Lesy na Darktor

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Garett Rivery » 03 kvě 2014 21:20

+jemně se na ní usměje a zlehka jí líbne do vlasů, než jí pustí a zálibně sleduje, jak se před ním obléká+ No já nevím, to uvidíme. +zazubí se na ní vesele a vyškrábe se na nohy, aby se sám oblékl+ Zlato nevíš kde mám košili? +zajímá se, jelikož jí nemůže najít ať se dívá sebelíp+ Tak to pojďme zjistit. +zasměje se+ Ale neboj se, najdeme cestu ven z tohohle obrovského lesa. +zazubí se na ní nadšeně, když jí tak objímá. skloní se k ní, aby jí pořádně políbil a pak proplete prsty jedné ruky s jejími+ Tak pojď. +usměje se na ní a zamíří s ní zpátky do lesa. samozřejmě že moc dobře ví kde jsou, ale neodpustí si se v půlce cesty zastavit a na oko bezradně se rozhlédnout kolem sebe+ Pořád nevíš kde jsme? +zeptá se tiše+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Cairo » 03 kvě 2014 21:55

*Pohladí ho po boku, pěkně po horké kůži, protože na sobě ještě nemá tričko. Rozhlídne se kolem a košili taky nevidí, takže vytáhne hůlku, zavelí* Accio košile, * a už ji drží. O tom, že mu stopila to tričko, taktně pomlčí.* Prosím, pane, *ušklíbne se vesele a přidrží mu ji jako kabát a když vklouzne do rukávů, obejde ho a pomalu zapíná knoflíček po knoflíčku, na tváři jemný úsměv a pohled upřený střídavě do jeho tváře a na kůži, kterou pomalu zahaluje. Když je to hotovo, krátce přitiskne rty na kusek odhalené kůže na krku, tam, kde při zapínání vynechala první knoflíček. Pak spolu zamíří domů, pobaveně sleduje to divadlo se ztrátou směru a pochopitelně mu to nezbaští.* Ne, ale já to nepotřebuju vědět, mám přece tebe, *prohodí vesele.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Lesy na Darktor

Příspěvekod Garett Rivery » 03 kvě 2014 22:01

Oh děkuji... +zamává na ní řasama a nechá jí, aby mu nandala košili. srdce se mu rozbuší o něco rychleji, když jí sleduje jak ho oblíká, jak zapíná knoflíček po knoflíčku. její prsty klouzající po látce a lehké doteky, její oči těkající mezi tím co dělá a jeho tváří. olízne si rty, jelikož je má najednou nějaké suché a vezme její ruce do dlaní a políbí špičky jejích prstů+ Děkuji. +zabrouká tiše a skloní se k ní pro polibek, než se vydají na cestu domů+ To bych řekl... +zavrčí a hrdě vypne hruď, jeho ego je poslední dobou dost příjemně masírováno+ Se mnou se nikdy neztratíš... tudy. +zavelí vesele a popadne jí do náručí, aby si jí vynesl z lesa+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Předchozí

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron