Le Cafe d'Angel

Kadeřnictví, kosmetika, modeláž nehtů, manikura, pedikura, tetování, solárium

Moderátor: Styx Lupin

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 12 led 2013 16:36

(prý doutníček :D až se dozví, co drží v ruce... :pii )

Nenechte se nikým odradit od takového požitku, jakým doutník bezesporu je. Naopak, řekl bych, že jenom dámy kouří doutníky +ty mentolové cigarety radši taktně přeslechl:D+ Tohle, co teď kouříme, jsou honduraské doutníky velikosti corona (17 cm dlouhé). Jsou tak akorát. Menší seňority (12 cm) kouřím jen výjimečně, ty jsou pro ženské. A ty nejkvalitnější churchilly nebo prezidenty (20 cm) si nechávám doma jen na výjimečné příležitosti +poučí ji trochu+ Ale já prožívám každý den, jako kdyby to byl můj poslední. Při mé práci nikdy nevím, jestli si zítra budu moct opět dát oblíbený doutník +potáhne si z něj a tváří se u toho, jakoby to bylo opravdu naposled:)+ Omlouvám se, jestli jsem vám připomněl něco bolestného +postřehne její výraz+ Ano, člověk se může zamilovat víckrát za život. Ale pokud ztratí osudovou lásku, ztratí i víru v tento cit +záměrně se vyhýbá pohledu na Styx, ale je mu jasné, že to pochopila+ Nejsem cynik. Jen patřím mezi ty, co ztratili víru. Ale vám přeji, abyste jednou našla toho pravého. Jste ještě velice mladá +napije se+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 12 led 2013 23:08

(mě normálně mrskne, zas se mi to celý smazalo)

Tak to je asi člověk hodnej obdivu. Pozitivní nadhled je dar, kterej bych si taky někdy přála mít, a to se ani nepotýkám s žádnejma handicapama. +usměje se+ No to chápu, v cizině musí člověk bejt docela opatrnej, já takhle jednou snědla drcený kobylky, a když mi to řekli, málem jsem si šla strčit prst do krku. +oklepe se při vzpomínce+ A jíst v Číně, to je za trest. +potvrdí+ Ono je to sice děsně dobrý, ale pak najdeš v jídle pařátek a radši se ani nechceš domejšlet. +uculí se+ Víš co, tak já ti někdy něco uvařím, něco co bys normálně nejedla, a uvidíme. Třeba to jehněčí, to je geniální na česneku. To i docela umím. +sdělí jí skromně+ To samo, to samo! +brání se se smíchem nařčení+ Fakt? +diví se+ A nebaví tě ani péct? Já neznám lepší relax než opatlat si ruce těstem. Někdy mě dokonce víc těší jídlo vařit, než ho potom jíst +zamyslí se nad tím+ A není nic lepšího, než dělat dorty, to absolutně miluju. Několik dnů dopředu se rozmejšlím, jak zkombinuju korpus a náplň, čím ozdobím, a jak si to rozvrhnu, a pak když se do toho pustím, je to jak alchymie. +popisuje s úsměvem+ No jsem si jistá, že nakonec vymyslíš něco esteticky přijatelnějšího, ale uznej, že do budoucna se tohle téma dá ještě použít. +směje se+

Tony: (jujda! :shock: já si představovala takový ty o trochu tlustší cigára, co normálně kouřím :D )
Děkuju, to jsou přesně moje slova. +zasměje se.při jeho přednášce trošku vyděšeně kouká na svůj doutník a říká si, kolik domečků pro nemajetný rodiny by se za něj asi dalo pořídit :D + Teda vy jste znalec.Já v podstatě kouřím, co se dá zapálit. Mám plebejský chutě. +zasměje se+ To děláte správně. +souhlasí+ Je fajn doutnit pro změnu s někým, kdo si to užívá, a nekrčí furt nos kdy už to jako típnu. +culí se+ To je v pohodě, už je to pryč. +usměje se na něj+ No vidíte, a na osudovou lásku já zrovna nevěřím. Odmítám věřit, že pro každýho člověka je na světě jenom jedna druhá polovička, jeden "ten pravej". Jsou prostě lidi, s kterýma jste víc a míň kompatibilní. Myslím si, že když člověk běhá po světě a hledá "toho pravýho", většinou přehlídne něco, co má přímo pod nosem. +rozvíjí tu teorii, dokud si nevšimne zvláštního napětí, co zavládlo mezi Styx a Tonym, tak to téma radši utne+ Odkud vlastně pocházíte? Máte zvláštní jméno, připadá mi takový... ruský? +zkusí to+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 13 led 2013 00:39

(jak smazalo?)

Ano, je to velice výjimečný člověk. Obdivuji ho a je pro mě vzorem +usměje se pokorně+ No já mám opravdu mlsnou pusu. Ale pokud myslíš, že by mi to tvoje jehněčí opravdu chutnalo, tak já to tedy někdy vyzkouším +přijme její pozvánku+ Ne, nebaví mě celkově se motat kolem sporáku. Uvařím, upeču, ale jen, když nemám poruce někoho, kdo to za mně udělá. Jé, ty umíš dělat dorty? Takové ty krásně nazdobené a barevné? To se mi moc líbí, ale já bych na to neměla trpělivost. Ale sladké mám moc ráda. Jaký nejzvláštnější dort už jsi udělala? Já jsem viděla třeba dort ve tvaru draka nebo zámku. A dostala jsem hroznou chuť na něco dobrého, jak to tady probíráme +zasměje se a objedná si čokoládovou špičku, plněnou vaječným koňakem, její oblíbenou+ Co tě ještě baví?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 13 led 2013 01:08

(hih, Tony kouří pořádné doutníky)

Vyznám se v doutnících, to nepopírám. Je to moje vášeň +poznamená hrdě+ Moje slova. Jsem rád, že jsem našel ve vás spřízněnou duši +usměje se na ni+ To vám ani nevyvracím, jak jsem řekl, jste mladá a určitě na vás někde čeká ten pravý. Já už jsem svoji životní lásku potkal a už žádnou nehledám +usměje se tak nějak smířeně+ Jací muži se vám vlastně líbí? Víte, nás muže to docela zajímá, co se líbí ženám na nás, snažíme se pak tak trochu přizpůsobit se vašim představám +uculí se+ Uhodla jste to přesně. Pocházím ze starého šlechtického rodu. Mí předkové žili na carském dvoře v Rusku až do té jejich neslavné revoluce, kdy se celá moje rodina přestěhovala, nebo spíše utekla do Skotska. A odkud pocházíte vy, smím li se zeptat?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 13 led 2013 11:14

(no to je jedno, psala jsem ten příspěvek tak dlouho, že mě LoS odhlásil a ten nadatlovanej příspěvek mi smazal. :D )

Tak jo, až budu mít taky svoji vlastní kuchyň, něco ti tam ukuchtím. +nadchne se a už v duchu sumíruje menu+ No důležitý je upravit jehněčí tak, aby z něj nebyla cítit ovce. +směje se+ A čím teda relaxuješ, když ne patláním jídla? +zajímá se+ Takový dělám nejradši +přikývne nadšeně+ Někdy celá příprava včetně pečení trvá třeba i tři dny, ale ten výsledek stojí za to. V Paříži jsem dělala narozeninový dorty pro všechny kamarády, vždycky příchutěma podle toho co měli rádi a ozdobený nějak aby to bylo osobní. +vykládá+ Dělala jsem hodně hudebních nástrojů, třeba saxofon, piano nebo několik kytar, jednou dort s drakem, fotbalový hřiště, dort se zapíchnutou panenkou nebo třeba loga sportovních týmů. Nejvtěší výzva byl asi třípatrovej čokoládovočokoládovej dort se sedmnácti ručně dělanejma marcipánovýma růžema. +zamyslí se+ (A to je náhodou fakt pravda! :D) Co mě baví? Všechno. +směje se+ Nemám nijak zvlášť výjimečný koníčky. Hudba, filmy, knihy, však to znáš. +usměje se+ Ty máš nějaký neobvyklý koníčky?

Tony: A jaký máte ještě vášně, kromě doutníků? +zajímá se+ No co se týče pokuřování, to jste na správný adrese. +uculí se, pak nesouhlasně nakrčí obočí na ty jeho slova o životních láskách, ale nekomentuje to+ Jací muži? No já už si snad ani netroufám generalizovat. +zasměje se+ Spolehliví. Tolerantní. Takoví, co mě berou jako partnerku, a ne jako ozdobnej přívěšek. Takoví, co mě nenutí se kvůli nim měnit a nechají mě být sama sebou. Co mě dovedou rozesmát a nikdy se s nima nezačnu nudit. Dostatečně inteligentní, abych si s nima mohla aspoň občas popovídat. No a hlavně takový, co mě mají rádi, že. +rozesměje se+ Fakt? A umíte rusky? +vykulí oči+ Nepřeýšlel jste, že byste se tam vrátil, když je teď politický uspořádání jiný? +zajímá se+Já pocházím z Jižní Francie. Moje rodina tam žije několik století, nikdy jsme jinde nebydleli.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 13 led 2013 12:27

(příště zkus vrátit se šipkami zpátky až k napsanému příspěvku. Ale úplně nejlepší je psát do wordu a pak jen zkopírovat na LoS. ;) A nestalo se ti to náhodou i s PMkou? :D)

Tak to jsem na to zvědavá, jestli se ti povede přesvědčit mně, že skopové je nakonec chutné +směje se+ Jú, to jsi fakt takhle vyhraješ s těmi dorty? Tak to musíš mít fakt svatou trpělivost. Ale výsledek musí opravdu stát za to. A ten třípatrový dort musel být fakt luxusní! (určitě jej máš vyfocený, že?;)) +dojí svůj zákusek a olízne si spokojeně rty+ Čím relaxuji... je toho víc. Četbou knih, hlavně o magii, historii a tajemnu, a taky fantasy. Miluji prohánět se na koni, to je úžasný relax. A taky mám ráda procházky přírodou. A občas, když mě políbí múza, taky něco napíšu. Jo a hudbu a filmy, stejně jako ty. A jakou hudbu, knihy a filmy máš ráda? +v tom našly společnou zálibu+ Neobvyklé koníčky? Asi nejvíc dobrodružství a vyhledávání nebezpečí +uculí se+ A taky černou magii +koukne po ní po očku, jestli ji to trochu nešokovalo:D+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 13 led 2013 13:03

Viki: Mou vášní jsou ženy a sex +pousměje se potměšile+ Miluji whisky... hazardní hry... chladné zbraně... černou magii... lov a zabíjení +ne, nechce ji vůbec děsit:D+ A taky bujaré večírky +trochu to zkompenzuje+ Hm, zajímavé požadavky. Myslíte, že někde takový ideální muž i existuje? +uculí se pobaveně+ Nicméně, přeji vám, abyste ho našla +pozvedne k ní skleničku a napije se na to+ Rusky samozřejmě umím. Ctím své předky a zakládám si na původu svého rodu. Ale ne, nevrátím se tam. Nic mě tam netáhne, o všechno jsme tenkrát přišli. Moje rodina žije v Británii už téměř sto let a necítím potřebu se stěhovat jinam. Ostatně, nikdy bych se dobrovolně neodstěhoval z Eagle Rock +to asi Viki neví, že tam Tony bydlí taky+ Vy jste Francouzka? Tak už mi je to jasné, proč jste si se Styx tak padly do noty +usměje se na obě dámy+ A co že jste se rozhodla opustit rodnou zemi?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Victoria » 13 led 2013 14:15

(Už jsem to opravila. :) )

Uvidíme, beru to jako výzvu. +mrkne na ni+ No jo, já se do toho někdy tak ponořím, že kolikrát ani nevnímám denní cyklus. +směje se+ Tak to máme dost podobný +usměje se+ Taky miluju fantasy literaturu a zajímám se o historii. Občas vyrazím do přírody s foťákem, ale žádnej profesionál nejsem, spíš si tak hraju a experimentuju a občas z toho vypadne něco ucházejícího. Moc ráda se odreagovávám hrou na klavír. Ty na něco hraješ? +zajímá se+ Co se týče filmů ani moc vybíravá nejsem, mám ráda filmy s dobrým příběhem. Střílečky mě moc neberou a ty vyslovené slaďárny taky nejsou moje gusto. Ale vždycky jsem zvědavá třeba na adaptace knih, co mám ráda. A v hudbě u mě hodně záleží na náladě, obecně spíš rock a metal, hlavně ten symfonickej. Vyslovený growly zas tak nemusím. +uculí se+ Mám ráda silný melodie, soundtrackovou hudbu, někdy i klasiku. Jak to máš ty? +zeptá se+ Tak ty jsi na adrenalin, jo? +culí se+ Černá magie? To je trochu zvláštní koníček, jak jsi k němu přišla? +koukne na ni zaujatě, ale netváří se nijak zděšeně+

Tony: +povytáhne nad jeho odpovědí pobaveně obočí+ Vy se teda taky moc nenudíte, co? +uculí se+ Já myslím, že to nejsou zas tak nereálný požadavky, ne? +usměje se+ Vy bydlíte taky na Eagle Rocku? +vykulí oči, protože pozná ten název ze Styxina vyprávění, ale pak si říká, že je to asi logický, když jí dělá bodyguarda+ Jezdíte se do Ruska někdy podívat? Za kořeny? +zajímá se+ Přesně tak, jsme se Styx krajanky. +uculí se+ No, znáte to. +pokrčí rameny+ Občas je prostě potřeba změnit prostředí. Sebrat se a začít znova. A pořád tam přece můžu jezdit, kdyby se mi stýskalo. +usměje se, ale tváří se tak, že je jasný, že nějaký stýskání momentálně nehrozí :D +
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Styx Lupin » 13 led 2013 20:30

Tak to je pěkná sranda, kolik máme společných zájmů +na tu literaturu. Že by se jí zeptala, jestli četla Harryho Pottera? :lol: + Jako malá jsem hrála na klavír, ale teď mi na křídlo doma akorát sedá prach. Ještě jsem hrávala na kytaru, ale to už je taky hodně dávno. Ráda jsem zpívala a to jediné mě drží dodnes +přikyvuje+ Já mám akční filmy naopak ráda. Ale to bude asi nejspíš nemoc z povolání +pak se znechuceně ušklíbne+ Slaďárny, ty zase vysloveně nesnáším. A s těmi adaptacemi s tebou plně souhlasím. A co poslouchám... taky rock a když jsem byla mladší, tak mě hodně bral punk. Soundtracky... aach... to je moje! +směje se+ Klasiku si taky někdy moc ráda poslechnu, když je na to nálada. Na tu mě naučil tady Tony +kývne na něj+ Černou magii jsem začala studovat, když jsem nastoupila do zaměstnání. Bylo to součástí mé práce a hodně mě to chytlo. Ne proto, že bych ji chtěla jakkoli zneužít, to vůbec, ale fascinuje mně, co všechno může černá magie dát i vzít. Věnuji se jí čistě teoreticky +vysvětlí jí+ A co tebe nejvíc bavilo na škole?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Le Cafe d'Angel

Příspěvekod Tony Dolohov » 13 led 2013 20:49

Nuda? Co to je? +zasměje se+ Ne, já opravdu nikdy nelenoším ani neodpočívám. Respektive odpočívám aktivně. Vždycky si najdu něco, co mě dokonale uspokojí +na důkaz si labužnicky potáhne z doutníku+ Samozřejmě, že tam bydlím. Pořizovali jsme si jej společně se Styx v dobách, když jsme byli ještě spolu. Vážou mě k němu vzpomínky a proto mi přirostl k srdci +zhluboka se napije+ Ano, byl jsem párkrát v Rusku podívat se, kde žiji mí předci. Taky jsem pobýval delší dobu na Sibiři +ušklíbne se nepěkně, když si na to vzpomene+ Aha tak... někdy je potřeba utéct a začít někde jinde +přikývne, že jako chápe, ale taktně se jí neptá, proč odešla+ Kde vlastně bydlíte? V nějakém mudlovském hotelu? +zeptá se oklikou, jestli jí slovo mudla něco říká, neptá se přímo, jestli je čarodějkou, protože jsou v mudlovské části a neví, kdo je může slyšet+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Salon krásy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron