kuchyně a jídelna s balkonem

"Služební" byt Manori v těsném sousedství Amona

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: kuchyně a jídelna s balkonem

Příspěvekod Postrach » 14 bře 2014 16:49

*složí noviny, zvedne se a zatrhne tak Ulrišce počítání žeber* Tak nejlíp bude asi vyrazit...posilněni jsme, věci máme všechny...naskládáme je k tobě...čip vezmeme k nám do auta a pojedeme ve dvou vozech...kdyby náhodou něco...
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 999
Registrován: 27 pro 2008 16:35
Bydliště: Nautilon

Re: kuchyně a jídelna s balkonem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 15 bře 2014 01:09

Neboj, vozový park se ještě využije. +mrkne na něj a zatváří se děsně tajemně+ No to buď. Zvědav. Že seš to ty, můžeš se i trochu inspirovat. Spisovatelsky. +upřesní a koutky jí pobaveně cuknou+

No jo, z šířky. Nevěděla jsem, jak to nazvat jinak. Z "úžky"? to asi ne, že jo? +úplně se z toho hroznýho slova oklepe+

Jo, jsem pro. Sice doufám, že žádný "kdyby něco" nenastane, ale...+povzdechne si+ ...radši jsem ticho. +shrábne ze stolku klíčky, kam je včera odložila a vyrazí do garáží. Maximálně nenápadně s použitím pár kouzel naskládají do jejiího Chevíka všechno potřebný, nasedne a hned na chytrý gépéesce nacvaká cíl cesty a když uslyší startování druhého auta za nimi, za dodržování veškerých dopravních předpisů vyrazí na cestu+

(tak a teď mám prekérku, protože jsem furt nevymyslela žádný vhodný název akce:D mám úplně vymetený mozek :ss :dead: :lol: )
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: kuchyně a jídelna s balkonem

Příspěvekod Tobiáš » 15 bře 2014 10:55

Tak spisovatelsky inspirovat....aby mě pak zas někdo nezhypnotizoval nebo něco a nepokoušel se mi namluvit nějaké bludy...*převrátí oči a přisedne k ní do auta, s Ulriškou v závěsu, která rozhodně nemíní nechat drahoušky samotné. Drahoušky míní samozřejmě základové desky, zdroje a další součástky kompů:D*
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: kuchyně a jídelna s balkonem

Příspěvekod Manori » 15 bře 2014 10:59

*nezdržujou se, nastartuje Saleenka, takže jsou takové hezké optimisticky černé procesí a vydá se líně za Chevíkem:D* Ne že mi budeš šlapat po koberečku...*uculí se na Postrach sedícího vedle* víš, že tím stejně nepřinutíš to auto brzdit.*občas koukne do zrcátek dozadu, ale nezdá se, že by zatím měli někoho za zadkem. V kufříku na zadním sedadle sedí v krabičce "ta věc"*

(hmmm...něco z Niki? Operace Sparrow :D to byl tak blbý nááázev :D)
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: kuchyně a jídelna s balkonem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 16 bře 2014 13:03

Zhypnotizoval? +loupne po něm pohledem a zamračí se+ To by si mohl někdo zkusit...+prohodí lehce a přestože se usmívá, je znát, že to myslí vážně. Pak se koukne do zpětného zrcátka na Ulrišku+ A připoutat, šup. Nemám chuť dohadovat se anglickýma poldama. +cukne koutky a najede na výpadovku z Londýna. Počasí tradičně nezklamalo, takže je hezky zataženo, trochu mrholí a je prostě hnusně:D Po necelé třičtvrtě hodince jízdy konečně dorazí k cíli. Vedle jednoho hangáru třikrát probliknou světlomety stříbrného Nissanu GT-R. Becca objede hangár a zastaví za Nissanem. Počká až vedle zastaví Saleenek a vystoupí.+

+z Nissanu vystoupí vysoký, pohledný muž, typický kalifornský hezounek. Blond vlasy, opálený, modré oči. Přesto v jeho rysech není ani stopa změkčilosti a způsob jak se pohybuje prozrazuje, že prošel speciálním výcvikem. Když Becca vystoupí, usměje se a každému musí být jasné, že tomuhle úsměvu nemůže žádná příčetná ženská odolat:D pokud už není zamilovaná:P+

Briane. +osloví ho s úsměvem a přátelsky ho objeme. Když jí pohled padne na jeho auto, potřese pobaveně hlavou+ Stále věrný své značce, co? +odstoupí od něj kousek dál a otočí se na ostatní.+ Ráda bych ti představila své přátele. Manori, Postrach, Tobiáš a hmm...Ulriška. +vzdá snahu vzpomenout si na její civilní jméno+ A tenhle kalifornský floutek je Brian O´Conner, můj dobrý přítel. +představí je vzájemně+ Který dokáže sehnat cokoliv, co má nějaká kola a motor. +dodá s pobaveným úšklebkem+


(tak jsem včera, nebo teda dneska ráno založila dole u sebe témátko, tak se asi můžem plynule přesunout:) a taky jsem ještě v noci zkoukla jeden díl Niki, konkrétně 01 x 20 a prostě...ach... :Love :drool: :pii )
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: kuchyně a jídelna s balkonem

Příspěvekod Manori » 21 pro 2014 15:29

Obrázek
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Předchozí

Zpět na London apartment

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron