Lesy na Darktor

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Garett Rivery » 19 dub 2014 20:53

+poplašeně na ní koukne, když se mu zakymácí před očima a mumlá si pro sebe. vzápětí už stojí před ní v lidské podobě, nahý a ve tváři vepsanou starost+ Jsi v pořádku? +strachuje se, jemně jí pohladí po rameni a zádech a všemožně se snaží o to, aby na zemi měla co největší pohodlí nehledíc na to že jeho bílý zadek září na celé údolí pod nimi+ Opravdu se ti projížďka líbila? Dříve jsem tak vozil sestru, když byla ještě malá a my hodně cestovali. Vždycky vřískala nadšením. +zazubí se na ní vesele+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 19 dub 2014 21:33

Jo, dobrý, *ujistí ho rychle, aby si nedělal starosti.* Jen mi dej minutku. *Párkrát se zhluboka nadýchne a pak zvedne hlavu a usměje se.* Tak, už je to v pohodě, *podívá se na něj.* Jo, vážně se mi líbila, a moc, jenom si musím zvyknout na tu rychlost, *rozzářeně se usmívá. Pak sklouzne pohledem po jeho těle.* Nechceš se oblíknout? Teda ne že bych si stěžovala, *pousměje se a žádostivě přivře oči, pohledem klouže po vyrýsovaném hrudníku. Sáhne do batohu a podá mu oblečení.* Na, ať tu nepohoršuješ veverky, *zaculí se.*A taky jsem si slíbila, že se budu pár hodin chovat slušně a tímhle mi to moc neulehčuješ, *zasměje se.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Garett Rivery » 19 dub 2014 21:37

+pořád jí starostlivě sleduje, i když ho ujišťuje o tom, že jí nic není+ Příště půjdu pomaleji. +přislíbí naprosto vážně a jemně jí pohladí po vlasech+ Já? +shlédne na sebe dolů jako by si až teď uvědomil že je nahý, jak je pro něj celé více méně přirozené+ Když si to přeješ, myško, tak se obléknu. +zazubí se na ní vesele a vezme si od ní oblečení, aby se dle jejího přání ustrojil+ Nemáš v tom svém zavazadle nějakou deku? +zajímá se, aby jí mohl udělat na tvrdé zemi co největší pohodlí, tak proto potřebuje náležité propriety a to deku, polštář a něco dobrého k pití a jídlu. ale s ohledem k tomu kde se nacházejí by ho potěšila i pouhá deka+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 19 dub 2014 21:54

Kdyby mělo být všechno jak je mé přání, už bys žádný oblečení nepotřeboval, *zasměje se.* Náhodou mám, *přisvědčí a vytáhne i deku, kterou pak kouzlem zvětší do původní velikosti a podá mu ji, aby ji rozprostřel. Mezitím vyskočí na nohy a když se Garett narovná, využije příležitosti a rychle mu omotá ruce kolem pasu. Přitulí se k němu a spokojeně vydechne.* Tvůj vlk je úžasnej, ale tahle tvoje podoba se mi líbí víc, *zaboří mu obličej do ohybu mezi krkem a ramenem a nadechne se jeho vůně.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Garett Rivery » 19 dub 2014 22:27

Třeba by se s tím dalo něco udělat. +zazubí se na ní vesele, vezme si od ní deku a rozprostře jí tak, aby měli co nejlepší výhled na přírodu pod sebou a zároveň byli dostatečně daleko od kraje+ Hmn... +zamručí spokojeně, když ho obejme a sám jí obtočí ruce kolem pasu a přitiskne si jí k sobě+ Vážně? To bude asi proto, že mam tak skvělej hlas. +zazubí se na ní vesele a v očích mu poťouchle zajiskří, když jí pohladí po zádech a zadečku, jak si užívá její blízkost+ Nemáš náhodou ještě hlad? Mám pocit, že jsem ti všechno jídlo musel sežrat. +koukne na ní omluvně+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 20 dub 2014 12:14

Jo? A co? *nakloní zvědavě hlavu na stranu. Dlaněmi mu vklouzne pod tričko, aby se dostala k hřejivé kůži jeho zad.* Hlad nemám, ale mám na něco chuť, *pousměje se.* Ale víš co? *vesele jí blýskne v očích.* Mám tu ještě něco, to se ti bude líbit. *Ještě ho zlehka líbne na hranu čelisti a pak od něj odstoupí. Odněkud vytáhne balíček alobalu a z něj pak vymotá dva veliké kusy jahodového koláče a jeden mu s úsměvem nabídne, aby se pak s tím svým usadila na deku.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Garett Rivery » 20 dub 2014 13:52

Hmn... +přejede jí zlehka zamyšleně po zadečku+ ...to bys chtěla vědět co. +zazubí se na ní vesele, když jí po zadečku zlehka hravě plácne a pak jí dá pěknou pusu+ Opravdu? A na co pak? +zajímá se zvědavě+ To zní velmi lákavě. +protáhne jelikož jeho mužská mysl už míří směrem, kterým ani zdaleka její momentálně ne, když vytáhne koláč, ale oči mu nadšeně zasvítí a nabízený kus si vezme+ Děkuji. +zazubí se na ní a s chutí se do něj zakousne, a když si sedá vedle ní už v něm půlka stačí zmizet+ Ukaž mi to. +uzme jí koláč z rukou, když vlastní spořádá a zdá se, že se hodlá vrhnout i na ten její+ Pojď sem. +roztáhne nohy a přitáhne si jí k sobě, tak aby se mu zády opírala o hruď. jednou rukou jí jemně obejme kolem pasu a druhou jí přidrží její kousek koláče, aby si mohla v pohodlí odkusovat+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 20 dub 2014 17:23

*Zasměje se a vrátí mu polibek.* Na něco sladkýho, *upřesní se smíchem, jak je jí naprosto jasné, na co hned myslí. Když sáhne po jejím kousku, rozesměje se a rychle uhne rukou, aby o ni nepřišla.* Teda, kdybys teď byl vlk, měla bych ukousnutou ruku, *kroutí pobaveně hlavou. Ale nechá se přitáhnout do jeho náruče a krmit se.* Budeš mě takhle krmit pokaždý, když budem něco jíst? *zeptá se vesele a obrátí k němu hlavu, bohužel právě ve chvíli, kdy jí k ústům nese další sousto, takže se s koláčem střetne a skončí s krásnou šmouhou od jahod a šlehačky ze strany na krku.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Garett Rivery » 20 dub 2014 17:27

Ach tak... +protáhne skoro zklamaně, ale vesele se na ní zazubí+ No dovol, já lidské maso nejím. +zakření se na ní vesele+ No jistě, proč by ne? Ještě řekni že se ti to nelíbí. +zazubí se na ní vesele+ Ježiš promiň. +zděsí se na chvíli když si uvědomí, že se jaksi netrefil do jejích úst, ale pěkně jí rozmazal koláč po krku. jeho zděšení netrvá příliš dlouho, zejména když si uvědomí výhodu takové situace+ Vydrž minutku, hned tě očistím. +v očích mu vesele zablýskne, když se skloní k jejímu krku a jme se ho čistit jemnými tahy jazyka+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 20 dub 2014 17:40

*Nakloní hlavu na stranu, aby měl lepší přístup a slastně přivře oči. Když se trefí na to její citlivé místečko, zachvěje se a tiše zasténá. Chvíli si užívá jeho laskání, ale po chvilce se mu vykroutí, otočí se k němu, vyšplhá si mu na klín a zajme jeho rty v polibku. Vklouzne jazykem do jeho úst a prsty zaplete do jeho vlasů. Když jim dojde dech, malicko se odtáhne.* Chutnáš po jahodách, *vydechne a znova ho políbí.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron