Bemount

Sídlo Neferet

Moderátoři: Neferet, Jasmine Clarvik, Cairo

Re: Bemount

Příspěvekod Garett Rivery » 18 lis 2013 16:30

G: A ne, nezačínej s tím... "Není otázkou co chceme my, ale ty." +zarazí Samuela vrčivě, když se zrovna druhý vlk chystá nadechoval, aby mu odpověděl+
S: Dobře, tak jinak. +rozesměje se vesele+ Jde o Neferet. +vážně na něj pohlédne+
G: Řekl jsem dost jasně, že se nehodlám zapojovat do těch vašich bojů. Nejsem tu sám za sebe. +zavrtí zamračeně hlavou+
S: Nejde o boje, Garrete? +skočí mu do řeči+ Mohli bychom to probrat vevnitř? +navrhne obezřetně+
G: +chvíli si ty dva měří a přemýšlí jestli jim jednu vrazit a pokračovat dál za Erikou nebo zvolit tu méně bolestivou cestu pro jeho ruce+ Fajn, máte pět minut. +zavrčí nakonec a ustoupí jim z cesty+
M: Dva z vrhu? +zamručí Marius, když kolem něj prochází tvář zamračenou jak přemýšlí nad tím, co tím mohl ten vlk myslet+
G: Moje sestra? +zvedne obočí ve stylu "v tomhle jsme si kvit" a zavře za nimi dveře+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Bemount

Příspěvekod Garett Rivery » 19 lis 2013 22:02

M: Dva z vrhu? +zopakuje upír čím dál víc podmračeněji, když vejde do domu a významně si odfkrne+
G: +tiše si povzdechne se a založí si ruce na hrudi+ Jste nejvěrnější z Neferetiných přátel. +mávne neurčitě rukou+ Říká se, že by vám svěřila i víc jak svůj život. Adoptovala si vás, je vaše paní... +pokrčí zlehka rameny jakože to přeci musí být jasné+
S: +vesele se rozesměje a dřepne si na jednu ze židlí+ Předpokládám, že je to pořád lepší než být jejími úhlavními nepřáteli. +ušklíbne se vesele+ Takže můžeme...?
G: Moje sestra? +zvedne významně obočí když skočí Samuelovi do řeči+
M: Potkali jsme jí, když mířila do lesů... +pokrčí upír zlehka rameny+
G: Cože jste? +zavrčí a zvažuje jak rychle by se přes ty dva zvládl dostat, aby si to mohl jít se sestrou ujasnit+
S: Pravděpodobně se chtěla jít jenom proběhnout.... +skočí Garretovi do řeči+
G: Proběhnout? Po setmění? +zvedne rozzuřeně obočí+
M: Mysleli jsme si, že by se ti to nelíbilo a chtěli jsme s tebou mluvit. Tak se uklidni nemáme moc času. +zamračí se na něj+
G: Tři minuty. +zavrčí na ně a zamíří ke dveřím+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Bemount

Příspěvekod Garett Rivery » 20 lis 2013 00:28

S: Neferet chce splátku. Dlužíš jí... +podívá se na něj naprosto beze srandy a vážně+
M: ...svůj vlčí život, Garrete. +dokončí větu za Samuela+
G: +tiše zavrčí+ Nikdo mi nemusí připomínat můj dluh. +odeskne, když ho jejich slova zarazí s rukou na klice+ Měli jsme dohodu... +spustí tiše s nádechem agrese v hlase+
M: ...že tě nepovolá do bitvy. +pokývne upír vážně hlavou+
S: Ne že by na to měla právo. +zamračí se Samuel na Mariuse+ Vlci nejsou pod její pravomocí.
G: Jasně a proto jí následuješ jako věrný pejsek. +odfrkne si a otočí se k nim čelem+
S: To je něco jiného. Následuju jí, protože chci. Ne proto že mi to nakáže. +zavrtí vážně hlavou+ A s tebou to nebude jiné.
G: Skutečně? +zvedne trošku výsměšně jeden koutek rtů+ A proto jsi mi nezapomněl připomenout, co jsem dlužen? +zavrčí a uvažuje jestli by mu pomohlo kdyby narazil jeho hlavou o židli, na které Samuel sedí, ale s ohledem k tomu, že jí potřebují podobné představy rychle opustí+
M: Připouštím, že to byl nešťastný začátek. +povzdechne si upír tiše+ Neferet tě samozřejmě nechce do ničeho nutit.
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Bemount

Příspěvekod Garett Rivery » 20 lis 2013 16:45

G: Připouštíš? +zvedne zlehka obočí a založí si ruce na hrudi+ Co po mě Neferet může asi tak chtít?
S: Nejde o boj, to předesílám. +zvedne mírumilovně ruce před sebe ukazujíc mu prázdné dlaně+ Ale potřebujeme někoho komu se dá věřit.
G: Minutu. +zamručí, jelikož se mu zdá, že potřebují trochu popohnat jinak tu skejsnou do rána a z toho upíra by se mohla stát hromádka prachu+
M: Víš kde Neferet teď bydlí? +zajímá se vážně+
G: Říká se, že přešla do jiného světa. +pokrčí zlehka rameny a nakloní zamyšleně hlavu na stranu+
S: Je to pravda. Rozhodla se nějakou dobu zůstat v jiném světě. +odsouhlasí mu jeho domněnku+
M: A právě proto potřebujeme tvojí pomoc. +dodá podmračeně a poukáže rukou na židli, jestli se nechce ještě na chvíli posadit+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Bemount

Příspěvekod Garett Rivery » 21 lis 2013 01:07

G: A co já jako s tím, že se vaše malá královnička rozhodla žít jinde? +zvedne tázavě obočí a tiše zavrčí, jelikož se mu nelíbí, jak ho zbytečně zdržují, potřebuje být jinde. potřebuje někomu pořádně vyndat za to, že se po setmění fláká venku, když ví jak je to v týhle době nebezpečný+
M: Potřebujeme někoho, kdo bude předávat vzkazy. +dostane se konečně k jádru věci+
G: Jako že mam být váš poslíček? +zavrčí varovně ať si jako rozmyslí, co z něj chtějí udělat+
S: Spíš taková spojka. +přispěchá Mariusovi na pomoc a smířlivě zvedne ruce před sebe+
G: Tu vám může dělat kdokoliv. +odfrkne si+ Třeba některý z těch vašich zubatých nebo některý z vlků.
M: To není tak jednoduchý. +zavrtí nad tím hlavou+ Něco takového chce důvěru. Takovou jakou má Neferet v tebe. Ne že bych jí chápal. +ušklíbne se+ Ale nechce do světa, jako je ten do kterého šla, pouštět nikoho kdo tam nepatří. Výjimka jsem já se Samuelem, ale nemůžeme být na dvou místech zároveň. Je toho spousta o co se musíme postarat, když je Neferet teď pryč. +mračí se čím dál víc a je na něm vidět, že se mu to nelíbí ani trochu+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Bemount

Příspěvekod Garett Rivery » 21 lis 2013 21:32

G: Takže ste se rozhodli, že si ze mě uděláte poslíčka? +zvedne podrážděně obočí+ Netuším kde ste vzali tu jistotu, že vás vyslyším.
M: My ne. To Neferet. +pokrčí zlehka rameny+
S: Říkala, že si na to ten správný člověk. Udržíš prý tajemství za všech okolností. +podívá se na něj vážně+ Zřejmě ti věří jako nám dvěma. +pokrčí zlehka rameny+
G: To že říkala? +přimhouří podezřívavě oči, aby zakryl jak moc mu to polichotilo+ Nemůžu tu nechat sestru. +zavrtí zamítavě hlavou+
M: Bude o ní dobře postaráno. Máme instrukce převést jí do sídla, pokud s tím budeš souhlasit. Tam bude pod dozorem a nic se jí nestane. +pokrčí zlehka rameny+
S: Navíc to nebude na dlouho. Budeš tam maximálně den dva a zase se vrátíš a až budeme potřebovat zaslat další zprávu, tak tě opět kontaktujeme. +namítne a dá se do nenásilného přemlouvání+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Předchozí

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron