Salónek

Moderátoři: Styx Lupin, Tony Dolohov

Re: Salónek

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 22 úno 2013 00:08

+nakloní hlavu mírně na stranu jak ho pozoruje s veselými plamínky v očích+ To má být výzva, pane Dolohove? +zajímá se vesele, rozhodně by se jí líbilo ho více poznat, spíše jako strýčka než cokoliv jiného+ Někdy mám dojem, že jsem toho zažila víc, než bych měla. Náš svět není vždy bezpečný. Ale možná máte pravdu. +vykouzlí po chvíli mračený úsměv a pokývá hlavou+ Skutečně? +rozzáří se nadšením+ Když pominu práci, kterou jsem vykonávala za sestru, tak lovím vysokou, většinou. +lidi to nejspíš tak úplně nebyly, ale kdo ví co všechno kdy musela pronásledovat+

Dobře, možná vaší štědré nabídky brzy využiji. +usměje se na něj vřele, ta žena se jí líbí čím dál tím víc+ Já nevím... myslím, že všechno. +rozzáří se jak vánoční stromeček+ Určitě nějakou zábavu a možná nějaký z vašich barů? Zajímalo by mě jak moc jsou podobné našim hospodám. +rozhodně bude každé místo naprosto odlišné+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Salónek

Příspěvekod Tony Dolohov » 22 úno 2013 13:16

Mozna... kdo vi... +zablyska se mu sibalsky v ocich na tu vyzvu a provokativne si ji prohlizi+ (pch, pry strycek :D) Myslite, ze zdejsi svet je bezpecny? Asi bych vas mel varovat, ze ne vsichni tady jsou ti hodni +mrkne na ni a tvari se u toho jako ztelesneni dobra+ Lovite vysokou? Tak to bychom si nekdy mohli vyrazit spolu na lov. Uz dlouho jsem nikoho... nic nelovil +opravi se se sirokym usmevem+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salónek

Příspěvekod Styx Lupin » 22 úno 2013 13:24

Do baru? +trochu se podivi, ze prave tohle ji nejvic zajima+ Ale proc ne... zrovna me napadlo, ze dnes vecer je zajimave vystoupeni v jednom vyhlasem nocnim baru. Tak jestli chcete, muzu vas tam vzit. Je to trochu specialni podnik... upiri +koukne na ni, co ona na to rekne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Salónek

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 22 úno 2013 13:36

(A Styx asi dostane další čokoládičky a panáka na účet podniku, za lanaření hostů :D :P :* pampadam, už jsem pryč :pii :D )
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Salónek

Příspěvekod Styx Lupin » 22 úno 2013 13:47

(tak to se uz tesim :D A to jsem slibila jeste i Viki, ze ji tam vezmu. :D To uz by vazne chtelo rovnou celou flasku. :lol: )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Salónek

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 22 úno 2013 16:10

+odloží šálek na stoleček a pohodlně se opře s jedno rukou volně položenou na opěrce a druhou na klíně. nakloní hlavu na stranu a chvíli si ho s přimhouřenýma očima prohlíží, zřejmě přemýšlí, než se trošku lišácky usměje+ S tím tak nějak počítám. Každý svět má jistě své temné stránky. Navíc definujte jací jsou ti hodní a ti zlí. +zlehka se pousměje a pokrčí rameny. nejraději sama vyzkouší kdo je ten hodný a zlý podle ní, zřejmě by její hodnocení nespadalo do klasických standardů+ Jistě, to bychom mohli. Budu moc ráda. +usměje se na něj široce a potlačí tiché zasmání, když se tak opravuje. bezděky si vzpomene na svůj poslední lov a nepatrně se zamračí, než potřese hlavou. nerada na to vzpomíná a jednou z jejích schopností je ignorovat špatné co se jí kdy stalo+ Co používáte k lovu? +zajímá se, myslíc na vlastní luk a šípy+

Proč by ne. Měla bych vyzkoušet vše co váš svět nabízí. +rozzáří se nadšením, které pomalu upadá, když ze Styx vypadne něco takového+ Upíři u vás vedou noční bary? +zamračí se nad tím, jak přemýšlí a uvažuje+ Ale proč ne. Mohla by to být zajímavá zkušenost. +souhlasí nakonec a dokonce vykouzlí úsměv, když dojde k názoru, že poznat víc místní populaci upírstva by nemuselo být od věci. alespoň může porovnávat s jejím světem+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Salónek

Příspěvekod Tony Dolohov » 22 úno 2013 17:50

Každý má svůj vyhraněný názor na to, co je dobro a co je zlo. Takže je docela možné, že co vy považujete za špatné, já obdivuji +mrkne na ni uličnicky, nic konkrétnějšího jí neprozradí, alespoň ne teď při první návštěvě+ Na tu vysokou používám hlavně brokovnici, docela mě zaujaly palné zbraně. Taky velice rád pracuji s dýkami a noži +blýskne se mu v očích+ Jinak hojně používám kouzla a magii, pochopitelně. A co vy? +zajímá se+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salónek

Příspěvekod Styx Lupin » 22 úno 2013 17:55

Jenom jeden bar, ale zato vyhlášený široko daleko. A nemusíte se bát, nic vám tam nehrozí +ubezpečí jí, když vidí její pochybnosti+ Přece bych vás netahala někam, kde by vám šlo o život +zasměje se vesele+ Dobře, tak jsme tedy domluvené. Jestli chcete, můžete tady zůstat až do večera a pak jít rovnou se mnou +navrhne jí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Salónek

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 22 úno 2013 19:01

Fajn, nic mi neříkejte. Až skoro umřu zvědavostí tak mě tu máte zase... nejspíš zítra ráno. +rozesměje se vesele+ Tedy co je podle vás už zlo a co ještě spadá pod dobro? +zajímá se s jiskřičkami v očích+ Brokovnice? +zamrká překvapeně, dýky a nože to je její, ale v palných zbraních se nevyzná+ No já... +podrbe se trošku rozpačitě ve vlasech, pak si je zlehka prsty prohrábne+ ...já používám luk a šípy. +zatváří se trošku stydlivě, vlastně si připadá jak naprostý amatér, když tak poslouchá, co všechno využívá k lovu Tony+

Ah, tak jo. +vydechne zamyšleně, v duchu se ušklíbne sama pro sebe, kde jsou upíři tam hrozí nebezpečí a kde hrozí nebezpečí je velmi vysoké riziko úrazu+ Jistě, o tom nepochybuji. +usměje se na ní vděčně, ale má hold s upíry vlastní zkušenosti. na druhou stranu proč nevyužít příležitosti a prozkoumat místní území, líbilo se jí i v mnohem zvláštnější společnosti+ To by bylo skvělé. +rozzáří se nadšeně, zůstat tu do večera a pak mít doprovod se jí rozhodně zamlouvá než odejít domů a pak někde bloudit+ Jen... +zarazí se a zamračí+ ...nemám sebou nic na sebe. Přeci nemůžu jít v tomhle. +přejede si dlaní po sukni šatů, které přímo křičí "Jídlo! Kousni si!"+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Salónek

Příspěvekod Tony Dolohov » 22 úno 2013 19:40

+nepatrně pozvedne obočí, když mu Jasmine řekne, že loví zvěř jako Robin Hood:D, snaží se netvářit se překvapeně, ale úsměvu se neubrání+ Luk a šípy? A s tím se dá i něco ulovit? Třeba medvěd? +neumí si to moc představit+ Jaké zbraně vůbec u vás používáte? +připadá mu, jakoby se sem Jasmine přemístila v čase ze středověku:)+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron