Lesy na Darktor

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Sídlo Darktor

Příspěvekod Neferet » 13 led 2013 16:35

Lesy na Darktor jsou rozlehlé, plné bezpečí a nedoporučujeme do nich vstupovat pokud si nejste jisti alespoň svým orientačním smyslem.
Obrázek Obrázek
Obrázek
Lesy jsou přímo protkány říčkami a tůňěmi, které přímo lákají k příjemné koupeli.
Obrázek Obrázek
Obrázek
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Sídlo Darktor

Příspěvekod Neferet » 13 led 2013 20:13

+skrytá ve stínu lesa na kraji jedné louky, kterých je kolem sídla spousta, vyčkává zatímco netrpělivě poklepává špičkami prstů o kmen stromu. pohledem přejíždí po zeleni před sebou a přemýšlí. Frakira jí přinesla zprávu, která jí znepokojila natolik, že si vyžádala osobní konzultaci situace rodného světa. povzdechne si a popojde podél lesa tam a zpět, jak tygr v kleci, dokud se zničeho nic nezvedne vítr. bezděky si promne paže a přivře oči před ostrými záblesky světla dokud se uprostřed louky neobjeví modrý portál+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Sídlo Darktor

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 13 led 2013 21:13

+místo toho, aby elegantně vyšla z portálu, spíše vyletí z jeho středu div, že se nerozplácne o zelenou trávu. vybalancuje hrozící pád, narovná se a roztržitě si přejede dlaněmi po látce sukně, zatímco se za ní portál uzavře a spolu s ním ustane i prudký vítr+ Neferet?! +zavolá a rozhlédne se kolem sebe. ví, že je blízko. cítí její přítomnost, ale nevidí ji. něco jí říká, že jí rozhodně Nef nečekala. potlačí rozpustilý úsměv a snaží se tvářit co nejvážněji, přeci jen důvod proč je tu, je velice vážný, i když je moc ráda, že je tady+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Sídlo Darktor

Příspěvekod Neferet » 13 led 2013 21:56

+zamračí se, když z portálu vypadne postava, která rozhodně neodpovídá tomu, koho čekala+ Tebe jsem rozhodně nečekala. +snaží se mračit, ale neubrání se úsměvu při pohledu na druhou ženu, když vystoupí ze stínu stromů+ Měl přijít Marius nebo někdo ze Starších. +zamračí se, jelikož jí napadají pouze ty horší varianty scénářů, proč přišla zrovna ona+ Ovšem nemůžu říct, že bych tě neviděla ráda, sestřičko. +vykouzlí široký úsměv a rozpaží, jako by jí chtěla obejmout+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Sídlo Darktor

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 13 led 2013 22:24

+vesele se zazubí, když Nef vyjde ze stínu. je to tak dlouho, co jí naposledy viděla+ Starší... pfff... víš jaký mají názor na takový cestování. +pohodí zlehka rukou, když se pomalu vydá k lesu+ A Marius... no... tak tomu se sem zrovna nechtělo. +zamračeně nad tím zakroutí hlavou+ Už jsem se bála, že to neřekneš. +zazubí se, než se jí doslova vrhne do náruče a pevně jí obejme+ Taky tě ráda vidím. +přizná se tiše a ustoupí od ní s veselými jiskřičkami v očích+ Je to tak dlouhá doba, co jsi odešla. +hlesne s dotčením v hlase+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Sídlo Darktor

Příspěvekod Neferet » 13 led 2013 22:34

Proč by se mu sem nemělo chtít? +zamračí se nad tím zjištěním, což je přerušeno ve chvíli, kdy se jí sestřička vrhne do náruče+ Vždycky tě ráda uvidím. +boukne, než jí bezděky pohladí po vlasech+ Víš, že jsem musela jít. Navíc si moc dobře vzpomínám na to, že si se těšila na to až tě nechám nastoupit na své místo. +připomene jí měkce staré časy, než jí sevře tváře v dlaních a jemně políbí na čelo. musí se zasmát, když se Jasmin odtáhne a zatváří se jako by jí boleli zuby+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Sídlo Darktor

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 13 led 2013 22:45

Proč? No možná to má co dočinění s tím, že prý tady docela řádíš, sestřičko. +těkne významným pohledem k sídlu a zamračí se, jako by to neschvalovala, ale zároveň do chování Nef nechtěla zasahovat+ Ano vím... omlouvám se ti za to Neferet. Myslela jsem si, že... já už ani nevím, co jsem si myslela, ale spousta věcí se změnila... +zatváří se velice provinile+ Hej! +vyjekne, když jí líbne na čelo a odtáhne se, než se s ní vesele rozesměje+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Sídlo Darktor

Příspěvekod Neferet » 13 led 2013 23:00

Oh... +hlesne s ruměncem ve tváři+ ...to mi mohlo dojít. +zamručí podmračeně, než nad tím zavrtí hlavou. nechce se tím zabývat, ne teď, když jí trápí důležitější věci+ Máme nárok na to měnit svůj názor. +pousměje se na ní a pevně jí sevře rameno+ Tak co kdybychom šli dovnitř a povyprávíš mi, co všechno se změnilo. Ta poslední zpráva mě docela vyděsila. Ráda bych věděla, co se stalo. +navrhne měkce, než jí obejme rukou kolem ramen a vydá se s ní do sídla+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 06 říj 2013 13:35

+objeví se na dohled od sídla na rozhraní lesa a louky. Neferet tam na ně už čeká a přechází tam jak lev v kleci, tam a zpět po boku Caesara a na tváři zasmušilý výraz+ Vy tedy vypadáte. +zamrmlá, když se tam ti tři bojeví a posmutněle zavrtí hlavou. vlastně je chápe, sama nevypadá dvakrát nejlíp+ Ty nevypadáš o moc líp, sestro. +obejme jí Jasmine s tichým povzdechem+ Všechno je připraveno? +zajímá se co nejtiššeji to jde, a když Nef pokývá hlavou zřejmě se jí dost uleví+ Než začneme, tak byste se měli převléct. +pronese Nef, aby zamaskovala podezřelou odmlku a podá sestře dva balíčky oblečení. jeden pro ní a jeden pro Chrise, kde má nějaký ty kožený kalhoty, bavlněnou košili, vestu a hlavně teplý těžký plášť na cestu+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Victoria » 06 říj 2013 13:47

+přemístí se tam všichni společně, a vypadají zhruba tak jak se cítí, což je dost nic moc, Vicky si přitáhne plášť blíž kolem těla, a kouká jak to tam okolo vypadá, zatímco se ti dva převlíkají, a radši nic neříká, protože už má v krku knedlík jak prase, a to jsou pryč asi pět minut :D+
+Chris se převlíkne rychle, na soukromí moc nehledí, kdo by ho tam asi vykoukal, zahalí se do pláště a uculí se, když zjistí, že vypadá jak mozkomor, pomůže Jasmine s oblečením a jejich původní věci sbalí do malých balíčků, aby se s tím neobtěžovali+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Další

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron