Le Cafe d'Angel

Kadeřnictví, kosmetika, modeláž nehtů, manikura, pedikura, tetování, solárium

Moderátor: Styx Lupin

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 07 led 2013 05:25

Nechovám, mám jen tu sovu, ale ta se asi moc nepočítá. +pokrčí rameny+ Dokud bydlí v Hotelu, tak si určitě nic pořizovat nebudu, ale pak si možná tu kočku koupím, děkuju za tip +usměje se na ni+ Tvůj přítel pracuje se zvířaty? A jak se to snáší s jeho... nemocí? +formuluje to opatrně, aby ji nějak neurazila+ Slyšela jsem, že třeba upírů se zvířata schválně straní. No, říká se, že lidi, co mají rádi psi, jsou otevřenější, extrovertnější a vůbec sociálnější. Taky jsou odhodlanější a pečlivější, mnohem spíš dotahují úkoly do konce +vzpomíná, co všechno o tom četla+ Mají víc tendence se usazovat a žít s někým, smečkovatět. +zasměje se+ Jsou dominantnější a loajálnější a stejně jako psi dokáží bezpodmínečně milovat. Ale samozřejmě to není stoprocentní a neplatí to ani zdaleka pro každýho. Tak co, trefila jsem něco? +uculí se+ Určitě přijdu, bude potřeba mi nakreslit nějakej pěknej obličej. +směje se+ To máš teda pravdu, někdy bych to přála zažít chlapům, všechny ty odchlupovací procedůry, celej večer v silonkách, podpatky a široký sukně... +stěžuje si, ale žertem+

+nechá si od Tonyho políbit ruku a připomene jí to doby, kdy se u nich doma pořádaly plesy+ Těší mě +usměje se na něj, má pocit že ho odněkud zná, ale s obličejem, co vídala jako mladší v novinách u zpráv o smrtijedech si ho nespojí+ Taky jsem tu ještě nebyla. +přikývne+ Dneska jsem tady poprvé, právě jsme se se Styx potkaly +uvědomí si, že se fakt znají jen chviličku, a přitom už probraly první poslední :D + Styx mě akorát pozvala na svůj ples, chystáte se tam taky? +zajímá se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 07 led 2013 21:31

Victoria: Sova se taky počítá... no vidíš, do začátku dobré +podpoří ji s úsměvem+ Se zvířaty se právě snáší skvěle. Dokonce bych řekla, že ho zvířata mají opravdu ráda. Umí to s nimi. Někdy mám pocit, že si s nimi i povídá +uculí se a pak poslouchá výčet vlastností lidí, co milují psy+ No to nad není možné.. jak tě tak poslouchám, zdá se, že jsi se trefila úplně ve všem +rozesměje se+ Něco na tom asi bude. A ty máš radši kočky? Hodí se to taky na tebe, co se říká o milovnících koček? +zvědavě+ Přesně tak, je to pěkně nespravedlivé. Chlapi si povolí kravatu a hned se cítí pohodlněji. Ale co my, chudáci +taky trochu frfňá, ale stejně jako ostatní dámy chce být na plese dokonalá, ať to stojí, co to stojí+

(no jo, kdo by to řekl, že se znají teprve pár minut?)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 07 led 2013 21:40

Victoria: V tom případě doufám, že se vám u nás bude líbit +usměje se a tváří se mile, ale nespustí z ní upřený pohled+ Ples..? O žádném nevím +konečně odtrhne od Victorie zrak a pohlédne na Styx+ Pokud budu pozván, moc rád přijdu +věnuje jí významný pohled a pak se zase otočí k Victorii+ Mám rád večírky, kde se sejde spousta mých známých. Taky se ráda bavíte ve velké společnosti?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 08 led 2013 10:31

No je pravda, že ji mám hlavně na posílání dopisů. +přizná zištnost+ Ale chtěla bych jednou mít docela velkou zahradu, tak třeba se tam něco zabydlí. +zasměje se+ Tak to jste takový pár milovníků zvířat? Že ty sis všechny ty zvířátka pořídila, když jsi ho uháněla? +zažertuje a mrkne na ni+ To já ne, na to jsou normálně průzkumy! Vědci takovýhle věci normálně zkoumají. +kroutí hlavou se smíchem+ Já jsem jasná cat person. Mírně neurotická, spíš samotářštější a u ničeho moc dlouho nevydržím. +přikyvuje+ Doma ve Francii jsme zvířata neměly, ale nana Geraldine měla pět koček, a ty jsem milovala. Líbilo se mi, jak jsou nezávislý a samostatný. +usmívá se ve vzpomínce+ Tak akorát doufám, že doma nemáš moc schodů, protože na těch já se stoprocentně zabiju. +směje se+

Myslím, že určitě, už teď se mi tu moc líbí. +usměje se na Tonyho a snaží se necuknout pohledem, i když je z něj pořád instinktivně nervózní+ Ježiš, tak to doufám, že jsem nic neprozradila. +zrozpačití a koukne nervózně na Styx+ Občas je to příjemný. Mít kolem sebe všechny, co mám ráda. +souhlasí s ním+ Ale davy cizích lidí mi obecně moc příjemný nejsou. Ale večírky jsou něco jinýho samozřejmě. +usměje se+ I když při vaší práci bych čekala, že byste spíš měl tíhnout k tomu být nenápadnej. +zazubí se na něj, myslí samozřejmě to jeho bodyguardství+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 08 led 2013 20:56

Viki: Velká zahrada je dobrá věc. Tam se vejde zvířat... Už máš představu, jaká si jednou pořídíš? Snad ne kočičí farmu? +směje se, jak ji tak poslouchá o těch kočkách+ No já jsem si právě nechala některá svá zvířata pořídit přímo u něj, abych ho uhnala +rozesměje se, čímž naznačí, že to byl opravdu jenom vtip+ Já ty své plesy nepořádám jenom na Orlíku, sice první tam byl, to je pravda, ale další byl v Emirátech, protože v Anglii byla pěkná zima, a ten loňský se konal v Japonsku. Na tom jsem se tehdy obzvlášť bavila +směje se+

Tony: Ještě jsem tě nestihla osobně pozvat... pořád někde lítáš... je téměř nemožné tě sehnat +vyhubuje mu, ale koutky jí přitom cukají+ Ale pochopitelně, že jsi zván. To bych ti nemohla přece udělat +mrkne na něj s úsměvem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 08 led 2013 21:11

Viki: Zdejší lidé jsou velice přátelští, myslím, že se budete s nimi opravdu dobře bavit +pak pozvedne obočí+ Při mé práci? Vy víte, co dělám? +sleduje ji s trochu pobaveným úsměvem+

Styx: Jsem ti pořád nablízku... to jen ty mně nevidíš +pozvedne významně koutek úst+ Díky, moc rád přijdu.
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 08 led 2013 21:58

Kočičí farmu určitě ne. +zasměje se+ Jednu, maximálně dvě, aby jí nebylo smutno. A jinak moc nevím, na tygry rozhodně nemám náturu. Možná jednoho koně, protože moc ráda jezdím, a od tý doby, co jsem se odstěhovala z Provence, jsem neměla příležitost. Ale víc asi ne. +přemýšlí o tom+ Teda, do Japonska jsem se vždycky chtěla podívat. +zasní se+ Plánuješ letos nějakou exotickou zemi? Nebo je to překvápko? Abych si kdyžtak včas zařídila tématický šaty +uculí se+

To upřímně doufám. Chováte taky nějaký zvířátka? +usměje se na Tonyho a snaží se ho zapojit do konverzace+ No, Styx mi říkala, že jí pomáháte s bezpečností. +zaobalí to kulantně+ Vy máte víc zaměstnání? +zajímá se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 09 led 2013 21:28

Ráda jezdíš? Tak to bychom si mohly spolu někdy zajezdit. Taky miluji jízdu na koni. Ohromně se u toho uklidním +pak jen pokrčí rameny+ Škoda, to naše Japonsko jsi už prošvihla. Ale bude zase něco nového. Nemám ještě jasnou představu, kde budu letos ples pořádat. Sice mám jeden takový nápad, ale ještě nevím, jestli jej uskutečním. A samozřejmě, že ti to neprozradím, je to překvápko +culí se na ni+ Ale dám vědět včas, abyste si mohly sehnat šaty.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 09 led 2013 21:42

Jestli chovám zvířata? +trochu ho ta otázka překvapí, protože netuší, o čem se ty dvě předtím spolu bavily+ Mám smečku loveckých psů...barzojů... a vycvičeného sokola. A koně. Proč vás to zajímá? +projeví zájem+ Aha tak, s bezpečností... proto jste se zmínila o té nenápadnosti. Ale já když nechci, tak vidět nejsem. Nebo jste si mě snad všimla předtím, než vás Styx nepochybně na mně upozornila? +usměje se pobaveně+ Na večírcích se pochopitelně chci bavit a ne se skrývat, takže tam nenápadný zásadně nebývám +zasměje se hlubokým, ale příjemným smíchem+ Ale nebavme se o mně, vy jste zajímavější téma k rozhovoru. Jste tady se svým přítelem? +vyzvídá nenápadně+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 10 led 2013 10:53

Jé, to by bylo super! +rozsvítí se+ Ale musela bys mi půjčit koně. Koukám, že se vyznáš, určitě za tebou přijdu pro radu, jestli si někdy budu pořizovat vlastního. Umím sice jezdit, ale v plemenech se vážně nevyznám. +mrkne na ni+ Já si tam někdy sjedu na dovču, dám si právý sushi, koupím nějaký hezký kimono a tak. Ty cestuješ ráda? Máš nějaký cestovatelský sen, co bys chtěla navštívit? +zajímá se+ Já ani nevím, co bych chtěla, aby bylo za téma. +zamyslí se nad tím hluboce+ Možná něco hodně barevnýho. A něco, co si na sebe obvykle nevezmu, nějaký sárí nebo tak. +zasměje se+ K tomu aspoň není korzet.

Páni, sokola? Jako na lovení? +vykulí oči+ My jsme se o tom předtím bavily, neuvědomila jsem si, že jste tu ještě nebyl. +usměje se na něj omluvně+ Překvapilo mě, kolik zvířat chová Styx. To máte vlastně pravdu, přehlídla jsem vás jak krajinu. +zasměje se+ To je docela umění, když jste takovej... velkej. +uculí se mávne rukou směrem k jeho širokým ramenům+ Na to jsou nějaký kurzy? +žertuje trochu+ Na mně nic moc zajímávýho není. +pokrčí rameny+ Vy byste vzal chlapa do kosmeťáku? To by asi nedopadlo dobře. +zasměje se+ Ale přítele nemám, jestli se ptáte na tohle.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Salon krásy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron