Pracovna s knihovnou

Moderátoři: Styx Lupin, Tony Dolohov

Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 15 pro 2012 23:01

Zde trávím většinu svého dne, pracuji, studuji, ale i relaxuji.

Pracovna

Obrázek

Knihovna

Obrázek
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 12 črc 2013 18:11

+zrovna se obléká na tu večeři s Vanessou, jenže to neví, že to není Styx, a když se tam objeví Nef, tak málem nevěří vlastním očím+ Neferet...? Jsi to vážně ty? +usměje se na ni a obejme ji přátelsky a vstřícně+ Už jsem tě neviděl ani nepamatuji. Co tě sem tak znenadání přivádí? +nabídne jí křeslo+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Neferet » 12 črc 2013 20:16

+nechá se služebnictvem zavést dovnitř, stáhne si z hlavy kápy a pozorně se rozhlíží kolem sebe jestli si všimne něčeho zvláštního co by naznačovalo, že není něco v pořádku+ Tony! +rozzáří se jak sluníčko, když po tak dlouhé době uvidí jednoho ze svých nejlepších přátel+ V celé své kráse. +usměje se vesele a pokývá hlavou, že je to opravdu ona a zrak ho nešálí, když ho obejme stejně tak přátelsky a vstřícně, jako on jí+ No já vlastně... přišla za Styx... původně. Předpokládám, že když mě zavedli za tebou tak tady není? +zajímá se naprosto nenápadně, nechce vířit vlny, zejména když ho vidí tak vyfiknutého až jí napadá, že jenom zbytečně plašila a ještě ke všemu dorazila zřejmě v nevhodnou dobu+ A tebe asi vyrušuju v nevhodnou dobu co? Jdeš na rande? +zajímá se vesele, když ho jemně zatahá za kraj saka a posadí se do křesla+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 12 črc 2013 21:40

+má upřímnou radost z toho, že ji vidí+ Styx že tady není? +podiví se+ To "rande" mám zrovna s ní +mrkne na ni, že žádná jiná ženská v tom není+ Pozvala mě na večeři, chce prý něco oslavit. Asi ještě něco zařizuje, věčně je v jednom letu. Ale mám ještě spoustu času +koukne letmo na hodiny+ Ale ty povídej... jak ses měla, kde jsi se tak dlouho schovávala, co je u tebe nového a co tě přimělo se tam najednou vrátit +zeptá se se zájmem a s úsměvem ji pozoruje+ Vypadáš skvěle.
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Neferet » 12 črc 2013 22:26

Jo tak takhle to je. +zazubí se na něj vesele a na oko vědoucně pokývá hlavou, když jí řekne s kým že tu schůzku má+ Jak se vůbec Styx má? A co ty? Co je nového, tak dlouho jsme se neviděli? +zajímá se sondujíc situaci, která by jí zajímala i kdyby neplašila+ Vážně? Tak to děkuju. Jsem teď hodně na čerstvym vzduchu. +pousměje se, když jí řekne, že vypadá skvěle, poslední dobou má spíš dojem opaku, ale je to spíš takový ten vnitřní emocionální pocit, ale na druhou stranu jí lov zřejmě vehnal život do tváří+ No nového... spíš se objevili komplikace, který nikdo z nás nečekal. +povzdechne si, na chvíli se zamračí a opět se pousměje+ Vlastně... chtěla jsem se omluvit, že jsem tak najednou zmizela a ani se nerozloučila. Musela sem se vrátit okamžitě. +trošku váhá, jak si není jistá tím jak svojí situaci podat+ Jasmine se na prahu objevil chlap, co jí kdysi unesl a který měl být mrtvý, takže se ho od tý doby snažím spolu s ostatními ulovit, ale nejde to vůbec dobře. Všechno se to nějak zkomplikovalo a pokaždý jako by se prostě vypařil ze světa. +povzdechne si, když to ze sebe vysype+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 13 črc 2013 17:37

Myslím, že se má dobře. Vypadá spokojeně a je šťastna. Kdyby měla nějaké problémy, určitě by mi o nich řekla. U mne je všechno po starém. Pořád u smrtijedů, pořád svobodný, pořád nezadaný +ušklíbne se pobaveně+ Co si dáš? +přivolá sluhu, aby je obsloužil a pak pozorně poslouchá co mu Nef vypráví+ Tak to je zajímavé... tak proto jsi tak narychlo odešla a sestru poslala sem... +přemýšlí+ Ale nepochybuji, že se ti povede toho mizeru chytit. Kdybys potřebovala pomoc, stačí říct +vytáhne doutník a zapálí si+ Přišla jsi jen na skok, nebo tady už zůstaneš?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Neferet » 13 črc 2013 20:31

+trošku zamyšleně pokývá hlavou, když mluví o tom, že je Styx zřejmě v pořádku a podle všeho víc jak spokojená. nakonec v duchu pokrčí rameny a vynadá si za zbytečné plašení, ale i tak se rozhodne raději Styx v nejbližší době navštívit+ A nevíš kdy bude asi doma? Také bych se s ní chtěla vidět a nechci vám rušit večeři. +pousměje se a nakloní hlavu na stranu+ Pořád? +vykulí na něj na oko překvapeně očka a pak se vesele zazubí+ Nenapadlo tě, že by s tím chtělo něco dělat? +zajímá se vesele, ale spíš než cokoliv jiného si ho přátelsky dobírá+ Myslím, že mi bude stačit čaj. Dneska nejsem náročná. +pousměje se a vstane, aby ze sebe stáhla cestovní plášť čímž podvědomě svolí k delší rozpravě a odhalí tak kožené kalhoty opásané černou kůží s dýkami a bavlněnou košili, než se opět usadí a uvelebí se+ Nevím, popravdě o tom někdy pochybuju. Vždycky se objeví, když to nikdo z nás nečeká a než s tím stihneme něco udělat je pryč. Nejhorší je, že se do toho snaží zatáhnout Jasmine a já si nejsem tak úplně jistá, jestli to chci dovolit, i kdyby kvůli tomu měl někdo zemřít. +zavrtí posmutněle a unaveně hlavou, nikdy nepochopila co jí vede k tomu s Tonym mluvit tak otevřeně+ Děkuju, budu na to pamatovat. +usměje se na něj, když jí nabídne pomoc+ Popravdě ještě pořádně nevím. Situace u nás není úplně vyrovnaná a je tam víc práce než jen lov Senderse, ale myslím, že bych se chvíli mohla zdržet. Navštívit přátelé a zkontrolovat sestru.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 13 črc 2013 20:57

(zkontrolovat sestru, jo, tak to by mohlo být zajímavý, budu šmírovat dááál :smich: a pardon, už jsem pryč :D )
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 13 črc 2013 22:02

Měla by být doma tak do hodiny, v osm máme domluvenou tu večeři. Jestli chceš, můžeš zůstat a povečeřet s námi +nabídne jí ochotně a pak se pobaveně rozesměje+ Nechci to nijak měnit, mně to takhle vyhovuje. Jako bys mně neznala, ještě se nenašla taková, co by mě dostala do chomoutu +uculí se vesele a pak ji pozoruje, jak se tam převléká+ Koukám, že nápad na přátelskou návštěvu tě přepadl opravdu náhle, když ses ani nestihla převléknut z boje. Skutečně se nic vážného neděje? +zadívá se na ni podezíravě+ Hm, zdá se, že jde o velice chytrého zločince. Když ho nemůžete chytnout, měli byste na něj nastražit past +poradí po smrtjedsku+ Aha, myslíš tu sympatickou mladou dámu... no myslím, že tvoje sestra se v životě neztratí +usměje se lišácky+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Neferet » 13 črc 2013 22:21

No... +nadechne se, jak přemýšlí o jeho nabídce+ ...nerada bych vám takhle vpadla do plánu, ale nemůžu popřít, že bych neměla hlad. +zatváří se jak nevinnost sama, když jí zakručí v žaludku+ Tak pokud jsi se stavem věcí spokojený. +s veselým úsměvem zvedne ruce před sebe v gestu kapitulace, ale zdá se, že se dobře po dlouhý době baví+ Ne, skutečně nic. +zakroutí hlavou a bezděky si upraví konce rukávů přeci se nepřizná k tomu, že zbytečně vyšiluje a bude to chtít zřejmě trochu víc přesvědčování, než se přizná+ Já v tomhle oblečení poslední dobou i spím. Přísahám, že pokaždý když se rozhodnu si trochu odpočinou tak se objeví problém, který vyžaduje mojí pozornost. +pousměje se křivě+ Je to chytrej upíří parchant. +zavrčí tiše, než potřese hlavou, opravdu ho nemá ráda+ Past? +nakloní hlavu mírně na stranu a pak zavrtí hlavou+ Něco málo jsme zkoušeli, ale pokud bych mu Jasmine nenaservírovala přímo pod nos, tak nevyleze pokud se mu to nebude hodit. Navíc... nevím jak to dokázal, ale získal na svojí stranu několik vyvrhelů... dávno jsem tvrdila, že by se neměli volně pohybovat, ale to byli samý starý zákony a zvyky a jak to dopadná. +zamračí se a s vděkem se chopí čaje, který jí sluha donese+ Jo to bude moje sestra. +zasměje se vesele, ale pak zvážní a přimhouří očka+ Co má znamenat ten úsměv? +zajímá se vesele+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Další

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron