Kuchyně s jídelnou

Moderátoři: Styx Lupin, Tony Dolohov

Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 15 pro 2012 23:05

Kuchyň

Obrázek


Jídelna

Obrázek
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 31 pro 2012 14:37

+zavede Wenai do jídelny (protože se nemůžu dostat do salonku)+ Co si dáš? +připraví jim to a pak se posadí k ní+ Kde jsme to přestali? Aha, chtěla jsi využít toho, že už jsem trochu opilý a vytáhnout ze mně něco o mně +mrkne na ni lišácky+ Tak co tě zajímá?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Wenai Lafayette » 31 pro 2012 14:46

Rum. +poprosí ho+ Ano jistě! +přikývne a posadí se v křesle na turka a zapálí si+ Nóóó. +poklepe si ukazovákem po spodním rtu, jak přemýšlí+ Tak třeba mi řekni... proř bydlíš tady.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 31 pro 2012 17:19

+donese jí rum, sobě tradičně+ A proč ne tady? Není Orlí hnízdo dostatečně smrtijedské? +mrkne na ni+ Ale vážně, tohle místo vlastně vybrala Styx ještě v dobách, když jsme... +zahledí se do skleničky+ Prostě, je tady spousta temných chodeb, věží a zákoutí... a taky hluboké sklepení +ušklíbne se+ A já chci, abys mi zase ty předváděla ty své prožitky +usměje se+ Ukaž, co cítíš třeba teď.
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Wenai Lafayette » 31 pro 2012 17:29

Nevim. +pokrčí rameny+ Jen mě to zajímalo... +zatváří se nanejvýš obyčejně+ Moje pocity? +vyskočí z křesla+ To není nic zajímavýho, ale ukážu to zvoníka! Já umím výborně zvoníka. +najednou se Wenai nahrbí a natočí nastranu, takže to vypadá, že má na zádech hrb, zvedne hlavu a udělá ksicht a zvedne ruce ke stropu a zkřiví prsty jako v křeči+ Ty zvony! +zadeklamuje+ Ty zvony! +šourá se kulhavě kolem a chytne se za hlavu, jakože jí ty zvony působí neskutečnou bolest+ Hustý, co? +narovná se zase+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 31 pro 2012 18:20

+posadí se na židli a hodí nohy na stůl a kouká na Wenai, jak napodobuje zvoníka+ Tak to je naprosto skvělý! +rozesměje se a směje se celou dobu, co tam Wenai krouží s hrbem a zkrouceným obličejem. A jak se houpe na zadních nohách, židle mu najednou ujede pod zadkem a Tony zmizí pod stolem. Chvíli je ticho, ale pak se zpod stolu ozve dlouhotrvající tichý smích a po chvíli vyleze zpod ubrusu Tony po čtyřech+ Jsi mě málem zabila tím Quasimodem +řehtá se+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Wenai Lafayette » 31 pro 2012 18:29

+začne se taky smát dojde k němu, podá mu ruku, aby ho vytáhla za nohy+ Jsem já to ale zákeřná. +směje se+ Pokouším se zabýt největšího smrtijeda všech dob.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 31 pro 2012 20:35

To bych nepřežil tu hanbu, kdyby se Tony Dolohov, který vyvázl z každé nebezpečné akce, nakonec zabil pádem ze židle pod stůl +chechtá se a podá jí ruku, ale jak se pokusí vstát, ztratí rovnováhu, spadne zpátky na záda a strhne na sebe i Wenai+ Pomoc, ty mě vážně chceš zabít +směje se+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 led 2013 14:33

+poněkud vykřikne, když spadne na něj, ale pak se znova rozesměje+ Tak pštrosa ti už nepředvedu, to bys asi nepřežil. +válí se po zemi a směje a ani se nepokouší vstát+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Tony Dolohov » 02 led 2013 20:11

Zůstaneme radši v bezpečí na zemi, odsud už nemůžeme nikam spadnout +navrhne se smíchem a usadí se na koberci, nezapomene jim tam vzít ze stolu láhve+ Ukaž mi pštrosa... prosím +žadoní jako malý kluk, když se konečně trochu uklidní a přestane se na chvíli smát+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Další

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron