Recepce

Kadeřnictví, kosmetika, modeláž nehtů, manikura, pedikura, tetování, solárium

Moderátor: Styx Lupin

Re: Recepce

Příspěvekod Victoria » 21 bře 2015 23:22

no jo, to se říká, že komunikace je důležitá. +pousměje se+ ale myslím, že každej si prostě najde svůj způsob, jak s tím druhým vycházet. +zazubí se+ my dva roky a kousek. +usměje se na ni+ takže vlastně teprv chviličku. určitě doporučuju, i lidi jsou tam moc milí. +přikyvuje a je moc ráda, že ji nadchla :D+ Já vím, že se vyzná, a kdyžtak si dopomůže kouzlama. +uvědomí si vlastně+ no, až se vrátí, tak můžeme někam vyrazit ve třech. a vzít Cairo, minule jsme se bavily, že spolu taky někam zajdem. +uculí se+ no právě že mě baví obojí. +protočí pobaveně oči+ Lektvary mě vždycky bavily, protože mi docela jdou, a parádně se u toho odreaguju. Neaspiruju na to být mistr, je to spíš koníček. Černá magie mě zajímá hlavně teoreticky, co a jak a proč, z čeho vychází a tak. Děsně mě to fascinuje, a mám k ní hlubokej respekt, ale někdy je to dost depresivní. +směje se+ co bys mi doporučila? +zajímá se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Recepce

Příspěvekod Styx Lupin » 23 bře 2015 12:44

Tak to mate jeste rok casu se na tu triletou krizi dobre pripravit. Pak se ji treba i vyhnete +mrkne na ni vyznamne+ Ja mam vybranych tolik mist, kam bych se chtela letos podivat, ze bych si na to musela vzit hodne dlouhe volno +povzdechne si s usmevem+ No to bysme mohli neco spolu podniknout. Uz bych to taky potrebovala jako koza drbani. Prijde mi, ze posledni dobou u nas nezname nic jineho nez praci +souhlasi nadsene+ Slibila jsem Vanesse, ze ji vezmu do tancirny ve Slastech, tak muzeme vyrazit nekdy spolu +ony uz tam tedy jsou:)+ Obavam se, ze nebudu v doporucovani moc objektivni. Lektvary mi nikdy nesly, nebavilo me se s tim patlat, zato k cerne magii me pouta jak osobni, tak pracovni zajem. Ale mas pravdu v tom, ze obcas je to dost depresivni a varovani, nektere praktiky jsou proti memu presvedceni. Ale co jsem s Remusem, snazim se ji mimo svoji praci nepouzivat. Nebyl z toho moc nadseny +pokrci rameny, ze co nadela s byvalym ucitelem obrany proti CM+ Takze to zalezi na tobe, co te z toho laka vic. A co na to rika Byron?8
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Recepce

Příspěvekod Victoria » 24 bře 2015 01:27

jo, myslím, že vím, kde jsou ty body, z kterých by nám mohla vyrůst nějaká větši krize. +pousměje se trochu+ takže je to akorát potřeba víc hlídat. +uculí se trochu víc, aby to nevypadalo, že si stěžuje+ však seš svoje vlastní zaměstnavatelka, tak si může schválit dovolenou jakou chceš, ne? +zazubí se+ to úplně chápu, já mám akorát jeden podnik, a jsem ráda, když to stíhám. na druhou stranu moje schopnost time managementu je žalostná, oproti tvojí určitě. +směje se, a dopije kafe+ to by bylo fajn, nebyla jsem tancovat ani nepamatuju. +přikyvuje nadšeně, tak někdy příště no :D+ mě lektvary baví, připomíná mi to vaření, ale preciznější, ale nikdy jsem nebyla na špičkový úrovni, maximálně si dokážu uvařit lektvary pro denní potřebu, na bolest, a tak... +pousměje se+ takže si nejsem jistá, jestli by to nebylo trochu moc náročný. +pokrčí rameny+ to je jasný, vzhledem k jeho resumé. +přikývne se smíchem+ asi uvidím, spíš jsem si chtěla dokázat, že na to mám. +usměje se+ no byron je moc nadšenej, děsně rád mi projíždí učebnice. +zazubí se+ je fakt, že jsem se trochu bála, jak to vezme, pač jsem teď podstatně míň doma, ale byl fakt pyšnej, že mě vzali. +usměje se hezky+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Recepce

Příspěvekod Styx Lupin » 24 bře 2015 20:15

Tak to je důležité, že to víte. Když si to ohlídáte, tak můžete tu statistiku i přelstít +mrkne na ni+ Nám se to v dubnu překulí do kritického sedmého roku, tak se docela klepu, co přijde +protočí oči+ No, já mám těch aktivit trochu víc, ehm, takže si to musím uspořádat trochu systematicky. Ale salón funguje i beze mně, naštěstí. A jak prosperuje tvoje čajovna? Chystala jsem se tam na ty zajímavé akce, ale vůbec mi nezbyl čas +pokrčí omluvně rameny+ Tak se domluvíme a někdy to pořádně roztočíme +jestli chce, může se tam přidat hned;)+ Tak když se těm lektvarům teď budeš věnovat pořádně, třeba to dotáhneš na špičkovou úroveň +povzbudí ji+ Aspoň si budete vzácnější, když se uvidíte teď méně +kouká, že dopila+ Co si ještě dáš? Něco tvrdšího... nebo radši sladšího?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Recepce

Příspěvekod Victoria » 25 bře 2015 01:37

(tak se mám přesunout tam? a bavit se můžou u skleničky :D)

já se snažím moc nevyšilovat. +směje se+ ty jo, už sedm. +přikyvuje s respektem+ to je fakt hodně. +uculí se+ doufám, že to tam doklepeme taky. +zazubí se na ni+ taky si to musíte ohlídat. +usměje se, a odloží hrníček+ no jo, to fakt obdivuju, mně by to asi zavalilo. +zasměje se+ ale na druhou stranu zjišťuju, jak důležitý je mít něco jenom pro sebe, aby se všechno netočilo jenom kolem vztahu. +pousměje se+ To jo, a funguje moc dobře. +culí se+ čajovna? myslím, že už jsme se konečně zaběhli, a zákazníci si nás našli. Letos dělám poprvé daně, a dost kulím oči. +zazubí se+ já myslím, že některé z nich ještě necháme běžet, a brzo budeme mít rok od otevření, takže určitě ještě něco proběhne. +mrkne na ni+ Třeba jo, ale kariéru si asi nebudu budovat ani v jednom. +usměje se+ to jo, zatím aspoň dodržujem, že když jdu do školy, sejdeme se v poledne na oběd někde ve městě, abysme se viděli. tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží. +uculí se+ a co máš dobrýho? +přimhouří oči+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Recepce

Příspěvekod Styx Lupin » 25 bře 2015 23:03

(ok, tak Provinilé Slasti;))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Recepce

Příspěvekod Victoria » 14 črc 2015 22:03

+staví se tu cestou domů, nechat se zase jednou odchlupit na léto a na pedikúru, a taky si zamluvit termín na vylepšení před svatbou, dokud ještě mají volno :D+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Recepce

Příspěvekod Personál salonu » 17 črc 2015 23:40

+opět se jí věnuje celý tým odborníků, vemou si ji do parády od hlavy až k patě a když jsou s ní hotovi, do VIP kartičky ji napíší termín komplexní zkrášlovací kůry na srpen+
Uživatelský avatar
Personál salonu
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 351
Registrován: 07 čer 2010 20:52

Re: Recepce

Příspěvekod Victoria » 29 srp 2015 16:05

+staví se v salónu, aby ji na tu svatbu zkrášlily, a přijde na poslední chvíli, pač jsem zapomněla, že je objednaná :D+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Recepce

Příspěvekod Victoria » 06 pro 2015 00:45

+zavolá a objedná se na předvánoční údržbu, protože už si jaksi pořádně nevidí na nehty u nohou, a taky se domluví, že by přišla na nějakou tu spešl masáž+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Salon krásy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron