Zpovědnice

Napište, co máte zrovna na jazyku

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Beatrix » 31 kvě 2014 22:56

Možná ste si toho někdo všiml, kdo ne - obnovily sme s yohannkou naši sbírku zvířátek, protože náhle zmizeli - takže směle krmte jak zvířátka na Mýtince, tak u mě v Itálii.
http://www.landofsinners.hys.cz/forum/viewtopic.php?f=4&t=1451
http://www.landofsinners.hys.cz/forum/viewtopic.php?f=101&t=1872

Dál se nám na Mýtince rozšířila nabídka o hernu :death: Takže gambleři směle do toho.
Byla bych ráda, kdyby se do toho tématu nepsal děj (ten klidně do lokálu, salonku, či kamkoliv jinam), ale pokud bude někdo chtít vložit hru, budu jenom ráda. (kdyby to nešlo, tak zkuste křičet...)

Tak viel Spaß!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Manori » 06 pro 2014 11:27

Vkládám zprávu od Wenai, jelikož se ona k nám na LoS nepřihlásí ze zahraničí:)

Taky zdravím všechny hříšnice z mrazivých a temných pustin. Není tu nic. Soba nevidět. Losa nevidět. Ale jsou tu značky, takže se jich tu pravděpodobně sem tam pár objeví.
Jinak to tu není nic moc. Příroda je docela jednotvárná, samej nízkej kopec a zakrslá bříza, a není tu co dělat. V celé vesnici je všehovšudy 100 lidí a jeden obchod. Občas mě něco napadne, že udělám na LoSu a pak mi dojde, že se tam nepřihlásím, takže prdlajz. No... jak jste už asi poznaly, nadšená tady z toho nejsem. Doufám, že vy si ve slunných středoevropských oblastech užíváte :)
Obrázek
Wenai
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Beatrix » 06 pro 2014 12:05

Jé! taková pěkná značka! No jasně, my se zachvílu půjdeme opalovat, hlavně nesmíme zapomenout slunečník v tomhle počasí! :D Co krávy?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Styx Lupin » 06 pro 2014 13:27

Jú, LoSík. :D Wenai, to uteče jako voda a zase budeš zpátky ve slunných středoevropských oblastech. :D
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 úno 2015 23:13

Abych pravdu řekla, stojí to za starou bačkoru. Nic mi pořádně nejde, nebaví a do všeho se nutím (a to včetně LoScars, přiznávám). Mám pocit že pomalu umírám a vřele doufám, že je to jenom dočasný stav v Norsku. Taky mě všechno hnedka vytočí a bývám na lidi kolem dost nepříjemná. Tímto se tedy velmi omlouvám všem, co jsou se mnou víc v kontaktu, zejména pak Vici a yohannce a děsně moc jim děkuju, že se se mnou ještě baví. Jsem z toho nešťastná a nevím, co mám dělat, nebo jak si pomoct. Zkoušela jsem už hodně věcí i třeba meditovat, ale výsledky veškerý žádný. Vypadá to, že se z tohohle pobytu budu muset dvakrát tak dlouho léčit (třeba v lázních!). Nicméně naštěstí to už není tak hrozný jako na začátku. (jaký že jsou ty stádia umírání? Je jich pět, že? Mám pocit, že jich mám všech pět najednou :D) Snažím se naučit trpělivosti, ale čím víc se nutím ke klidu, tím víc jsem naštvaná a mám chuť něco rozbít. Jsem napjatá a v tenci, snažím se kreslit, tvořit, prostě cokoliv, ale nejde mi to, což jenom stupňuje úrovň naštvanosti. A nutím se pořád, protože musím, protože když jenom ležím a koukám, tak pak zjistím, že čas vůbec neplyne. Cítím, jak to tady prostě přežívám den po dni, útrpně a šíleně. A sny! Dřív se mi zdávaly děsně dobrodružný sny a bylo to prostě parádní, ale teď jsou to samý sny o lidech, co miluju a oni mě nechtěj a podobně. Taky se mi udělalo asi milion jebáků a navzdory tomu, že na mastné kůži se dělají míň vrásky, tak ty už ám taky. A budu jich mít ještě víc, až bude příště sraz, vezmu si cedulku, abyste mě poznaly.
Proto s nadějí vzhlížím k novým zítřkům, k zítřkům, které prožiju ve staré dobré matičce vlasti, nebo kdekoli jinde, jenom je tady :D
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Zpovědnice

Příspěvekod yohannka » 14 úno 2015 12:14

Wenai... vykašli se na meditace a vem si, že už je únor! Takže už jenom březen duben.. a v květnu se nám vrátíš, to už uteče jak nic! Počkej až pak budeš někde makat a vzpomínat na nudu v Norsku :hug
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Styx Lupin » 14 úno 2015 15:47

Wenai, neztrácej optimizmus! Už máš polovinu za sebou! Ber to i z té lepší stránky. Budeš mít spoustu zkušeností, zdokonalíš se v jazyce a poznáš život na severu. Třeba o tom napíšeš knihu. ;) Já když na mne padá splín, pomáhá mi, když pomyslím na ty, kteří jsou na tom mnohem hůř než já - lidi s vážnou nemocí, bezdomovce, lidi, žijící tam, kde se válčí - a hned vidím všechno optimističtěji. Protože i když mi není zrovna teď moc dobře, vím, že to pomine a bude zase líp. :Love Vydrž! :hug2:
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Zombie » 25 říj 2015 00:29


Pozor pozor!!!

Věnujte prosím pozornost tomuto hlášení!

Rádi bychom uvedli na pravou míru fámy, které se poslední dobou šíří veřeností.
Není pravda, že ze speciálního vládního zařízení uprchlo několik nebezpečných osob. Naopak - naše společnost dbá na blaho obyvatelstva a důkladně monitoruje a eliminuje jakékoliv nebezpečí, které by místním mohlo hrozit. Nemáte proto žádný důvod k obavám.

Přejeme Vám hezký den.

Mluvčí Umbrella Corp.



.............................................................................................................................................................



Obrázek
Our Business Is Life Itself...
Uživatelský avatar
Zombie
 
Příspěvky: 6
Registrován: 25 říj 2015 00:12

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 lis 2015 22:48

Přítomné osazenstvo, měli byste chuť trošku oživit LoSík? Winter is coming.... pardon Christmas is coming a tady to vypadá jako by to ani nebylo tak. Co si takhle trochu popustit uzdu vánoční náladě?
Napsat... drabble, povídku, přání, vzkaz nebo cokoliv vás napadne ohledně Vánoc, nebo nakreslit, vyfotit atd. Aby ta zeď nebyla tak prázdná.
Se Styx jsem se o tom ještě nebavila, je to totiž momentální nápad, ale jsem přesvědčená o tom, že by souhlasila se zvěřejněním v DV.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Beatrix » 28 lis 2015 10:49

Chuť by byla, ale reálně su mentálně poněkud v útlumu. :? Nicméně souhlasím samozřejmě a pokusím se něco vydumat. Aspoň tu fotku nějakou :D Kdysi jsem dávala do Pentagramu výzdobu a stromky, tak by se to mohlo naházet tady někam do tématu třeba, kdyby se s tím Styx nechtělo vkládat do DV...

Jinak zombie tímto přesunuji na cca silvestr a leden, to budu víc doma. Teď to fakt přes týden nedávám.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Zpovědnice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron