Pláže

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Pláže

Příspěvekod Christian » 07 bře 2013 23:52

Aspoň že levituje jen věci okolo a ne sebe. Alex zase všechno zapalovala, když byla malá. +zasměje se při vzpomínání+ Bouřku. +hlesne poněkud+ No to si musím pamatovat, že tě nemám rozčilovat. +uculí se+ Obávám se, že já se vzteká zcela nudně a obyčejně. Občas mrsknu novinama o zem. +zasměje se a položí ji na tu deku, co tam tak hezky rozprostřela, lehne si vedle ní na břicho, a nastaví záda slunci, aby rychle oschnul, načež ho zarazí přívalem otázek+ Aha. +zamrká poněkud zaskočeně+ Takže... ano, pravděpodobně to bude trochu bolet. Teda, já vlastně nevím, nikdy jsem to nezažil. +uculí se trochu+ Ale co jsem... slyšel... tak jenom trošku a jen chvilku. +koukne na ni, a nad tím "velkým mužstvím" se poněkud ješitně uculí, ono kdo by to nerad slyšel, že :D + S tím problém nebude, to se bát nemusíš. +pousměje se pobaveně+ A rozbitá rozhodně nejsi. +dodá přesvědčeně, poukazujíc na fakt, že už si všechno důležitý "osahal" a žádný stížnosti vznášet nehodlá :D + Proč bych si to měl myslet? +zvedne nechápavě obočí+ U nás je spíš neobvyklé, aby dívka tvého věku ještě byla panna. +pokrčí rameny, než mu dojde, jak to vyznělo+ Ovšem u nás taky není zvykem čekat do svatby. +uklidňuje ji honem, jakože divná určitě není :D + Nebudeš s tím potom mít někdy problémy? +napadne ho najednou+ Jako až se budeš chtít vdávat a už nebudeš neposvrněná. +uculí se nad tím termínem+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 08 bře 2013 00:10

+tiše se zasměje, když si to tak představuje+ A co ty? Co si prováděl, když jsi ještě neuměl ovládnout svojí magii? +zajímá se zaujatě+ No to rozhodně. +zazubí se vesele+ Ale mě je většinou docela těžký rozčílit. Tedy na takovou míru, aby venku začalo hřmít. +vysvětlí, že zase tak často bouři nezpůsobuje+ Ale ne to vůbec není nudné, určitě musíš vypadat rozkošně. +vesele se na něj zazubí, jak si to tak hezky představí. přetočí se k němu na bok a rukou si položí pod hlavu, aby si udělala pohodlí a zaujatě sleduje jeho profil, jak se pustil do zodpovádní jejích dotazů+ Dobře. +hlesne tiše a trošku stydlivě+ Ale budeš opatrný, že? +ujišťuje se, že bude něžný+ Oh... tak... to se mi ulevilo. +pousměje se měkce a skutečně je o něco klidnější, když si tak o tom povídají a vyjasňuje jí že její starosti jsou naprosto zbytečné, hned se cítí o trošku lépe a jistější+ Neobvyklé? +hlesne a skutečně jí napadne, že s ní něco musí být v nepořádku, ale vzápětí se uklidní, když jí osvětlí jak, že to u nich vlastně je+ Aha, tak to potom ano. Když je to u vás tak. +pokývá zlehka hlavou a přetočí se na záda nastavujíc slunci svoje tělo k oschnutí a přemýšlí nad tím co jí řekl+ Problémy? +zamrká překvapeně a otočí k němu tvář+ Ne, myslím, že ne. Nehodlám vstoupit do předem smluveného sňatku a jestli se někdy rozhodnu vdát tak to bude za někoho kdo mě přijme takovou jaká jsem, což zahrnuje i ztrátu nevinnosti. +pokrčí zlehka rameny, nedělá si s tím moc starosti, ne v tomhle ohledu. nemá v plánu se jen tak vdát a založit rodinu+ Ani nevím jestli se vůbec vrátím a tady u vás se to přeci bere jinak. +pousměje se, když si uvědomí, že myšlenka na to, že by se měla vrátit se jí absolutně nezamlouvá+ Sestra sice asi bude trošku vyvádět až jí dojde, ale není to její problém. Tohle rozhodně ne. +zavrtí zamítavě hlavou, do tohohle by si nenechala kecat, zejména když už se rozhodla s ním pomilovat+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Christian » 08 bře 2013 00:52

Já jsem byl náhodou velmi disciplinované dítě. +zazubí se, ale pěkně kecá+ A taky oživoval plyšáky. +přizná se pobaveně+ Jistě, vypadat rozkošně je přesně můj cíl, když se vztekám. +zavrtí hlavou se smíchem+ Samozřejmě, že budu. +ujistí ji, že to je přece jasný, že jí nechce ublížit+ Ale můžu tě ujistit, že pak už to bude pokaždé jenom lepší. +uculí se, jakože o to se rozhodně postará+ Dobře. +taky se trochu uklidní, že kvůli němu nebude pro svůj svět znehodnocená :D + Ještě něco tě trápí? +koukne na ni, sice mu to přijde trochu divný takhle o tom mluvit, ale ona vypadá klidnější, tak se nehádá+ To jsem rád. +usměje se, poněkud se obával, aby to nemusel konzultovat ještě s její sestrou, až se vrátí :D + Máš nějaký... představy? +zeptá se trochu rozpačitě, jako jestli to bude zahrnovat svíčky a růžový plátky, a na co se má připravit :D +
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 08 bře 2013 01:15

To my všichni. +pokyvuje na oko naprosto vážně hlavou, je jí jasné, že určitě kecá, což se ukáže jako pravdivá domněnka+ Oživoval? To z tebe museli mít radost. +zasměje se při představě domu po kterém pochodují plyšáci jako by se nechumelilo, něco jí říká že tak to nebylo, ale je to vtipná představa+ A ne snad? +zubí se na něj vesele. než opět zvážní a jemně ho pohladí po zádech+ Na to se rozhodně těším. +ujistí ho s úsměvem, že mu naprosto důvěřuje a nemůže se dočkat až to čím dál tím lepší bude zažívat+ Myslím, že je to asi všechno... jsem o hodně klidnější. Děkuju. +usměje se na něj něžně+ Ještě asi jedna věc... +zamručí trošku zamyšleně+ ...co jsem tvoje? Máte pro to nějaký... hmn... status? +myslí na to jestli je jeho přítelkyně, milenka, známá nebo jak se u nich říká tomu vztahu, který spolu mají+ Představy? +zamrká trošku dezorientovaně, netuší co by mohla mít za představy+ Oh... +hlesne, když jí to nakonec přeci jen dojde+ ...popravdě ani nevím, nikdy jsem nad tím moc nepřemýšlela. +přizná se a zahledí se na oblohu nad sebou+ Ale asi bych chtěla aby to bylo završení nějakého hezkého společného dne. +dojde nakonec k jasné myšlence, než k němu stočí pohled a usměje se+ Jak se to dělá u vás? +zajímá se o nějakou tu inspiraci, kterou by ho mohla potrápit :D + U nás je to řekla bych takové přímočaré... svatba, svatební noc, děti... +zarazí se u těch dětí a vykulí očka, když si uvědomí že se svatební noc rovná děti, rozhodně si je jistá, že děti ještě nechce+ Ty chceš mít další dítě? +stočí k němu překvapeně pohled, protože si myslí, že když se s ní chce milovat tak chce i dalšího potomka, netuší nic o tom, že umí těhotenství předejít+ Protože já děti nechci... tedy ne teď, určitě ne teď... možná za pár let... +vychrlí na něj a je z tý myšlenky že by měla mít dítě natolik rozrušená až se z toho nevědomky posadí+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Christian » 08 bře 2013 01:44

No to jsem ještě neměl sestry, a hrozně jsem chtěl nějaké kamarády, tak jsem si je sám vytvářel. +usměje se, a je rád, že ji uklidnil, nad její další otázkou se zazubí+ Tak definovat bys chtěla. +zasměje se+ Víš, je milé vidět, že v něčem se ženy z vašeho a našeho světa neliší. +uculí se trochu+ Já ti ani nevím, my máme spoustu termínů, kterými se lidé snaží vyjadřovat sebemenší nuance závazků, aby se náhodou příliš nepřipoutali. +ušklíbne se+ Můžeš být, čím chceš. +pokrčí rameny, jakože jemu na tom nezáleží, jak se bude představovat+ U nás? Různě, nemyslím si, že by byla nějaká univerzální formule. Například moje první milování proběhlo na zadním sedadle auta, které patřilo bratrovi té holky, a upřímně řečeno to nebyl nejlepší zážitek v mém životě. +zasměje se+ Cože? Nechci! +vyděsí se trochu, ještě si ani nezvykl na to, že má doma jednoho skřeta, a hnedka druhýho, to by asi nerozchodil :D + Teda rád bych tomu nejmíň příštích pár let předešel, pokud možno. +kouká na ni vykuleně a upřímně doufá, že ho nezačne přemlouvat, aby si udělali miminko, popravdě ho ani nenapadne, že by mohla být nepoučena v oblasti antikoncepce :D +
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 08 bře 2013 01:57

Tak tím se to vysvětluje. +pokývá s úsměvem hlavou+ Opravdu? +zvedne zlehka obočí a pousměje se, ale když ho tak poslouchá trošku se zamračí+ Tos mi tedy pomohl. +zašklebí se vesele a zavrtí nad tím hlavou, bude muset někde zjistit jaký statusy pro vztahy mají, protože zná tak akorát manželku a snoubenku, což rozhodně není. pak milenku to jí přijde nevhodné a nakonec známá a kamarádka, což jí přijde nedostatečně vyjadřující vztah. ještě se nad tím trošku mračí, než zavrtí hlavou a odloží takové úvahy na později+ Fajn, takže žádné první milování na zadním sedadle auta tvé sestry. +zasměje se tiše a v očích jí zajiskří+ Tak to je dobře. +hlesne poněkud ulehčeně, už se bála, že bude nucena být matkou+ Ale jak tomu chceš předejít? +zamračí se nad tím, protože u nich antikoncepce neexistuje, leda tak nějaký bylinky ale o to se nikdy nezajímala, takže se vysvětlování nevyhne :D + Takže se nebudeme milovat? +vypadá skutečně smutně když to říká a upře na něj smutná velká zelená očka+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Christian » 08 bře 2013 02:20

+vesele se zazubí tomu, jak jí úplně očividně v hlavě jedou kolečka+ Já bych řekl, že bys mohla být moje holka. +přimhouří oči pobaveně+ Rozhodně ne. +zavrtí hlavou+ Jednak nemá auto, +což by mohl být největší problém+ jednak by mě rozčtvrtila zaživa, a jednak je tam strašně málo místa a všude tě něco tlačí. +zašklebí se, jakože už nikdy+ No... existují určité metody, jak se pořád můžem milovat a přitom žádný děti nemít. +vysvětluje+ A vzhledem k tomu, jak se tváříš, bych řekl, že se nám výběr docela zužuje. +uculí se, jakože to nevypadá, že ona by zrovna brala nějaký prášky+ Většina způsobů se týká ženy, a vyžaduje určitou pravidelnost. Ale samozřejmě to vyřešíme. +jako správný muž má v kapse pochopitelně kondomy :D , a tak nějak doufá, že jí nebude muset vysvětlovat, jak to je s včelkama a spermiema :D +

(Teda, to je fakt kandidát na rozhovor desetiletí, já tady učůrávám. :D )
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 08 bře 2013 02:28

Tvoje holka? +zopakuje spíš aby zjistila jak jí to bude znít a jaký má z toho označení pocit a vzápětí se rozzáří jako sluníčko+ Jo, to se mi líbí. +odkývá mu to nadšeně a potěšeně+ Jo to by mohl být zásadní problém... sex v autě bez auta... +snaží se tvářit naprosto vážně, ale rty jí cukají v úsměvu a jak pokračuje další důvody proč takový sex ne, tak se vesele rozesměje. očividně si oddechne, když jí ujistí, že se můžou milovat i bez rizika otěhotnění+ Určité metody? +zamrká trošku nechápavě, tak nějak nemá představu co si pod tím má představit+ S pravidelností nemám problém, jen mi řekni co mám dělat. +nakloní se k němu jako by očekávala, že jí hned řekne co má dělat, aby hned neotěhotněla. včeličky a spermie jí určitě nemusí vysvětlovat, ale kondom by mohl být trošku dobrodružnější :D +

(Já si ještě stačila odskočit :D ti to vedou, úplně vidím co se bude dít až dostaneme do ruky kondom :lol: )
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Christian » 08 bře 2013 02:48

+uculuje se, jak je z toho nadšená, a spokojeně si založí ruce pod hlavou+ Jo, tak nějak pořád preferuju postel. +souhlasí vážně, ale, pak se zasměje+ No takhle instantní to vážně není. +zasměje se+ Musíš určitým způsobem narušit přirozenou hormonální rovnováhu svého těla, a nějakou dobu trvá, než to začne fungovat. Čarodějky většinou používají lektvar, protože má v podstatě stoprocentní účinek, není zas tak složité ho připravit a nemusí se brát denně. Nekouzelníci mají víc možností, ale popravdě jsem se o to nikdy až tak nezajímal, jen vím, že to funguje podobně. +vysvětluje+ Mohl bych ti ten lektvar do budoucna sehnat, ale vážně netuším, jak by s tvou magií reagoval, a na omyly v tomhle případě není tak úplně prostor. +uculí se+ Netušíš, jak to dělala tvoje sestra, když tu žila? +zajímá se+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 08 bře 2013 03:01

Tak to není o čem diskutovat. Taky jsem pro postel. +zazubí se vesele, ale pak zvážní a zaujatě a hlavně pozorně ho poslouchá+ Ale jak to tedy uděláme? +zajímá se když se k jeho boku otočí zády a lehne si tak aby se mu hlavou usídlila na hrudi+ Pravda na omyly není žádný prostor na děti se opravdu ještě necítím. +zakroutí nad tím hlavou, netuší jak by se dokázala navíc popasovat s tím, že by se z ní stala mamka+ Nemám ani zdání o tomhle jsme se nikdy nebavili. +zamračí se nad tím, taky se jí někdy mohla zeptat, teď už je pozdě+ Zkusím prohledat pracovnu a koupelnu, jestli bych něco nenašla. +rozhodne se pro průzkum+ Zeptala bych se jí, ale to bychom jí tu druhý den měli a mám takový dojem, že to ani jeden z nás nechce. +zasměje se tiše a zavrtí hlavou, ne to rozhodně nehodlá riskovat, že by jí sestra překazila milování s Christianem+ Jsou ještě nějaký možnosti vyjma lektvarů a těch nekouzelnických přípravků? +zajímá se zamyšleně+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron