Pláže

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Pláže

Příspěvekod Christian » 09 bře 2013 00:06

Vážně mě to moc mrzí, jde o jeden velký případ na kterém děláme už týdne, v pondělí s tím jdeme k soudu a teď se prý vyskytly nové důkazní materiály. Potřebuju se na to před zítřejší schůzkou podívat. +koukne na ni omluvně+ No ano, k sestře domů. +upřesní to+ Teď tam nikdo není kromě toho jejich sluhy, tak by tě tam nikdo neobtěžoval. Mohla by ses podívat po knihovně nebo po zahradě, mně to snad zabere jen chvíli, tak dvě hodinky. +usměje se na ni, jakože překážet mu rozhodně nebude, je zvyklý pracovat se čtyřletým děckem, co se mu motá pod nohama, takže s ní by to už měla být naprostá pohodička+ Je tam dost pokojů pro hosty, ty jsou teda v sestřině části, ale myslím, že co oči nevidí... +zazubí se+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 09 bře 2013 00:15

+pokývá naprosto vážně hlavou+ To je dobrý, vážně. Chápu to. +ujistí ho, že je s tím srovnaná. sice poněkud smutná, ale nehodlá se změnit v amazonku a přivazovat ho ke stromu, aby odsud nemohl odejít :D + Nejde o to, že bych se měla setkat s někým cizím, jen ti nechci způsobovat komplikace. +něžně se na něj pousměje. docela by jí zajímalo kolik by toho odpracoval kdyby se oblékla do některé z těch hezkých košilek co má ve skříni a posadila se mu do kanceláře :D + Jo tak pokoj pro hosty jo? +zazubí se vesele, zejména když si uvědomí, že jemu slibovala pokoj pro hosty a pak si ho nakvartýrovala do vlastní postele, ne že by toho hodlala litovat, to ani v nejmenším+ Takže... co si tedy mám vzít sebou? +rozhodne se po chvíli přemýšlení, že je rozhodně lepší jít s ním a počkat až bude mít po práci, než zůstávat tady nudit se a čekat až bude mít volno natolik aby mohl cestovat sem na ostrov+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Christian » 09 bře 2013 00:43

Slibuju, že se to budu snažit stáhnout na co nejkratší dobu. +usměje se na ni+ Komplikace mi určitě způsobovat nebudeš, a určitě se tam zabavíš líp jak tady. +zvedne se z deky, opráší si z nohou písek a začne se soukat do kalhot a košile+ Několik pokojů pro hosty. +uculí se+ Ovšem v mojí části domu žádný nejsou. +zavrtí tragicky hlavou a významně zahýbá obočím+ Hm? +trochu ho zaskočí otázka na věci s sebou, on to obyvkle moc neřeší a vezme si dvoje kalhoty a tři košile :D + Já nevím? Co chceš, když ti bude něco chybět, můžeš si to půjčit od sestry, jste přibližně podobně vysoké. Nemyslím si, že by jí to vadilo. +usměje se+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 09 bře 2013 00:56

To je dobrý, jsem hodně trpělivá, když chci. +usměje se na něj, přeci jen nechce aby z toho všeho pospíchání udělal nějakou chybu nebo na něco zapomněl+ Tak v tom případě nevím na co čekáme. +zazubí se vesele a vyskočím vesele, aby začala shánět věci co tak hezky předtím rozházela po pláži+ To je ale chyba, že nejsou. +zatváří se naprosto vážně, ale v očích jí vesele jiskří a rty jí cukají v úsměvu+ Navíc... už jsem ti říkala, že v cizím prostředí sama neusnu? +zamává na něj řasama a snaží se vypadat co nejvíce nevinně a křehce+ A taky si slíbil hlídat moje sny. +připomene mu, sice to platilo pro minulou noc, ale proč nepředstírat, že je to stále aktuální. navíc po jeho boku se jí spalo skutečně moc dobře+ Neviděl si někde moje plavky? Nějak se mi ztratili. +rozhlédne se kolem, po všem tom dovádění ve vodě na ně úplně zapomněla a teď si asi někde spojeně plavou uprostřed moře+ Tak jinak. +zasměje se tiše+ Kdy mě chceš poslat zpátky? +upřesní že se ptala, aby věděla na jak dlouho si zabalit nebo kdy zvednout kotvy a vrátit se do mateřského přístavu dřív, než bude nevhodné že je u něj příliš dlouho. ještě nikdy se nesetkala s tím, že by si jí někdo pozval domů ne takhle, takže netuší co se sluší a patří+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Christian » 10 bře 2013 14:32

Vážně? +koukne na ni se smíchem, přece jenom mu zatím přijde spíš poměrně impulsivní, než zrovna trpělivá+ To jo, měl bych si nějaké rozhodně pořídit. Nemůžu si všechny návštěvy ubytovat do postele. +přikývne naprosto vážně+ To je ovšem závažné, nemůžeme dovolit, abys probděla celé noci. +zazubí se+ To jsem slíbil, a musím svému slovu dostát. +souhlasí a vypne hruď+ Plavky nepotřebuješ. +mávne rukou, pravděpodobně jsou někde na dně oceánu+ Já nevím. +zarazí se+ Ještě jsem o tom nepřemýšlel. tedy předpokládám, že sestra asi nebude nadšená, že nás tam zas bude o jednoho víc, takže asi až se vrátí. +pokrčí ramen, on si taky obvykle takhle slečny domů nezve, takže taky netuší, co se sluší a patří.+

(to jsem včera těžce nezvládla, oni mě opili. :D :oops: )
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 10 bře 2013 14:47

No jistě. Když chci umím být trpělivá a dokonce i hodná. +vypne hruď než se tiše a vesele rozesměje. důležité je to spojení "když chci" :D + To bych ti ani nedoporučovala. Ono by se taky mohlo stát, že přijde na návštěvu nějaký muž a to by se ti určitě nelíbilo dělit se s ním o vlastní postel. +kroutí nad tím na oko vážně hlavou, ale v očích jí vesele jiskří+ No pokud nechceme abych po pár dnech vypadala jako mumie, tak to určitě nemůžeme. +culí se na něj vesele, když s ním tak hezky souhlasí+ Hmn, ještě že jsem okouzlila takového gantlemana. +zabrouká vesele a zlehka ho pohladí po hrudi+ Plavky ne, ale alespoň spodní prádlo ano. Nebudu u vás pobíhat bez kalhotek. +zazubí se na něj vesele, i když by se mu to určitě líbilo+ Dobře, tak já si něco sbalím. +pokývá souhlasně hlavou+ Ale až budeš chtít abych se sem vrátila dřív než se vrátí tvá sestra, tak mi to řekneš. Že ano? +požádá ho měkce, když si oblékne šaty a obejme ho kolem pasu+ Dej mi pět minut. +zabrouká a vzápětí zmizí, když se přemístí zpět do sídla. opravdu tam není moc dlouho, jen si do cestovní tašky nahází nějaké to spodní prádlo, něco na sebe a na spaní, nějakou tu knihu co jí přinesl aby měla co dělat až bude pracovat a za chvíli se objeví zpět na pláži+ Tak můžeme vyrazit. +zazubí se na něj vesele, cestovní tašku přehozenou přes rameno a na tváři nadšený výraz+

(tak hlavně že jste si to pořádně užili ;) :D )
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Christian » 10 bře 2013 15:38

Tak to se vážně těším, až to někdy uvidím. +zazubí se+ No to bych si musel pořídit jenom pánský pokoj pro hosty, a dámské návštěvy ukládat do své postele. +přimhouří oči, jako by nad tím vážně přemýšlel, a uculí se, protože jeho myšlenky jsou všechno, jen ne gentlemanské+ nebudeš? +zatváří se jako by mu rozšlapala hračky+ Proč ne? +koukne na ni ublíženě+ Jistě. +přikývne, i když není moc pravděpodobný, že by taková situace nastala, a zatímco se balí, on posbírá věci, co nechali na pláži a dooblíkne se+ Výborně. +usměje se spokojeně a chytne ji za ruku+ Už ses takhle někdy přemisťovala? +zajímá se+ Nesmíš se mě pustit, nebo bych tě ztratil v meziprostoru, a nesmíš použít svou magii, nech tu moji pracovat. +vysvětluje, přitáhne si ji blíž a přemístí je do vstupní haly jejich domu+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 10 bře 2013 15:58

+na oko dopáleně se nadechne a zamračí se na něj, jako by se jí ty dámské návštěvy v jeho posteli ani trochu nezamlouvaly. což rozhodně nezamlouvají+ To asi nepůjde. +zatváří se zamyšleně+ Protože si hodlám tvojí postel zabrat a já se s cizími ženami rozhodně nedělím. +kroutí nad tím zamítavě hlavou, než se na něj vesele zazubí. s ženami se nedělí, ale s muži to je jiná, zejména pokud jde hlavně o něj+ Protože nechci nastydnout a je to... neslušné. Co když se ohnu a nevědomky vašemu sluhovi ukážu své pozadí? +zatváří se na oko vyděšeně, než se vesele uculí+ Ale můžeš mě zkusit přesvědčit, a když tvoje argumenty budou skutečně dobré, tak to ještě zvážím. +tváří se jako nevinnost sama, co by pro něj neudělala+ Ne, nepřemisťovala. +zakroutí zamítavě hlavou, vždycky se přemisťovala prostřednictvím vlastní magie, takže ho pozorně poslouchá a zlehka přikyvuje hlavou+ V meziprostoru? +kňíkne, jelikož už se vidí ztracená někde v temnotě a raději se ho pořádně chytí volnou rukou kolem pasu a hlavu si mu schová pod bradou. zavře oči a vnímá jeho magii jak se kolem nich ovíjí a pak má najednou dojem jako by byla nikde a následně opět pod nohama ucítí pevnou zem+ Už sme tady? +hlesne tiše a otevře obezřetně jedno očko+

(necháme vás jít první, váš dům :) )
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Pláže

Příspěvekod Cairo » 05 led 2014 17:03

*Potom, co strávila celý den prací, akorát s malou přestávkou na rychlý oběd, k večeru konečně zaklapne notebook, odloží tužku a zamíří do šatny, kde na sebe natáhne lehoučké letní šaty a přemístí se rovnou na pláž. Rozhlédne se kolem a dech se jí zatají nad tou nádherou. S potěšením shledá, že to stihla tak akorát aby viděla západ slunce. Skopne z nohou sandálky, vezme je do ruky a nějakou dobu se jen tak brouzdá pískem, tu těsně u moře, kde si nechá omývat nohy vlnkami vody, tu kousek dál, kde je písek vyhřátý od sluníčka. Když se začne obloha zbarvovat do oranžova, zastaví se, pustí botky do písku u svých nohou a zahledí se na sluníčko, které se už už dotýká hladiny moře. Stojí tam, zcela zabraná do té podívané, lehký větřík si pohrává s jejími vlasy a lemem sukně.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pláže

Příspěvekod Garett Rivery » 05 led 2014 23:40

+objeví se chvíli před setměním nedaleko sídla a jako první nejdříve zamíří shánět Nef, i když by nejraději běžel za někým úplně jiným, ale uvědomuje si, jak moc důležité je předat poštu. Neferet však nikde nenalezne, proto jí zanechá dopisy na pracovní stole a vydá se hledat svoje slunce. zamíří rovnou po vůni jeho milované, aby jí nakonec našel na místě, kterému zřejmě podle všeho říkají pláž a o které předtím Cairo mluvila, jak se prochází na rozhraní vody a souše. potichu, jak to vlci umí, se k ní přikrade zezadu a beze slova jí obtočí ruce kolem pasu, ve chvíli kdy je naprosto ponořená do té přírodní podívané+ Je to nádhera že? +zabrouká jakoby nic, ale v očích mu hrají veselé plamínky+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron