Salónek

Moderátoři: Styx Lupin, Tony Dolohov

Salónek

Příspěvekod Tony Dolohov » 15 pro 2012 23:25

Sem si vodím své návštěvy.

Obrázek
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salónek

Příspěvekod Tony Dolohov » 19 pro 2012 16:19

Vánoční výzdoba u Tonyho.

Obrázek
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salónek

Příspěvekod Tony Dolohov » 23 pro 2012 22:03

+Tony ustrojí stromeček a pak pod něj schová vánoční dárky+

Obrázek
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salónek

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 18 úno 2013 23:42

+trošku posmutní, když se zdá, že Styx jen tak neuvidí, těšila se až jí blíže pozná, ale když jí ten muž nabídne že s ní počká, opět se rozzáří jako sluníčko+ To byste byl laskav. +souhlasí s ním a jemně pokývá hlavou, než ho následuje do salonku+ Oh... já... ani jsem se nepředstavila. Omlouvám se. Jsem Jasmine, Neferetina sestra. +usměje se na něj s jemným pukrletem, jak stále zamyšleně dumá nad tím s kým má tu čest+ A vy musíte být... +zatváří se zamyšleně natolik jako by jí každou chvíli měl vzplát mozek+ ...ten s tím pěknym zadkem... mistr Dolohov. +rozzáří se jako sluníčko, když si ho dokáže spojit, ani si zřejmě neuvědomuje, že si nedala pozor na ústa+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Salónek

Příspěvekod Tony Dolohov » 19 úno 2013 00:11

+zrovna se jí chce představit, když ho slečna předběhne+ Neferetina sestra? Hned jsem si říkal, že mi někoho připomínáte +pozvedne překvapeně obočí nad její poznámkou o jeho pěkném zadku, ale pak se nad tím vesele rozesměje+ To jsem opravdu netušil, že je to mé poznávací znamení. To má Neferet o mně takové mínění, nebo jste na to přišla sama? +uculí se a pak k ní přistoupí a políbí jí galantně ruku+ Ano, jsem Tony Dolohov, k vašim službám +představí se jí oficiálně+ Jak se má Neferet? Už jsem ji hodně dlouho neviděl +kývne na skřítka, aby se postaral o občerstvení+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salónek

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 19 úno 2013 00:26

+zarazí se, když se rozesměje a vzápětí jí dojde proč. trošku zčervená a pokrčí zlehka rameny+ Když se pomalu otočíte kolem dokola, tak vám řeknu svůj názor, ale jinak za všechno může sestra. +usměje se na něj vesele, ještě že všechno může hodit na nebohou sestřičku, která se ani nemůže bránit+ Ráda vás poznávám. +usměje se, přeci jen je slušně vychovaná+ No... Neferet musela odjet zpět... domů. Vyskytly se jisté problémy, o které se musí postarat. Přišla by se s vámi rozloučit, ale nikdo takový vývoj situace nečekal a ona musela odejít opravdu narychlo. +snaží se mu vysvětlit jak se to má s její sestrou+ Ale podle posledních zpráv je v pořádku a nezraněná. +pousměje se ulehčeně+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Salónek

Příspěvekod Tony Dolohov » 19 úno 2013 18:34

Tak Neferet... +pozvedne pobaveně obočí+ ...nikdy jsem u ní nepostřehl, že se zajímá o takové detaily +nabídne jí něco k pití, ať si vybere+ Čaj, kávu? +nic ostřejšího jí nenabídne vzhledem k jejímu věku:) a pak jí pozorně naslouchá+ Doufám, že to není nic vážného, kvůli čemu tak nečekaně odešla. Jste tady už dlouho? Ještě jsem vás tady neviděl. Sestra vás asi pečlivě před námi skrývala +poznamená s úsměvem a nalije si svůj oblíbený drink+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salónek

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 19 úno 2013 18:52

Ale to ona se zajímá, to jo. Jen se o to málokdy podělí. +vesele se na něj zazubí+ Čaj, prosím. +rozhodne se po chvíli přemýšlení a pohodlněji se opře, přehodí nožku přes nožku a pozorně ho sleduje+ Nic s čím by si nedokázala časem poradit. +trošku smutně se pousměje, moc dobře si vědoma toho jak moc vážná se stala věc+ Jsem tady teprve asi dva týdny. Sestra chce abych se držela co nejdál od domova, tak mě přesvědčila abych tu nějakou dobu zůstala. Alespoň do chvíle než se všechno uklidní, i když mám čím dál tím větší chuť tu zůstat. +opět se rozzáří úsměvem, rozhodně má chuť tu zůstat, zejména když zavzpomíná na nedávný ples+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Salónek

Příspěvekod Tony Dolohov » 19 úno 2013 19:19

Tak jen doufám, že se zase brzy v pořádku vrátí +neunikne mu její nepřesvědčivý výraz, ale nerozebírá to+ Bydlíte na Darktoru, předpokládám? Ani bych se vám nedivil, kdyby se vám odtud pak nechtělo. Člověk si tady velice rychle zvykne a snadno zakoření +uculí se a napije se+ Už tady někoho znáte?
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salónek

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 19 úno 2013 20:08

Určitě. +pousměje se, je si jistá že se sestra jednou vrátí, otázka je kdy ta chvíle nastane+ Ano, na Darktoru. Je to nádherné místo, ale když je tam člověk dlouho sám, tak víc jak nadšeně vyrazí do společnosti. +vesele se pousměje a pokývá hlavou+ Vlastně ano, znám. Christiana.... +při tom jméně se jí rozsvítí v očích a nepatrně zrůžoví ve tvářích+ Dělal mi společnost na plesu, který pořádala Styx. +vysvětlí rychle, jak se seznámili+ Ostatně byl to skvělý ples. Dlouho jsem si tak neužila, i když toho kdo vymyslel brusle bych klidně s radostí umučila. +zazubí se na něj vesele+ Ale vás jsem tam nikde neviděla... +zajímá se nenápadně jestli je slepá nebo jestli Tony na plese skutečně nebyl+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Další

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron