Pláže

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Pláže

Příspěvekod Cairo » 05 led 2014 23:52

*Vteřinku předtím, než ji obejme, ji obklopí jeho vůně, takže se ani nelekne. S tichoučkým povzdechem se o něj opře a rty jí zvlní jemný úsměv. Položí ruce na jeho a palcem ho pohladí po předloktí, pod prsty vnímá hladkou kůži a pevné svaly pod ní, za zády tlukot srdce, ve vlasech jeho dech.* Nádhera, *zašeptá, a není tak docela jasné, jestli mluví o západu slunce. Zakloní a pootočí hlavu, aby mu mohla vtisknout lehký polibek na čelist, a pak ji vrátí zpátky opře o jeho rameno a zahledí se na tu úchvatnou hru barev odrážejících se v mořské hladině, která je najednou nějak ještě krásnější.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pláže

Příspěvekod Garett Rivery » 05 led 2014 23:57

+rty mu zvlní něžný úsměv, když místo očekávaného úprku se opře o jeho hruď a stulí se v jeho náručí. obejme jí o něco pevněji a nos zavrtá do jejích vlasů vdechujíc její vůni. zavře oči, kašle na západ slunce, je naprosto okouzlen její přítomností a blízkostí. plnými doušky si vychutnává tu chvíli kdy mu voda smáčí boty a ty jemné dlaně Cairo se dotýkají jeho rukou, dokonce mu v hrdle zarezonuje tiché zavrčení když od ní dostane letmý polibek na přivítanou+ Není ti zima? +zeptá se tiše po chvíli starostlivě+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Pláže

Příspěvekod Cairo » 06 led 2014 00:20

Vůbec ne, *přitulí se blíž, zatímco poslední sluneční paprsky mizej za obzorem. Otočí se v jeho náruči aby na nej viděla a ruce mu obtočí kolem krku.* Ahoj, *zašeptá a s něžným úsměvem se mu zadívá do očí.* Jak ses měl? *zajímá se a prsty se lehce probírá vlasy které se mu kroutí vzadu na krku.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pláže

Příspěvekod Garett Rivery » 06 led 2014 00:25

+neubrání se starostlivému pohledu na její bosé nohy, ale když říká, že jí není zima věří jí a jen si jí k sobě víc přitiskne. sevření povolí jen na tak dlouho, kdy se mu otáčí v náručí a měkce se na ní usměje+ Ahoj. +vrátí jí s trošku nahrublým hlasem, jelikož jí moc rád vidí+ Pracovně. Mám pocit jako bych proseděl na koni celé měsíce. +zazubí se na ní vesele+ A co ty? +jemně jí pohladí po tváři stahujíc jí pramínek vlasů za ucho+ Doufám, že sis mezi vší tou prací našla čas na odpočinek. +pousměje se trochu starostlivě jestli se mu moc nepřepíná+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Pláže

Příspěvekod Cairo » 06 led 2014 00:34

*Při představě jeho v sedle malicko přivře oči, musí konstatovat, ze je to rajcovní.* Já taky tak, *zasměje se* Akorát jsem neseděla na koni ale na židli. *požitkářsky přimhouří oči a přilísá se tváří k jeho dlani* No, měla jsem pauzu na oběd a teď jsem se vydala na vzduch, *pokrčí rameny* Ale stihla jsem toho celkem dost, takže zítra pracovat nemusím, *usměje se na něj a v tom úsměvu je plno příslibů*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pláže

Příspěvekod Garett Rivery » 06 led 2014 22:56

Ach... to muselo být hodně nepohodlné. +koukne na ní starostlivě+ Umíš jezdit na koni? +zajímá se hned, když už jsou u sezení na sedle a trochu pohybu a jemně jí začne třít paže, aby jí trochu zahřál+ Měla by si odpočívat častěji. Ať se mi nepřepracuješ. +pousměje se na ní trošku podmračeně, jelikož o ní má skutečné starosti+ Tak to je dobře. Zítra budeš celý den odpočívat a jestli chceš, tak se o tebe postarám. Přísahám, že budeš mít vše po čem zatoužíš a nic ti nebude chybět. +rozzáří se při té představě, kdy se celý den stará o svoje slunce a jemně jí líbne na čelo+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Pláže

Příspěvekod Cairo » 08 led 2014 20:13

Vůbec ne, *zasměje se* Na koni jsem seděla jednou, ještě jako dítě. A to ho někdo vedl, *odpoví* Hm, to zní skvěle, *zavrní nad představou takové péče* Ale opatrně, abych si na to moc nezvykla, *varuje ho s rozpustilým úsměvem a když se skloní a vtiskne jí pusu na čelo, dřív, než se stačí narovnat, se vytáhne na špičky a ukradne si letmý polibek. Stoupne si zpátky a přešlápne z nohy na nohu, jak sluníčko zalezlo a trochu se ochladilo a ta voda přece jenom není dvakrát teplá*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Pláže

Příspěvekod Garett Rivery » 08 led 2014 22:07

To je chyba. Jsem si jist, že by se ti to líbilo. +usměje se na ní měkce+ A kdo říká, že bych si tě nechtěl rozmazlit? +zazubí se na ní naprosto nevinně, pevněji kolem ní obtočí paže, když ho políbí a jakmile se od něj odtáhne, jen trošku překvapeně zamrká a nadechne se, než si jí k sobě přitáhne blíž a políbí jí. nejdříve jemně ale jeho polibek rychle nabývá na intenzitě a hloubce+ Tobě je zima. +zamračí se, když sleduje, jak přešlapuje z nohy na nohy+ Půjdem do tepla. +zazubí se na ní vesela dřív než stačí zaprotestovat jí vezme do náručí a zamíří s ní pomalu po pláži směrem k nedalekému bungalovu+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Předchozí

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron