Bemount

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 31 říj 2013 22:29

Ne to já děkuju. +usměje se na ní a čeká se Samuelem, než k nim Vicky doletí a vydají se společně do lesíka. obejme jí kolem ramen a Samuel jí vezme kolem pasu+ Já přijedu strašně rád. Však jsme o tom už mluvili, ale nejdřív musím něco vyřídit doma. +usměje se na ní a s povzdechem se zastaví na kraji louky. Neferet na nic nečeká a pustí se rovnou doprostřed louky, kde se soustředí a chvíli jen tak stojí, než pohne rukama a před ní se otevře portál+ Tak prosím, madam. Váš kočár je přichystán. +zazubí se na ní Nef a ještě jednou jí obejme+ Ještě jednou ti moc děkuju. Doufám, že se brzy uvidíme. +usměje se na ní a pustí jí+ Vicky! Počkej! +zavolá za ní Samuel, když se ocitne na půli cesty k portálu. pár rychlými kroky se k ní dostane a chvíli na ní tak úpěnlivě kouká a dřív než si to stačí pořádně promyslet, tak jí obejme. obtočí kolem ní svoje velké pevné ruce a přitiskne si jí k tělo a dřív než stačí protestovat se k ní skloní a políbí jí. jemně a dlouze, dává si na tom jediném polibku velice záležet+ Teď víš, jak tvůj druhý bratr líbá, jizvičko. +usměje se na ní vesele on má tak všeobecně nadání dávat lidem zvláštní jména+ Dávej na sebe pozor. +pousměje se a stejně tak jak jí rychle objal jí zase pustí a odstoupí od ní, nejdřív krok a pak další, než se otočí zády a shodí ze sebe oblečení a na místě se promění, aby se s ní rozloučil táhlým zavitím+

Myslím, že Van něco takovýho vůbec nevadí. Vypadala že se tam dost těší. +pousměje se+ Budu odpočívat ze všech sil. +slíbí naprosto vážně+ Ale faktem je, že se na ní těším. +zamručí tiše spíš sama pro sebe, než že by to chtěla rozkřikovat do světa+ Chrisi? +zkusí to naprosto nenápadně+ Že může jít s námi? Prosím. +upře na něj úpěnlivě očka+ A dřív než začneš protestovat, tak pamatuj že s nemocnou se nemá dohadovat. +zvedne důležitě prst a usměje se na něj+ Měl bys jedinečnou šanci to vyzkoušet. +zazubí se vesele+ Ale máš pravdu. Necháme to na zítra. +pokývá nakonec souhlasně hlavou a s tichým souhlasným zamručením mu polibek oplatí+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Victoria » 31 říj 2013 23:02

+pořádně je teda obejme a rozloučí se, a pozoruje co Nef dělá, podupává si nohama v trávě a občas se na Samuela zazubí+ Já bych řekla, že určitě. Číslo na mě máš, tak volej kdyby něco. +přikývne+ A kdyby byly potíže... no, ty víš s kým. +zašklebí se+ tak dej vědět. +usměje se, a zamíří k portálu, vesele jim zamává a už je myšlenkama napůl na druhý straně, když na ni zavolá; tak se zarazí a otočí, a první ji napadne, že si něco zapomněla, a co chce udělat jí dojde až těsně v poslední vteřině a oči se jí rozšíří překvapením+ Ale- +stihne akorát vyblekotnout, a to už ji umlčí jeho rty, ty její se instinktivně pootevřou a vyjdou u vstříc, a než jí dojde, co se děje, oplácí mu polibky, s určitou něhou a takovým nevysloveným smutkem, a na tu chvilku nemyslí na nic jinýho; když se od ní odlepí, na chviličku u ještě zírá na ty, než se vzpamatuje+ Hazarduješ. +pousměje se, a chce ještě něco říct, ale to už se promění+ Já jsem... nechtěla... +kouká za běžícím vlkem posmutněle+ Proč já vždycky všechno poseru? +koukne tak nešťastně po Neferet, ale pak nad tím mávne rukou, otočí se, prsty si přejede po rtech a zmizí v portálu+



To jo, ale čtyřletým ta pozornost zas tak dlouho nevydrží. +uculí se+ Jo... to já taky. +pousměje se, a je na něm vidět, jak moc mu malá chybí+ No teda, citový vydírání, jo? +pozvedne obočí a zamračí se, jen tak naoko+ Uvidíme +dodá vážně+ Jo, to bude nejlepší. +souhlasí+ ěla by ses ještě prospat. +usměje se na ni+ Jestli tedy nechceš něco jíst nebo pít? +koukne na ni zkoumavě+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 31 říj 2013 23:12

Jasně, neboj se já si nějak poradím. +zazubí se na ní vesele+ Ale určitě se ozvu. +pokývá souhlasně hlavou a pak jen zamračeně sleduje co to ten Samuel zatraceně provádí a jen nad tím vrtí hlavou+ Není to tvoje chyba, Vicky. On se vzpamatuje. +houkne na ní konejšivě, když slyší to vlčí vytí+ Jen se loučí jak nejlíp dovede. +usměje se na ní a zamává jí na rozloučenou, a pak jen pozoruje, jak mizí v portálu, který nechá ještě chvíli otevřený, než ho zavře a vrátí se zpět do sídla+

No nevím. Bydlet na hradě? Komu by se to nelíbilo? A podle toho jak dlouho o tom nadšeně vyprávěla, tak to tam musí být úžasný. +usměje se+ Asi bychom jí tam nemohli vyzvednout co? +broukne zamyšleně+ Jo, protože to umím nejlíp. +zasměje se vesele a vytáhne se k němu trošku roztřeseně nahoru a jemně ho políbí aby se tak na ní nemračil+ Přísahám, že k nám do postele ho nepustím. +zazubí se vesele+ Ne, děkuju. Mám všechno, co si jen můžu přát. +zabrouká a znovu se u něj uloží, zavře očka a za chvíli už v klidu a spokojeně oddechuje, ani jí to moc dlouho netrvalo jak je unavená+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Victoria » 01 lis 2013 16:30

Víš jak tam v zimě profukuje? +uculí se+ no ona tam taky ještě nebyla. +usměje se+ Nevím, to by se muselo domluvit. +pokrčí rameny+ No to je cesta do pekel, víš? +zazubí se+ Říkám, uvidíme. +ukončí to vážně, ale pak se na ni usměje a přikryje ji až po bradu+ Dobře. +přikývne, ale stejně pro jistotu sklenici vodou doplní, kdyby se v noci probudila, zhasne světla a za chvilku usne taky+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 01 lis 2013 16:40

Mám dost jasnou představu. +pokývne vesele hlavou+ To bych ráda. Kdybychom jí mohli vyzvednout. +pousměje se a zatváří se poměrně dost zamyšleně jak si to snaží představit jak to tam asi může vypadat+ A co není. +zasměje se tiše a tak nějak rychle zvážní a scvrkne se na malinkatýho človíčka, když na ní tak vážně a jen pokývá rychle hlavou, že tedy jo a za chvíli už spí. poměrně klidně a nerušeně a probere se někdy uprostřed noci s jistou neodbytnou potřebou. nesouhlasně zamručí a chvíli se snaží ignorovat fakt, že jí asi brzo praskne močový měchýř, než to vzdá. opatrně se od něj odšoupne a pomocí roztřesených rukou se posadí. spustí nohy přes okraj postele a opatrně vstane, v tu chvíli se jí rozklepou nohy natolik že neunesou její váhu a vzápětí už padá zpátky na zadek+ Au! +vydechne bolestivě když místo na posteli sklouzne po jejím okraji přímo na studenou podlahu+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Christian » 01 lis 2013 18:05

Můžeme se tam někdy jet podívat jen tak, jestli ti jde o tohle. +pousměje se+ Do Bradavic se nedá přemístit přímo, a nemyslím si, že by ti cesta přes pozemky udělala dobře. +zavrtí hlavou; a usne, spí celkem klidně, a po dlouhý době spokojeně, když ho probudí rána, nejdřív si uvědomí, že leží na posteli sám a vomejou ho, že zas někam utekla, tak vyletí z postele,ale naštěstí ji najde hned vedle+ Co blázníš? +vykulí rozespale oči, a opře se o sloupek, než se mu udělá zle z tak prudkýho vstávání+ Už tě to nebaví na měkkým? +zazubí se a podá jí ruku, aby mohla vstát+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 01 lis 2013 18:19

Hmn... +zamručí a vážně se nad tím zamyslí+ Jenom o tohle nejde. +zavrtí nakonec hlavou+ Ne že bych se tam nechtěla podívat i jako jen tak, ale kdybychom vyzvedávali Van, tak by to bylo... +pokrčí výmluvně rameny, že by to znamenalo mnohem víc, než kdyby tam jeli jen oni dva na výlet. zmateně mrká když najednou dřepí na zadek a bolí jí pořádně kostrč+ Potřebuju na záchod. +podívá se na něj nešťastně+ Neudržím se na nohou. +povzdechne si a nechá se vytáhnout na nohy, a když se poněkud zakymácí, tak se o něj raději opře a přidrží se ho+ Asi se jim nezamlouvá, že jsem je skoro tři dny nepoužívala. +zazubí se na něj a rozhodně si nestěžuje, když se k němu může přitulit svádějíc to na roztřesené nohy+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Victoria » 02 lis 2013 00:57

Jo, protože potkat se s Tiffany a Alex dohromady je přesně ta ideální reknvalescence, kterou potřebuješ. +uculí se+ Můžeme se tam někdy vydat na výlet všichni tři. +pokrčí rameny, protože si není přesně jistý, o co jí jde především :D+ A proč neřekneš prosím tě? +pousměje se, vytáhne ji na nohy a dovede ji do koupelny+ Tak bys měla zase začít. +uculí se+ Vidíš, a ty se chystáš na výlety po skotský vysočině. +zavrtí hlavou, dovede ji až kam potřebuje, a pak se zdekuje zpátky do pokoje, protože tak daleko asi ještě nejsou :D+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 02 lis 2013 01:09

Tak ty dvě bych nějak zvládla. +pousměje se+ Nejde tak ani o výlet. +povzdechne si tiše+ Ale o to, že bych s tebou šla pro Van. Vyzvedla jí a vzala jí k nám domů. Žádný další pasivní čekání až jí Tiffany přivede, ale jít pro ní. +koukne po něm jako jestli chápe co tím chce říct+ Nechtěla jsem tě budit. +povzdychne si tiše+ Náhodou skotská vysočina by mi pomohla. Navíc ráno už budu určitě v pořádku to jen teď zlobí, jak jsem dlouho ležela. +pousměje se a vykoná co je třeba, načež si opláchne ruce v umyvadle a šouravě pomalu se vydá ke dveřím+ Chrisi? Mohl bys prosím? +natáhne k němu ruku, sice se po tý chvilku udrží na nohou, ale ty se jí klepou tak, že je jen otázka času, než to vzdají a rozhodně nemůže nevyužít příležitosti se k němu tisknout+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Christian » 02 lis 2013 15:30

Uvidíme, jak ti bude. +přikývne tedy nakonec+ Pravda je, že do vosího hnízda píchám poměrně nerad. +zazubí se+ Tak mě příště prosím tě vzbuď, nemusíš lézt do koupelny po kolenou. A mně to přece nevadí. +usměje se+ Víš jaká je tam v listopadu zima? +uculí se+ Můsíš to zase rozchodit. +přikývne, a když uslyší tekoucí vodu, vypráví se zpátky sám, vezme ji pod křídlo a dovede zpátky do postele+ A taky sníst něco pořádného, jsi zesláblá nedostatkem živin. +dodá, a pořádně ji přikryje+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron