Zpovědnice

Napište, co máte zrovna na jazyku

Zpovědnice

Příspěvekod Manori » 12 pro 2012 23:45

Zpovědnice
Obrázek

Chcete nám osvětlit výběr postavy za kterou hrajete? Postesknout si, že vás něco nebo někdo nebaví, nebo že vás naštval? Chcete LoS opustit? Nebo jen chcete říct nahlas co si myslíte o čemkoliv na LoS? Směle do toho...
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Manori » 17 pro 2012 16:39

A abych navázala na tradici, co kde a jak ukořistit...zkouším ten kartáč, co psala Et (tangle teezer) a fakt to míň trhá vlasy a netahá to tolik...plus, opravdu uhlazuje, takže mi třeba osobně se ty dredy nedělají hned znova a v takové míře. Pořídila jsem si teda klasicky (necestovní, ale asi jestli někde natrefím příležitostně, tak si vezmu i do kabelky) velký, yohannce by se líbil - fialový s třpytkama :lol: akorát velké mínus- je to tvarované pro praváky, svině jedny. že to nemá rukojeť mi nevadí (ani když to teda držím v levé, neklouže to nebo tak)...a zavzpomínám si vždycky, jak jsem u hřebelcovala koníky ve stáji. Má to podobný zvuk a vlastně je to hodně podobný hřeblu na koně:D jinak je to plast plastovatý, kdo by čekal nějaký supr ušlechtilý matroš. Ale jako kartáč je to dobrý, i přes plast neelektrizuje (jak mi vyrábí levnější obyč kartáče). Ale musím říct, že mi vlasy ted nelítaj vůbec, asi šamponem, tak kdo má rozježené, nevím, co to udělá :lol: Mno, tož tak. Jinak hrdě obcházím další slevové kupony a poštovné zdarma s přivřeným zrakem...dost bylo, srandiček :lol:
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Beatrix » 17 pro 2012 19:24

Muhehe! Tak super, že to fachá! A co dárky? Tys nám myslim ještě nereferovala, nebo sem přehlídla? Copak máš pod postelou? Kromě Postracha...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Manori » 17 pro 2012 19:44

lách, pod postelou...ehm...no normálně, žádné vychytávky, klasika, knížky, knížky a knížky (s hodně fotkama), něco se dokupovalo do kuchyně - ubrusy, kořenky a tak - drobnosti...vybírala jsem lepší vína na vánoce (s přííívlastky :lol: :P )....spíš praktické věci...takže fakt běžně, žádné orgie..ono se spíš koupí, když zrovna něco je/potřebuje se/ a už je to jako na vánoce. ještě čenichám po parfémech nějakých, ale to na vánoce už nestihnu...no a jestli vyjde, tak mamka pojede na to léčení ještě (asi tam, kde byla, neb to je přesně, jak jsem říkala, tam, kde si to myslela, není logoped)...a otecko si zas dojde pro nějakou vychytávku ke kompu, to ztrácím přehled...ted zas odněkud donesl grafickou kartu, fakt nevím, kde to dycky nabere :D
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Beatrix » 17 pro 2012 19:55

Však jo, užitečný dárky sou bezva ;) Tak kuchyň už snad budete mít jakože z krku a dodekorovanou ke spokojenosti. Muhehe vínečka! Se zlijete hned pod stromkem! :o) Já tu mám ve skříni falešný bayleys, tak už se na něho taky klepu!
Tak to je super, že pojede! A sama teda, nebo jak ste to vymysleli?
Lach, to víš, grafický karty člověk sežene asi i v potravinách už! :D
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Manori » 18 pro 2012 12:01

No tak to s kuchyní už jsou fakt jen drobnosti...aby se to zabydlelo...taky se některé věci vyhazovaly, tak se dokupují postupně nové...ještě do rohu příležitostně nějaký minipidi stolek na telefon se plánuje...ale to nikde nic pěkného není, tak až se objeví...kvůli toho jezdit po okrese nebudu..
No uvidíme, byla na neurole na kontrole a tam se dr docela snažila, ale ono to fakt visí na obvoďačce...ale tak snad ji to popostrčí už. Jinak asi sama, jestli pujde fakt tam, kde byla, tak to je ryze zdravotnické zařízení, kde se asi jako jen tak nepřidáš...pokud nemáš nějakou diagnozu. Nefunguje to jako lázně, kde si můžeš na relax prostě vzít víkendový pobyt nebo tak.

No to on nekupuje, to vždycky z nějaké šrotu vykope...takhle už dones dva lcd monitory:D jeden pravda byl tuhý komplet, tak ten posloužil jako průzkum, co je uvnitř (a že je to tak drobné, že to fakt nejde spravit) a druhý má jen škrábanec na displeji...:Djá podezírám, že se to v tom sklepě množí, ty kompy.
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Beatrix » 18 pro 2012 14:00

Ta obvoďačka je fakt ohromná! :( Baba! Ale tak to je zase dobrý, že se tam o ni postarají a snad se jí budou pořádně věnovat. A ty si dáš taky trochu voraz!
Lách! to bych taky potřebovala, aby mi někdo nosil dom! Ale zase né úplně všechno teda, ono jak se to začne hromadit..já tu mám jenom ty dva komply a pár věcí ze třetího a připadám si tu zahrabaně a momentálně neprojdu ani k oknu. Už se těším jak to všechno sbalím a nastrkám na svoje místo a bude klid! Doufám!!!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Manori » 18 pro 2012 22:36

No já taky doufám...hlavně už to mohlo dávno být, že...no jo, ale ne takový šrot! :D já bych potřebovala spíš něco silnějšího když tak:D ale zas dobré na učení to je třeba...skládat a rozkládat...ne že bych se v tom vrtala, není čas...
no snad to bude fachat, ty kompy....
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Margarit Black » 18 pro 2012 22:56

Tak kartáč jsem vyzkoušela od spolubydly a rozčesalo mi to chuchel, který se mi objeví po umytí hlavy..a že teda je! Si pak vyškubnu plno vlasů:( a tady ani taky ne:) a zkoušela jsem rozčesávat mokrý, i když je na suchý vlasy..a začasli vyrábět speciálně na mokré vlasy, tak jsem zvědavá, kdy se dostane do obchodu:D

Man: A kam jede mami? Jee, víína...jaké pak? Zase nějaké světové, jak máš ráda?:)
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 28 pro 2008 23:33
Bydliště: New York City

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Manori » 18 pro 2012 23:35

no já používám i ten klasický - ono ted jde nějaký spešl na mokré vlasy, ale i tenhle se dá použít...a i to tím jde, i na mokro...tak na spešl jim prdím:D akorát ta kabelková verze je fajn, aby se tomu neohýbaly ty zuby...

Meg: no zatím jede...víš kam:D ale asi Chuchelná zas...jinak něco je australské, ale bílé výběry mám naše vína...tak jsem zvědavá.. bílé vůbec poslední dobou jsou máme od nás. Portské se vzalo hezky..(obyč, žádná specialitka)bulharské nějaké tam je...chtěla jsem z Moldávie, ale to neměli, svině jedny..to někdo vychlastal...no my toho taky prd vypijem, šáno se tam suší asi od loňského Silvestra...pfff. Tak se uvidí...něco brali naši v obchodě, tak se kdyžtak svařák udělá :lol:
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Další

Zpět na Zpovědnice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron