Svačinový koutek

Redakce místního časopisu

Moderátoři: yohannka, Beatrix, Manori, Eternity

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Manori » 15 zář 2013 12:50

No, musela jsem si zvyknout...*ušklíbne se* nejen proto, koho jsem si vzala, ale mě si dycky nějaký problém najde a kousne mě do zadku...*zavrtí nad sebou hlavou* takže to, že nemusím řešit vlastní děti, je vlastně úleva. O starosti míň. *pokrčí rameny* Jo štěstí..možná. Zas si můžeš říct, že všechno, co máš, sis musela poctivě vydřít...taky to prověří lidi kolem tebe. Jak se něco podělá, tak to se pozná hned, kdo prchne a kdo zůstane na pomoc.
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » 17 zář 2013 23:41

Tak né, že by sis volila zrovna nekomplikovaný zaměstnání...+uculí se+ To jo. +souhlasně+
Někdy si říkám, že možná lepší neprověřovat. Né vždycky se ti vrátí to, co by sis přála a pak...já nevím...možná se pravda přeceňuje. Né, že bych chtěla žít ve lži a naivitě...ale třeba je lepší některý věci nevědět..když to tak vezmeš, tak sme tu fakt jenom chvílu a většinu života se trápíme. Někdy mi to příde všechno tak zbytečný...+povzdychne si+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Manori » 18 zář 2013 13:48

No to je druhá věc...pak zjistíš, že vlastně není nikdo na stopro a je zle...*pokýve hlavou*ono taky záleží, o co zrovna jde, že..někdo je schopný pomoct v ..průseru třeba pracovním, ale zas ti je k ničemu, co se týče třeba...stěhování nabo výběru gauče..*pokrčí rameny a uculí se* tak to chce mít asi zásobu lidí...a právě proto, lepší si užít aspoň něco a nějak, než se furt nervit něčím...nestojí to za to.*dopije* hm..měla bych jít zas něco dělat...užívání si už bylo dost...*zasměje se*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » 20 zář 2013 01:10

Možná v pudu sebezáchovy se rači snažím po ostatních nic moc nechtít...na druhou stranu vím, že su náročná v každodenních věcech, takže vlastně ten kdo vydrží kolem je už proveřenej! +pokýve hlavou+
Mmmmh...já taky..ale hrozně se mně nechce. +povzdychne si a vezme sklinky+ Vezmu to umejt...ty běž hezky pracovat! +zašklebí se, že tu svou práci ještě o kousek odloží+ Tak ať ti to de od ruky!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Eternity » 14 pro 2013 12:25

jen rychle proběhne a nechá tam na stolku věnec s nějakým pozdravem a přáním krásného adventu a vánočních svátků.

Obrázek
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 546
Registrován: 12 kvě 2009 10:58
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » 04 lis 2017 12:51

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » 13 pro 2021 18:19

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Předchozí

Zpět na Pentagram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron