Bemount

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 31 říj 2013 17:32

+pozorně jí sleduje a jde mu z toho hlava kolem, když vidí, že z rány zbyla jen jizva+ Páni, vaše magie je úžasná. +vrtí nad tím nechápavě hlavou+ Možná by sis přes to měla něco dát, aby ti látka trička nerozedřela jemnou kůži na ráně. +poradí jí s úsměvem, který zmizí když se tak vehementně dožaduje cesty domů+ Pochybuju, že šla vůbec spát. +trhne rameny, převalí se na druhý bok zády k ní a dělá že tam není+


Ah, to máš asi pravdu. +pousměje se a pokývá souhlasně hlavou+ Hmn... tak jo. +souhlasí nakonec asi to s tím, že nemá hlad nebude tak horké, protože v ní polívka zmizí pomalu na jeden zátah+ Děkuju. +šeptne a spokojeně se uloží zpátky do peřin a naslouchá jeho hlasu, který jí zvláštním způsobem uklidňuje+ To je moc dobře... moc dobře. +pokývá s úsměvem hlavou na informaci, že jsou všichni živí a zdravý, ale když řekne že je po všem po zádech jí přejede mráz, stáhne se jí žaludek a do očí se jí nahrnou slzy jak úlevy tak svým způsobem bezmoci a výčitek z toho co udělal+ Úplnej? +šeptne a pokradmu se na něj podívá, a když vidí že se na ní usmívá tak to její vyčerpaný organismus dostane ještě víc. bez přemýšlení nad tím že jí takový prudký pohyb neudělá dvakrát dobře a k němu vrhne, obejme ho kolem pasu a tvář si mu zanoří na hrudník téměř do břicha+ Odpusť mi prosím... prosím odpusť. +vzlyká tiše, když se jí v hlavě nečekaně rozezní jeho rozzuřená slova+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Victoria » 31 říj 2013 18:59

To je dobrý, stejně ho nejspíš nebudu mít na sobě moc dlouho. +zazubí se a začne si shánět věci po pokoji do tašek+ Co je? +koukne na něj, když se tak nafoukne+ Ty nejseš rád, že to máme za sebou? +posadí se na kraj postele+ Hele mně se taky bude stýskat, a bylo by hezký tu ještě pár dní pobejt, ale... můžu ho zas vidět, chápeš? +usměje se+ Zvládli jsme to a nikdo neumřel, a Nef už mě nepotřebuje. A je to skoro měsíc... +složí si pod sebe nohy do tureckýho sedu+ Včera jsem nemyslela na to, že můžu umřít, myslela jsem na to, že ho možná už neuvidím. Že mu mám ještě strašně moc co říct, a jak mu bude, až se to doví. +pokrčí rameny+ Chci už domů, chci ho zas mít u sebe, chci aby se mě dotýkal, potřebuju ho, aby mě přestalo bolet dejchat. I když to bude teda asi spíš tím, že mám naražený žebra. +připustí sebekriticky a zazubí se+ Copak jsi čekal, že se na tom něco změní? +pousměje se měkce+


To já mám přece vždycky ne? +zazubí se, a dává pozor, aby jí polívka nevběhla do špatný díry a nezadusila se+ Jo. +přikývne s úsměvem+ Už je to dobrý. Je po něm, rozpadl se na prach. Už tě nebude nikdy obtěžovat. +pousměje se+ Úplnej konec. +přikývne+ Až se ti udělá líp, budeme se moct vrátit. +dodá s úsměvem+ Uh. +vydechne překvapeně, když ho tak sevře+ Buď opatrná, ublížíš si. +posune se opatrně, aby měla pohodlnější pozici+ To je... +zaváhá na chvilku+ V pořádku. +přikývná a usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 31 říj 2013 19:18

Nic. +zamručí nafouknutě, protože nafouknutí je lepší než si připustit že ho mrzí, že odjíždí tak brzo+ Jsem rád, že to máme za sebou, ale ani jsme to neoslavili. +zamručí nakvašeně a nakvašeně jí poslouchá a je čím dál tím smutnější+ Ne nečekal. +zamručí nešťastně a pak si odkašle a posadí se+ Budeš mi chybět. +zamručí smutně, když upřeně čučí na svoje nohy pod dekou+ Neferet je v pracovně. Měla bys za ní jít dokud je tam sama. +zamračí se+

Jo to je pravda. To máš. +usměje se na něj měkce+ Viděli jste to? To jak se rozpadl? +upře na něj svůj vyplašený pohled při myšlence že by to mohlo dopadnout tak jako posledně když si s Nef mysleli že je po něm+ Mě už je líp. +napřímí se a tváří se jak mistr světa, i když jí je trošku šoufl a představa, že by měla vstát jí rozhoupe celou místnost+ Chci už domů. +šeptne a koukne na něj, jestli je to jako ještě její domov nebo jestli má v plánu jí vypakovat za to co udělala. sklouzne trochu víc do leže a přisune se k němu blíž a pevně ho svírá kolem pasu a když řekne, že je to v pořádku, tak se jí ramena znatelně uvolní+ Byla jsem tak blbá. Tak moc blbá, ale měla jsem příšernej strach, že ti ublíží... bože moc se omlouvám. +mumlá překotně mezi vzlyky do jeho košile na hrudi+ Vem mne sebou domů, prosím. Už to nikdy neudělám. +přepadne jí impulsivní strach z toho, že by jí tu snad mohl nechat+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Victoria » 31 říj 2013 19:50

+posadí se vedle něj a tak nešťastně kouká na svý ruce+ Hele... mně to taky mrzí. Ale jestli myslíš, že by se něco změnilo, kdyby byly karty rozdaný jinak... +pokrčí rameny+ Tak nezměnilo. Já bych se tady udusila, potřebuju žít jinak, a ty bys se mnou k nám nešel. +dodá pomalu+ Tak se netrap věcma, který nemůžeš změnit. +usměje se+ Jo. +přikývne+ Máš kalhoty? +ujistí se pro jistotu, než ho pořádně obejme+ To ty mě přece taky. +uculí se+ Jseš jak můj druhej brácha. Kterýho mám občas chuť líbat. +zazubí se, a ještě ho poplácá po zádech, než se zvedne, a zajde do pracovny zeptat se na portál+


Na vlastní oči, neboj se. Ostatní se ujistili, že je z něj už jen hromádka hnusu. +přikývne zachmuřeně+ No to vidím. +pousměje se+ Počkáme, dokud nebudeš silnější. Kdoví, co by s tebou takový dálkový přesun udělal. +zavrtí hlavou+ Jo, to jsi byla. +přikývne+ A doufám, že si uvědomuješ, jak obrovskou kliku jsme měli, že to pro nikoho nedopadlo katastroficky. +dodá vážně+ A že se z toho poučíš. +pousměje se+ Domů pojedeme až tvoje sestra řekne, že jsi zdravá. Neponechám nic náhodě.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 31 říj 2013 20:23

Neptala ses mě. +zamručí, ale pak nad tím zatřese hlavou+ Vždyť já vím... jen mi tu bude samotnýmu smutno. +povzdechne si tiše, ale pak se na ní usměje+ Jo mám. +zazubí se na ní vesele a jemně jí obejme, když se na něj tak vrhne+ Počítám, že bych měl být poctěn. +zasměje se tiše+ Tak ty bys mě chtěla líbat jo? +zazubí se na ní poťouchle, ale nechá jí jít. jakmile opustí místnost, tak vyskočí z postele, rychle se oblékne a jde si sednout na schody, aby jí vyprovodil k portálu+

+Neferet sedí za svým stolem a zrovna něco sepisuje, když se ozve klepání na dveře+ Dále. +houkne a udělá důkladnou tečku na konci věci+ Vicky. +pousměje se, když vidí kdo přišel+ Jak ti je? +zajímá se s úsměvem+

+ulehčeně vydechne, když jí ujistí, že viděl Sendersovu smrt na vlastní oči+ To je moc dobře. Moc dobře. +zašeptá ulehčeně+ Dobře, tak jo. +pokývá hlavou a vehementně kývá hlavou, že má pravdu a že si to uvědomuje a popotahuje jak se snaží zadržet pláč a pak zase vehementně pokyvuje hlavou+ Poučím vážně. Už nic takového nikdy neudělám a o všem ti budu říkat. A udělám cokoliv aby ses na mě už nezlobil. +upře na něj svoje velký uplakaný smutný a naléhavý oči+ Nezlob se na mě už prosím. +zašeptá a je vidět jak moc jí jeho slova předtím v tom sklepení ranila+ Dobře, tak já si s ní co nejdřív promluvím. Chci už domů. +pousměje se+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Victoria » 31 říj 2013 20:49

Přece tu nebudeš sám... máš velkou rodinu, a Bena, a spoustu potíží. +zazubí se+ To si teda piš, že bys měl. +uculí se na něj+ Jenom někdy. +krotí ho trochu, aby si zas moc nemyslel, a posadí se ke stolu naproti Nef+ Mně je parádně. +přikývne s úsměvem+ Už mám jenom jizvu. +vyhrne si kousek tričko+ Chtěla jsem se zeptat, jestli bys mi neotevřela portál? Jestli mě už teda nepotřebuješ. +usměje se tázavě+ CHtěla bych jít domů. +pousměje se+


Můžeš se tam klidně jet sama podívat, kdyý budeš chtít. Až ti bude líp. +usměje se+ No, tak v tom případě je všechno zlý k něčemu dobrý. +pousměje se a natáhne se vedle ní+ Nechci abys to už neudělala proto, že bych se zlobil. Chci abys to už neudělala, protože víš že je to blbost. +pokrčí rameny+ Vážně nemusíš spěchat. +usměje se+ Doma nám nic neuteče. +zavrtí hlavou+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 31 říj 2013 21:02

Jizvu? +zamračí se Nef+ Nevěděla jsem, že tě zranili. Proč si nic neřekla? +nakloní se dopředu aby si jizvu lépe prohlédla+ Chceš na ní něco? Určitě tu mám mast, která tu jizvu aspoň trochu vyrovná. +nabídne a vstane aby za sebou otevřela prosklenou skříňku ve které se začne hrabat+ Nepotřebuju. Na zbytek už vystačím sama. +pousměje se a přejde k ní+ Ani nevím, jak ti poděkovat. Bez vás bychom to nezvládli. +pousměje se a strčí jí pod nos skleněný kalíšek+ Tady... jednou denně slabou vrstvu. Mám to vyzkoušený. +pousměje se a stáhne si tričko z ramene, na kterém má hezkou klikatou jizvu jako by jí rameno někdo chtěl rozervat na kusy+ Jestli máš sbaleno, tak ti ho můžu otevřít třeba hned. +nabídne když vidí jak se domů těší+

Ne, děkuju. Věřím ti. +potřese zamítavě nad tou nabídkou už se tam nechce nikdy vrátit+ Hmn...mn... +zabrouká a kousek se odtáhne aby si mohl pohodlně lehnout a pak se k němu zase nakvarýruje. lehne si vedle něj a přitiskne se k němu. ruku mu obtočí kolem pasu a hlavu si mu položí zase na hrudník+ Já vím, že to byla blbost, ale nemohla jsem jinak. +povzdechne si tiše a nešťastně+ Ale už nechci aby ses na mě takhle někdy zlobil, abys k tomu měl důvod. +šeptne tiše a přehodí mu bezděky jednu nohy přes jeho a vklíní mu jí mezi nohy+ Dobře, tak dobře. +pokývá hlavou+ Kdy uvidíme Van? +zajímá se vzápětí+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Victoria » 31 říj 2013 21:23

+No to ji vomejou, že zas něco práskla :D+ Já na to taky nějaký masti mám... +namítne, ale nakonec si teda skleničku vezme, a schová do kapsy+ Hlavně že to je za náma a nikdo nepřišel k vážný úhoně. +usměje se+ Jestli nemáš nic na práci... tak bych byla ráda. +přikývne+ Jen s erozloučím s bráchou. +dodá ještě, a cestou zpátky k pokoji se staví u Jasmine, kde Chris pořád sedí u bezvládnýho těla, sdělí mu, že jede domů, a pořádně ho obejme, možná dokonce trochu moc těsně, na to že se mají nevidět jen pár dní, vezme si u sebe svoje věci a zamíří s ní ze schodů+


Všichni jsou v pořádku, i ta zraněná upírka se prý uzdravila. +usměje se a pořádně ji přikryje+ Budu se snažit. +pousměje se+ To nevím, neměl jsem moc šanci se odsud s Tiffany domluvit. +zazubí se+ Ale řekl bych, že asi brzy, vzhledemk tomu, že ji teď musela mít skoro měsíc v kuse. +odfrkne si pobaveně+ Ale až ti bude dobře. Víš, jak se na lidi věší, aby ti nějak neublížila. +dodá rychle+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 31 říj 2013 21:45

Jo to je hlavní. +pokývá souhlasně hlavou a usměje se na ní+ Udělám si na to čas. Chápu, že chceš být co nejdřív doma. +pousměje se+ Počkám na tebe v hale. +houkne za ní a ještě rychle něco dopíše, zapečetí a předá sluhovi, než se přesune do haly kde na Vicky počká+ Co se tak tváříš zkroušeně? +houkne na Samuela, který jen neurčitě pokrčí rameny+ Ti chlapi. +zavrtí nad ním s povzdechem+ Jestli chceš tak můžeš jít taky. Nebudu tě tu držet. +pousměje se+ Nemůžu. Musím za Benem a za matkou. +povzdechne si Samuel+ Ale dík. +obejme jí kolem ramen, když se k ní doploží a čeká až se k nim Vicky přiřítí aby s nimi zamířil k lesíku za domem+

Opravdu? Tak to je skvělé. +usměje se nadšeně a naposledy se zavrtí, než se s povzdechem uloží a zavře oči+ Mohl bys jí zavolat až se vrátíme. +navrhne měkce+ Se mnou si starosti nedělej. Něco takovýho mě přeci neskolí. +zamrká na něj vesele+ Chtěla bych jí seznámit s Warlowem. Určitě si ho oblíbí a on jí taky. +broukne naprosto nenápadně a jak tak vedle něj leží myšlenky se jí honí sem a tam a přemýšlí nad věcmi, nad kterými by za jiných okolností moc nepřemýšlela+ Chtěla bych se s tebou pomilovat. +vypadne z ní zničeho nic nečekaně+ Ale jsem tak unavená, že by sis mohl připadat, že máš v posteli prkno. +zatváří se provinile a myslí na to že by nebyla schopná byť pořádně zvednout ruce, aby se ho při sexu nějakým způsobem dotýkala+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Victoria » 31 říj 2013 22:10

Děkuju. +usměje se, a zmizí, aby si vzala věci, doběhne k nim, a nakýbluje se mezi ně, oba obejme kolem pasu a zatímco jdou na místo určení, štěbetá něco o tom, že musí přijet na návštěvu, uculuje se, a vůbec je děsně veselá+ Tak díky za všechno. Vám oběma. +usměje se, a pořádně je obejme, nejdřív Nef, a pak i Samuela+


jo, to bych měl. Myslím, že jsou pořád v bradavicích. +zazubí se+ Ne, ale odpočinout by sis měla. Stačí mi jedna slečna, co po sobě bryndá polívku- +uculí se+ Hm... to asi ano. +poznamená strašně neurčitě+ Nenecháme to na někdy jindy? Neholduju moc nekrofílii. +zazubí se vesele, a místo ho ji jen lehce políbí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron