Bemount

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 02 lis 2013 20:03

+rozzáří se jak sluníčko, když nakonec souhlasí+ Já budu hodná. Slibuju. +zazáří na něj úsměvem, který si schovává na obzvlášť speciální příležitosti+ Dobře, příště tě vzbudím. +slíbí vážně a tak hezky na něj měkce kouká+ Tak si vezmu svetr dva navíc. +zazubí se na něj vesele, že má jakože řešení na všechno+ Ráno ano? Teď jsem se mi chce maximálně na záchod a pak zpět do postele. +zazubí se na něj vesele a hezky se k němu přitulí, když jí pomáhá zpět do postele, kam si zaleze a jako hodná spořádaná dívka, si do ní lehne a nechá se přikrýt+ Já ale nemám hlad. +koukne na něj, zejména při představě dalšího srkání polivky jí hlad přechází ledaže by jí krmil, to by si nechal líbit každý+ Tuli, tuli... +zazubí se na něj vesele, vystrčí ruce zpod deky a natáhne je k němu+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Christian » 03 lis 2013 17:02

Ráno. +přikývne, tak nějak na všechno najednou, a zaleze do postele, zavře oči a spí, a o pár dní později se v určený den ráno probudí, a začne jim pomalu balit věci po pokoji do batohů a tašek, aby nic nezapomněli+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 03 lis 2013 17:07

+nesouhlasně zamručí, když se ocitne v posteli sama a hezky se tam rozvalí, kdy se jí to taky tak podaří, ale když zvuky co jí otravují ve snech, jako zapínání tašek a pokládání tašek z výšky, tak rozlepí oči a rozespale zamžourá+ Co se děje? +zamručí a vytáhne se do sedu a prohrábne si zacuchané vlasy+ Balíš? +vypadá poněkud zmateně, jak je rozespalá a mozek jí moc nefunguje+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Christian » 03 lis 2013 17:23

+posbírá oblečení po zemi a hygienický věci z koupelny,,a venku nechá akorát tak co si myslí, že si vezmou na sebe+ Dobrý ráno. +pousměje se+ Ještě spi, jestli chceš. +zavrtí hlavou+ Je celkem brzo. No, jen jsem tak začal, ať se tím pak nemusíme zdržovat. +usměje se, a složí posledních pár světrů navrch tašky+ Vezmeš si i plášť? +zeptá se poněkud roztržitě+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 03 lis 2013 17:28

Dobré ráno. +zabrouká a trošku zmateně ho sleduje+ My vlastně dneska jedeme domu, že jo? +pousměje se, když jí dojde co se děje+ Začal? vždyť už máš sbaleno. +rozhlédne se kolem+ Jo, jo vezmu. Venku začíná být zima. +pousměje se a vyleze z postele+ Lásko? Co se děje? +zabrouká, když ho zezadu obejme kolem pasu a bradu si mu položí na rameno+ Jsi nějaký roztržitý.
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Christian » 03 lis 2013 17:46

To si piš, že jedeme. +uculí se+ No, ono to nakonec šlo docela rychle, ani jsme moc nevybalovali. +usměje se+ U nás snad ještě tak chladno nebude. Alespoň na jihu ne. +zauvažuje nad tím+ Co? Ale ne, jen se snažím tu nic nezapomenout. +pousměje se+ Zvládneš to do koupelny? +optá se pro jistotu, a zatím zavolá pro snídani+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 03 lis 2013 17:55

No jo nějak jsme to nestihli. +zasměje se tiše a souhlasně pokývá hlavou+ Tak myslíš, že si ho brát nemám? Myslela jsem, že rovnou půjdeme pro Van? +promne si zamyšleně bradu, jak uvažuje jak to mají v plánu vlastně udělat+ Kdyby se nám to povedlo, tak nám to Nef přiveze. +pousměje se a jemně ho líbne ze strany na tvář+ Jasně, už jsem jako rybička. +zazubí se na něj+ To je moje oblečení? +ukáže na jednu z hromádek, kterou sbalí a zajde se do koupelny opláchnout+ Chrisi?! +houkne na něj a vystrčí hlavu ze dveří očividně nahá+ Kde mám podprsenku? +zazubí se na něj vesele, že jí ji nepřipravil+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Christian » 03 lis 2013 18:19

No radši si ho vezmi, kdyžtak ho vždycky můžeme zmenšit do kapsy. +usměje se+ Jestli to zvládnem se všemi těmi zavazadly? +pokrčí rameny+ To je pravda. +připustí s úsměvem+ Co? Jo, tohle je tvoje. +přikývne+ Nechápu o čem to mluvíš. +zazubí se nevinně+ Tu přece vůbec nepotřebuješ... +zahýbe vesele obočím+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 03 lis 2013 18:26

Dobře, tak jo. + pokývá souhlasně hlavou+ Tak je můžeme jen vykopnout doma, abychom se s nimi netahali. +navrhne se stavit doma jen na otočku a jet hned pro malou. je na ní prostě vidět jak se těší, že pro ní pojede s ním a hodně to pro ní očividně znamená+ Víš o takový tý věci, co se do ní dávají prsa. +osvětlí mu co tím myslí a když vidí jak se tváří, vesele se rozesměje+ No jak myslíš, můj pane. +zamává na něj řasama a zase se zavře v koupelně. chvíli přemýšlí nad kalhotkama a pak dojde k názoru, že může Chrise trošku potrápit, netušíc, že tak potrápí spíš sama sebe+ Myslíš, že mě Van ještě pozná? +strachuje se iracionálně, když vyleze z koupelny+ Jo a tohle jsem tam měla navíc. +přitiskne Chrisovi svoje čistý kalhotky na hrudník, aby jí je jako nezapomněla zabalit+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Bemount

Příspěvekod Christian » 03 lis 2013 19:00

To by asi bylo nejlepší. +přikývne souhlasně+ Myslíš moje ruce? +zasměje se+ To vůbec není potřeba. +zazubí se, a zatím co zapíná brašny tak se pro sebe uculuje, nalije si kafe a osladí si ho, a spokojeně popíjí+ Já bych se nebál, už není malá, aby si nepamatovala obličeje. +zavrtí hlavou, načež mu kafe poněkud vyjede nosem, oči mu sklouznou na kalhotky, na ni, na kalhotky, na její klín+ Teda ty jsi střelec. +zazubí se, ale protestovat nehodlá, a kalhotky si schová do kapsy+
Uživatelský avatar
Christian
Mág
 
Příspěvky: 1145
Registrován: 22 led 2013 15:59
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron