Pracovna s knihovnou

Moderátoři: Styx Lupin, Tony Dolohov

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 15 črc 2013 18:14

+tak on jí nebude mýt hlavu ale záda, tudíž bude muset chtě nechtě ukázat víc :P + V osm mám být u ní. Což bude za pár minut, jak tak koukám +nervózně si upraví uzel na kravatě+ Hm, zajímavý +nakloní se zvědavě nad medailonek+ A co to znamená, že se rozzářil? Nějaké varování? +zadívá se na ni pozorně+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Neferet » 15 črc 2013 18:25

+to je prý přijatelné procento odhalené kůže :D + Vypadáš úžasně Tony. +usměje se na něj, když vidí jak nervozně si upravuje kravatu a vesele na něj zamrká+ Jo něco takového. +pokývá hlavou a stáhne si řetízek z krku, aby mu ho podala+ Posílala jsem ho Styx po Jasmine. Je nastaven tak, aby mě varoval pokud byste někdo z vás dvou byl v nebezpečí... kdybych tu byla zapotřebí. Těžké zranění, únos a další co tě napadne. +vysvětluje trochu zamyšleně+ Je to ale zatím nevyzkoušené a zdá se, že to má ještě svoje mouchy, když je Styx podle všeho v pořádku a za chvíli má dorazit. +pousměje se, nemůže popřít že jí zjištění planého poplachu neudělalo radost+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 15 črc 2013 19:40

Opravdu? +pousměje se+ Jsem trochu nervózní... není to totiž moc obvyklé, aby mě Styx zvala na večeři a... +chvíli váhá, jestli se jí svěřit+ ...popravdě, zdála se mi včera trochu jiná, než jindy... taková... méně odměřenější vůči mně +řekne jí nakonec svůj postřeh+ Tak pokud vím, ani jeden z nás v nebezpečí není. Pravdou ale je, že jsem Styx dnes vůbec neviděl +převrací zamyšleně v rukou amulet+ Kouzelné věci se jen tak neporouchají... nepodceňoval bych to +ve tváři má vážný výraz+ Měli bychom se jít přesvědčit, jestli je Styx opravdu v pořádku. Ostatně, stejně je čas na večeři +mrkne na ni a zvedne se+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Neferet » 15 črc 2013 20:06

Opravdu. +přitaká s úsměvem a nakloní hlavu na stranu, jak ho poslouchá+ A neblíží se nějaké výročí nebo narozeniny? +nadhodí zamyšleně, co by to mohlo rozlousknout její chování+ Tak svítil už před několika dny, a když říkáš, že si včera se Styx mluvil, tak mi to přijde jako planý poplach. Třeba za to může jen meziprostor mezi našimi světy. +uklidňuje ho naprosto vážně+ To že jsi Styx dneska neviděl určitě znamená, že má spoustu práce a byla bych nerada kdyby se na nás zlobila, že jí vpadáme do ložnice. +pousměje se a vyhoupne se na nohy+ To už je tolik hodin? +koukne na hodinky a vykulí oči+ A já pořád vypadám jak amazonka, a když tak o tom přemýšlím, tak Styx nemá ani tušení, co se u nás děje. +zatváří se neuvěřitelně provinile, že jí o svém světě toho moc neřekla+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 15 črc 2013 21:39

Výročí? +zamyslí se+ Ne... narozeniny máme oba až na podzim a pochybuji, že by slavila výročí seznámení nebo rozchodu +uculí se+ Ale říkala něco o stěhování. Možná se chce se mnou... rozloučit? +pokrčí rameny+ Měli bychom už jít. Smím tě doprovodit do vedlejších komnat? +nabídne jí galantně rámě+ Tys jí nic neříkala? Tak to asi bude mít na tebe spoustu otázek +poznamená cestou+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Neferet » 15 črc 2013 22:08

Počkej. +zarazí ho v jeho myšlenkovém pochodu+ Styx se bude stěhovat? +vykulí na něj oči jako by jí oznámil, že se z něj přes noc stal gay :D + Když jinak nedáš. +usměje se na něj a zavěsí se do jeho rámě druhou dlaní mu jemně ohlazujíc paži+ Neřekla jsem jí v podstatě nic a byla bych ráda kdyby u toho zůstalo. Se situací, kterou u nás máme bude nejlépe, když budeš o všem vědět pouze ty... tedy co nejmíň lidí a Styx bych nerada ohrozila pokud se tomu mohu vyhnout. +zakroutí zlehka hlavou a zřejmě se na chvíli zamyslí+ Nemohla bych si u tebe schovat alespoň svojí výzbroj? Abych nebyla tak nápadná. +zajímá se a vytáhne si košili z kalhot a začne si jí po cestě rozepínat+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 15 črc 2013 22:53

Ano, bude. Do Francie. Ale to ti určitě řekne sama +mrkne na ni+ Aha, takže ty nechceš, aby něco věděla? Dobře, jak chceš. Já jí nic prozrazovat nebudu, možná bude pro ni skutečně lepší, když do toho nebude zainteresovaná +naprosto s ní souhlasí+ V tom případě by sis opravdu měla u mně nechat zbraně, aby neměla podezření, proč jsi ozbrojená. Odlož si je tam do té vitríny +ukáže jí a když si Nef začne svlékat košili, trochu vykulí oči, jak to od ní nečekal, ale ani ho nenapadne koukat se jinam+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Neferet » 15 črc 2013 23:17

Jsi si vědom toho, že když sem se zeptala, co je tu novýho, tak si mi tohle měl říct jako první? +kulí na něj očka, jak je možný že jí to říká až teď, ale nezlobí se spíš je jen překvapená+ Neříkala proč se stěhuje? A kam do Francie? +zajímá se hned a je rozhodnutá Styx zřejmě pořádně vyzpovídat+ Děkuju. Není to vůči ní příliš fér, ale byla bych ráda kdyby toho věděla co nejméně. Kdykoliv se to u nás může zvrtnout a nechci jí ohrozit. Dodneška nechápu co mě vedlo k tomu to říct tobě. +vrtí nad tím zamyšleně hlavou+ Jo, dobře. Děkuju. +usměje se na něj a jak si rozpíná košili, jen se instinktivně k němu natočí víc zády, než si látku stáhne z těla odhalujíc tak všechny ukryté dýky, jizvu na pravém rameni a na boku obvaz+ Můžeš mi to prosím podržet? +zajímá se a natáhne k němu ruku s košilí, stále k němu víc natočená zády a zřejmě si ani neuvědomuje, že dělá něco co by asi neměla, a když si od ní vezme košili začne se zbavovat popruhů, co má kolem pasu a které drží na místě kožené pochvy s dýkami, které má na kříži a poté se přesune k těm které má na zápěstích a pečlivě je ukládá do vitríny+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 16 črc 2013 20:18

Merline, tohle mě vůbec nenapadlo, že by to mohla být novinka, Styx už o tom mluvila hodně dlouho +pokrčí omluvně rameny+ Proč se stěhuje a kam, to ti řekne sama, pokud bude chtít. Nezlob se, ale slíbil jsem jí o tom pomlčet +vysvětlí jí a taky to dodrží+ Jasně, naprosto s tím souhlasím, myslím, že sama má toho dost, tak proč jí přidělávat další starosti +se zájmem sleduje, jak se před ním Nef svléká a když to nevadí jí, tak jemu už vůbec ne. Těžko říct, jestli se kochá víc pohledem na její tělo nebo na ty zbraně :D + Koukám, že jsi na tu misi důkladně vybavená +natáhne ruku, aby jí podržel košili a prohlíží si ji zálibně, pro ženy bojovnice měl vždycky slabost+ Jsi vážně zraněná?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Neferet » 16 črc 2013 20:41

To nevadí. +mávne nad tím nakonec v duchu rukou a zase se na něj usměje+ Ještě nějaká podobná "novinka"? +zajímá se, jestli náhodou nepropásla ještě něco+ Jistě, chápu. Nebudu to z tebe tahat a vytáhnu to přímo ze zdroje. +zazubí se na něj, nenaléhá. váží si toho, že skutečně udrží tajemství+ To ano, ale ani si nechci představovat, jak moc se bude zlobit až to praskne.+zamračí se spíš sama pro sebe a zatímco se odzbrojuje, tak se nezdá, že by si s jeho přítomností dělala hlavu zejména když k němu stojí zády. buď jí její životní styl zkazil nebo po týdnech mezi téměř samými muži zapomněla na to, že by se vlastně měla chovat alespoň o trochu víc cudněji, než v tuto chvíli+ To asi ano. Nerada bych Senderse podceňuji a nějaký ten pár dýk navíc se vždycky hodí. +pousměje se na něj přes rameno a uloží do vitríny pochvy ze zápěstí+ I když mám svojí magii díky které můžu být rychlejší než je běžné a o něco málo silnější, jsem pořád v nevýhodě. +prozradí a předkloní se, aby si odstranila vázání ze stehen a lýtek+ Cože? +koukne na něj trošku zmateně, než jí dojde proč se ptá a bezděky si přejede dlaní po boku+ Je to jen škrábnutí. +pokrčí rameny, nelže jde opravdu o škrábnutí jen nespecifikovala jak velké stopy po sobě zanechaly protivníkovy nehto-drápky+ Dala jsem si na to jednu z mastí, takže už o tom ani pomalu nevím. +pousměje se trošku křivě+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron