Lesy na Darktor

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Neferet » 28 lis 2013 00:33

+na chvíli zastaví svůj postup, když se žena před ním postaví. pomalu se vydá opět vpřed, když začne mluvit. naklání hlavu na stranu a zaujatě jí pozoruje, když se zastaví jen kousek před ní a tiše vrčí. natáhne čumák k její ruce a trochu odhalí při zavrčení zuby, ale nic jí neudělá. ne to nemá v plánu, žena se mu líbí, má příjemný hlas a hezky voní. očuchá jí důkladně ruku, než se rozhodne vzít jí na milost a s tichým zavrněním jí zespodu strčí čumák pod dlaň ve znamení pozdravu a žádosti o drbání+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 28 lis 2013 00:43

*usměje se a pohladí ho po čenichu, pak sklouzne do hřívy na krku a nakonec se přesune na hlavu a drbe ho za ušima. Přitom na něj dál mluví* No ty jsi hodnej kocourek, já věděla, že si budem rozumět, víš, že mám kočky moc ráda? Ty malé i takové velké, jako jsi ty. Ale tygra jsem nikdy nehladila, jsi první, kterej mi to dovolil. *Plácá hlouposti, ale zdá se, že Caesarovi to nevadí a nikdo jiný ji neslyší.* Víš, že Nef si o tebe už dělá starosti? Kde ses celou dobu toulal, co? Obhlížel sis revír? *zaboří do měkkých chlupů i druhou ruku a probírá se jeho srstí*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Neferet » 28 lis 2013 20:08

+naklání hlavu na stranu a tiskne se jí k dlani. začne tiše vrnět, když na něj tak hezky mluví. čenichem jí strkne do hrudníku a přilísá se k němu, a když mluví o Nef a toulání, tak si odfrkne ve stylu "pořád jsem uraženej" a strkne do ní tak silně aby si sedla na zadek. lehne si a hlavu jí strčí do klína požadujíc další drbání přičemž přede jak kolovrátek a omluvně jí olízne tvář, že tak do ní neomaleně strčil+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 28 lis 2013 20:37

*kdyby jí před pár dny někdo řekl, že bude sedět na sklále nad lesem napůl zavalená obrovským tygrem, kterej bude příst že by přehlušil motorovou pilu, nejspíš by řekla, že se dotyčný zbláznil. Teď se jenom směje a poslušně drbe a sem tam něco pronese. Sedí tam s ním několik minut a pak ji napadne, že by mohla využít toho, že se k ní tak má, a přemluvit ho, aby se s ní vrátil. Ještě chvíli se probírá nádherně huňatou hřívou na jeho krku* Budu muset jít, *prohlásí a pohladí ho po čumáku* Nechci, aby se Nef bála i o mě, stačí, že o tebe si dělá starosti o tebe *Vyvlékne se zpod těžkého těla a začne sbírat své věci. Sebere ze země nedojedené jablko a obloukem ho pošle ze skály do lesů pod ní, povolí tětivu u luku, zastrčí ho do toulce a ten si hodí na rameno. Pak se otočí zpátky k Caesarovi* Myslíš, že bys mi mohl ukázat cestu? Nějak jsem během toho bloumání ztratila směr, *zkouší to* Už mám hlad, mám dojem, že oběd jsem prošvihla, ale přijdu zpátky tak akorát na časnou večeři. Dala bych si pořádnej steak, nebo pečínku *přemítá a vyčkávavě se podívá na tygra*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Neferet » 28 lis 2013 21:29

+užívá si s vrněním všechnu tu péči a drbání. spokojeně přivírá oči a lísá se jí k hrudníku. když řekne že bude muset jít, tak smutně se na ní podívá, jako by se chtěl zeptat jestli by se nemohla ještě zdržet, ale když vidí že ne, tak vstane a kousek od ní odběhne, aby jí dal prostor. naklání hlavu na stranu a pomalu k ní kráčí jak jí poslouchá a je mu naprosto jasný, o co se snaží. oběhne jí a posadí se před ní a hladově se olízne, když mluví o steaku. nakonec si odfrkne a vstane, ještě jednou jí oběhne a strkne jí jemně do zad a odběhne od ní kousek a vytrvale na ní zírá, dokud se nerozhýbe a nenásleduje ho. proběhne mezi prvními stromy směrem, kterým se musí vydat a vrátí se zpátky k ní. srovná s ní krok a po očku jí pozoruje jako jestli si myslí, že ho tak snadno donutí odpustit+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 28 lis 2013 21:54

*rychle pochopí, co se jí snaží naznačit a vydá se směrem, kerý jí ukazuje. Když se zařadí vedle ní, položí mu dlaň na hřbet. Pod huňatou srstí cítí, jak se mu napínají a vlní svaly na zádech. Je to facinující. Všimne si jeho postranních pohledů, kterými doslova říká "já vím, o co se snažíš," a pousměje se.* Díky, že mě doprovodíš, nevím, jak dlouho bych tu bez tebe bloudila, *ozve se* Samozřejmě se mnou nemusíš dovnitř, pokud nechceš, *ujišťuje ho* Jenom jsem myslela, že Nef by měla radost, kdyby tě viděla, je poslední dobou taková ustaraná a zdá se mi unavená, musí to být náročné strážit celé sídlo dvacetčtyři hodin denně a bez pomoci. A ještě má teď na krku mě a celou tu situaci s Garettem... *hraje mu trošku na city, ale samozřejmě nenápadně*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Neferet » 29 lis 2013 00:35

+tiše spokojeně zamručí, když ucítí její ruku na hřbetu, ale rozhodně se nenechá ukonejšit jen pár pohled. odfrkne si, když mluví o tom, že dovnitř nemusí a jak je Nef na všechno sama. nikdy jí nenechal dlouho samotnou a i ted se pohyboval v blízkosti sídla, aby byl po ruce kdyby bylo třeba. nenápadně Cairo strká do nohy, když chce aby zahnula na lepší cestu, ale když se zmíní o nějakém Garettovi, zarazí se a chvíli jen kouká před sebe, než vyrazí vpřed a než se stačí vzpamatovat sedí Cairo v cestě a upřeně na ní kouká style "koukej to vysvětlit" přičemž tiše vrčí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 30 lis 2013 19:57

*Poslušně změní směr, jak jí naznačuje, a hned na to se musí zarazit, aby do něj nevrazila. Tygr sedí před ní, cení tesáky a vrčí. Chvíli přemítá, co mu přeletělo přes nos a pak jí dojde, že to musela být zmínka pro něj neznámého jména, pronesená ještě navíc v souvislosti s potížema* Ale ne, Garett není hrozba, *uklidňuje ho* Teda já ho skoro neznám, ale Neferet mu věří, pracuje pro ni. Tou situací jsem myslela spíš svý citový problémy. Tělo si usmyslelo, že se mu Garett líbí a hlava o tom nechce ani slyšet, víš? *vysvětluje a nemůže uvěřit tomu, že tu probírá svůj milostný život s přerostlou kočkou. Ale opravdu nestojí o to, aby si Caesar usmyslel Garetta ulovit a preventivně zneškodnit.* Rozhodně nám nechce ublížit, *dodává ještě pro jistotu*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Neferet » 30 lis 2013 23:20

+nakloní hlavu na jednu stranu a vzápětí na druhou přičemž jí zaujatě sleduje. zamručí jako by nad tím co mu říká hluboce přemýšlel a pak si odfrkne a pohodí hlavou v souhlasu. ještě chvilku jí pozoruje, než vstane a přilísá se jí s vrněním k nohám jako by říkal, že všechno bude naprosto v pořádku. obchází jí kolem dokola, než odběhne do lesa a za chvilku se vrátí. jen malý kotě, který si to k ní štráduje ve znamení, že nehodlá nikoho lovit a zároveň ho bolí nožky a chtěl by nést+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 30 lis 2013 23:36

*Zavrávorá, když se jí opře o nohy, ale uleví se jí, že se nebude konat žádná lovecká akce. Zasměje se jeho lísání a vyvažuje rukama, aby tu přítulnost vůbec ustála. Po chvilce ale tygr odbíhá a za okamžik se k ní vrací v podobě neškodného mláděte. Dřepne si a natáhne k němu ruce. V zápěti ho bere do náruče a přitiskne si ho k sobě* No ty jsi fešák, *pochválí ho, zatímco ho drbe na břiše a protože už sluníčko začíná klesat k obzoru, dá se během toho mazlení zas na cestu směrem, který jí předtím naznačil*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron