +usměje se+ Když mě to, co mi nejde, nebaví. +směje se+ Vždycky se děsně vytočím, že mi to nejde. Taky si zpívám většinou jen když mě nikdo neslyší, nebo jsem moc opilá než aby mi na tom záleželo. +uculí se+ Ale když pro něco máš aspoň špetku talentu, tak to asi je zábava ho rozvíjet. Ten a hledat mě? +ušklíbne se+ Ale proč by to dělal? On nás nedržel doma proto, že by mu na nás záleželo, ale aby nás mohl kontrolovat. Nebude mě hledat, protože mu nejsem k ničemu. Nejsem syn a odmítám se účastnit sňatkový politiky, takže nemám žádnou cenu. +pokrčí rameny+ Ne, zrovna jeho se vážně nebojím. +zamračí se+ Ale je to ode mě pěkně pitomý, takhle si stěžovat na rodiče zrovna před tebou. +zastydí se+

Tony: Jsem ráda, že alespoň v tomhle se svět posunul. Že se teď v kouzelnickým společenství neválčí a nehrotí se to, jako dřív. +usměje se+ Já bych stejně radši něco trochu teplejšího, mám ráda, když se ráno vzbudím a můžu si jít rovnou zaplavat. To si nejsem jistá, že by u anglickejch břehů šlo. +uculí se+ Myslím, že si teďka pořídím spíš něco na samotě, bez sousedů. Dlouho jsem bydlela ve městě a potřebuju to trošičku vybalancovat. Vám nikdy společnost nechybí, když žijete takhle daleko od světa? +zajímá se+

(neměly bychom to pomalu uzavřít, ať tam neztvrdnem do jara? :D a taky ať se někdy dostanem do těch Slastí :) )
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Salon krásy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron