Střešní byt - hlavní pokoj

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Re: Střešní byt - hlavní pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 pro 2020 02:40

+dobře si uvědomuje, jak ostražitě ji sleduje a docela ji to baví. Na okamžik zauvažuje, co by se asi stalo, kdyby se jeho směrem pohnula trochu rychleji, ale nakonec to zavrhne. Pro tentokrát:D+ Pravda, to asi není. +pokrčí tak elegantně rameny, takže je jasné, že je jí to dost jedno+ Jo, tomu věřím. +zvedne pobaveně koutek, nad tou ironickou odpovědí; a přestože jí nevadí, být nahá a nejspíš by jí to bylo jedno i uprostřed davu lidí, mávne zlehka rukou a její tělo zahalí lehký, černý, saténový župan; opasek ale uváže jen volně a výstřih do V, který tak vytvoří jí sahá skoro až k pupíku. Sedne si na gauč a trochu přivře oči, když jistá místa uvnitř jejího těla proti tomu nápadu trochu zaprotestují. Nesnaží se to skrýt, naopak se dívá přímo na něj a ještě si trochu poposedne, jakoby si potřebovala udělat větší pohodlí. Poslouchá jeho odpověď a nedokáže potlačit lehce pobavený úsměv+ Vyčerpávající a znepokojvě přesná odpověď. +konstatuje bez vytáček a napije se+ Takže jsi musel ukázat, že nepřejdeš. +trochu se na gauči předkloní a lokty se opře o kolena znovu nepatrně přivře oči; možná tomu nedokáže zabránit, ale nejspíš to dělá naprosto záměrně a promyšleně+ Že bez dovolení je tvá krev tabu. +nakloní trochu hlavu na stranu a kdyby nevypadala na té bílé sedačce, v černém županu jako ztělesnění hříchu, mohla by vypadat naprosto nevinně+ Mám pravdu? +zeptá se schválně stejně jako on a oči jí trochu blýsknou. Zdá se, že ji tahle hra na otázky a odpovědi docela baví:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Střešní byt - hlavní pokoj

Příspěvekod Jade » 27 pro 2020 02:51

+zůstane na svým místě u kuchyňskýho pultu, čímž mezi nimi teď stojí konferenční stolek a křeslo, což je jako optická hranice snad dostačující, a jelikož si ze skleničky udělal popelník, vezme si rovnou láhev a dopřeje si doušek z ní+ Takže normálně jsi otravnej hlas v hlavě, co sarkasticky komentuje situace jako v sitcomu? +zvedne skepticky obočí+ to zní... neuspokojivě. +přitáhne s úšklebkem a pozoruje její novej outfit, ne že by byl o moc víc zahalující, než samotná nahota, a jak si poposedne, oči mu pobaveně blýsknou, buď ráda, že můžeš sedět+ Evidentně si rozumíme. +zvedne koutek v lehce kyselým úšklebku, že musel. Podívá se na všechno, co ukazuje, ale zároveň se tím nenechává rozptýlit natolik, aby zapomněl na to, kde a s kým je. Tímhle způsobem se ho pokoušelo opít rohlíkem už dost lidí na to, aby se nechal oblbnout prsama+ Víš, že máš. +pozvedne flašku v náznaku přípitku, a napije se+ A ty? +zvedne tázavě obočí+ Která výhybka tak najednou vyvolala tebe? +protáhne lehce ironicky, tak trochu pochybuje, že si přišla tak akorát pro orgasmus. V tom, proč se objevila, musí bejt důvod+ Kousla bys mě? +zeptá se stejně nezúčastněně, jako předtím ona, ale očima se zavrtává do jejích+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Střešní byt - hlavní pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 pro 2020 13:44

No..to ani ne. Většinou jsem docela potichu, předstírám, že vůbec neexistuju...a když to nečeká...nebo když se mi prostě chce...+znovu to elegantní pokrčení rameny a chladý úsměv jí zvlní rty+ Není to nic moc, ale pořád lepší než ta kobka a řetěz, na kterým jsem strávila desítky let. +ušklíbne se a oči jí trochu vztekle blýknou. Rohodně nemá v plánu dovolit, aby se to někdy opakovalo.+ Já? +zvedne pobaveně obočí a nakloní trochu hlavu nastranu+ Ale no tak. Vážně si myslíš, že ti to řeknu? Abys to mohl zase použít pro mě? Nám? +přimhouří oči a potřese hlavou+ Nech nám nějaký tajemství. Vždyť by to nebyla žádná zábava. +zvedne koutek v pobaveném úsměvu+ Hmm...+zadívá se na něj zkoumavě+ Nejspíš jo. +přizná pak lehce a oči se jí zalesknou+ Ne, abych tě zabila. Ne kvůli hladu. Ale prostě proto, abych viděla, co se stane. +zapřede a ten úsměv, co jí teď ozdobí rty, je vysloveně mrazivý+ Abych se mohla dívat, jakej kreativní trest pro ni vymyslíš...+přivře oči, jakoby si to zkoušela představit+ Možná bych pak přišla na pomoc...a nebo možná ne. Kdo ví. +uculí se rozpustile, ale i teď ten úsměv studí, stejně jako její oči+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Střešní byt - hlavní pokoj

Příspěvekod Jade » 27 pro 2020 15:56

+ušklíbne se do hrdla lahve, protože to zní tak trochu jako noční můra. V očích mu výmluvně blýskne, ale ona nejspíš stejně tuší, že kdyby byla v jeho hlavě, vykouřil by ji ven za každou cenu+ Utržená ze řetězu. +zopakuje a rty mu zvlní náznak pobavení. Jo, to celkem sedí. Úplně nečekal, že mu to řekne, ale za zeptání člověk nic nedá, že+ Popravdě by mě zajímalo, komu přišlo jako dobrej nápad pustit sem tebe, když šance, že se navzájem zabijeme, je o dost vyšší než s . +potáhne si z cigarety a přimhouří oči, jak mu dehet roztáhne plíce+ Schizofreniků s magií zas tak moc není. Upírů už vůbec ne. Takže jsem taky prostě zvědavej. +odtuší naprosto bez vytáček, a pak se zasměje, krátce a tiše. Jo, evidentně toho s touhle verzí má děsivě dost společnýho. Tenhle přístup dokáže pochopit. Nicméně díky tomu taky z první ruky ví, jak je taková nepředvídatelnost nebezpečná+ Rozkošný. +poznamená+ Potrestat? +protáhne a lehce nakloní hlavu na stranu+ Na to není potřeba vyhazovat svět do vzduchu... stačí si o to říct jako způsobná pijavice. +věnuje jí úsměv se stejně mrazivým podtónem, ale oči se mu zalesknou+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Střešní byt - hlavní pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 pro 2020 21:30

Jo, tak nějak. +uculí se na tu "utržení z řetězu+ No...těžko říct. Bylo to oboustranně trochu impulzivní rozhodnutí. A možná už toho teď trochu lituje. +ušklíbne se pobaveně+ Hmm...schizofreních upírů je vlastně docela dost. Různý projevy, různý druhy...maskování, ale...+pokrčí lehce rameny+ Vždyť nakonec se tím úspěšně, víc jak sto let živila. Lovem zcovklých příbuzných. +uculí se+ Je myslím dost legrační, že nebýt mě...stala by se jedním z nich. +poznamená a pobaveně nad tím paradoxem zavrtí hlavou+ Ne, to jistě není potřeba. Ale je to zábava. +přizná upřímně+ Hmm...nepleť si pijavice, kocoure. +přimhouří oči a jeho upřemný pohled opětuje+ Mě není tak snadný ochočit...+ušklíbne se trochu+ Nicméně...každej očividně má svoje malý závislosti, na který si potrpí, že? +zvedne nepatrně obočí a v očích jí zablýskne+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Střešní byt - hlavní pokoj

Příspěvekod Jade » 27 pro 2020 22:35

Jo? Slyšíš to? +zeptá se pobaveně. Fakt hodně by ho zajímalo, jaký by bylo podívat se na tohle nitrobranou+ Rozkošný. O důvod víc poslat všechny jejich osobnosti do prdele. +ušklíbne se a zamáčkne špačka do sklenice+ jo... to je fakt speciální druh sebepohrdání. +poznamená a zadívá se na ni, s tím úšklebkem, co dokáže vytočit+ Jo... to říkala na začátku i ta druhá. +protáhne, a nechá to jen tak viset ve vzduchu, možná je to napůl výzva a možná chce prostě jen... vidět co se stane+ Nemyslím si, že je možný si vás splést. +odfrkne si pobaveně+ Pohledem... +sklouzne jí očima do toho hlubokýho výstřihu a zase zpátky nahoru k jejím očím+ ani po zvuku... +v očích mu blýskne vzpomínka na její slastný steny, o tón hlubší, o zlomek nestoudnější a možná smyslnější+ ani pohmatem. +zvedne koutek ve svým trademarkovým provokativním úšklebku+ Jo, to rozhodně. +přitaká souhlasně+ Ty taky sdílíte? +zvedne obočí tázavě+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Střešní byt - hlavní pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 28 pro 2020 00:02

Sebepohrdání? +zavrtí hlavou a zasměje se+ Fakt nevím, proč jsi zrovna o tomhle tak přesvědčenej. Podle týhle teorie by každej člověk, co zabíjí lidi, to měl dělat, protože tím metaforicky zabíjí sebe? Protože se nenávidí? +znovu se zasměje+ Byla to práce, co fakt dobře vynášela a navíc ji to baví. Nás to baví. +opraví se s úšklebkem+ Hmm...jo, to říkala. +přivře oči a zadívá se na něj, trochu jakoby si představovala, jak by ji k tomu motivoval. Sleduje jak po ní klouže pohledem a jeden koutek se jí zvlní v úsměvu+ Jsi nesmírně všímavý. +konstatuje trochu kousavě a oči jí blýsknou+ Možná. Částečně. +přimhouří oči; zdá se, že její sdílná nálada docela vyprchala+ Třeba to někdy zjistíš...+dodá pak s vysloveně vyzývavým úšklebkem.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Střešní byt - hlavní pokoj

Příspěvekod Jade » 28 pro 2020 01:54

Ne každej a ne vždycky. +pokrčí rameny+ Ale byla bys překvapená jak často si tím něco vykupujou. +ušklíbne se trochu a naposled se napije+ ŘÍká se to o mě. +opáčí lehce sarkasticky+ Hm. +přimhouří oči a nakloní hlavu na stranu, jako by ji odhadoval+ Možná. +připustí, ale takový provazy asi zatím nejsou :D V kapse mu zavibruje mobil+ Ne že by s tebou nebyla ohromná zábava... +odloží flašku na stůl+ Ale mám pár požárů k uhašení a pouštní růži k oplocení. Určitě bys nerada, aby jí někdo otrhal lístky. +ušklíbne se a pak zavrtí hlavou+ no i když zrovna tobě na tom asi možná tolik nesejde. +dodá pobaveně, odlepí se od pultu a zastrčí si krabičku cigaret do kapsy+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Střešní byt - hlavní pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 28 pro 2020 13:08

+jen se pousměje, jakoby tušila, co se mu honí hlavou+ Obávám se, že vůbec netušíš, jaká zábava se mnou je...+protáhne s pobaveným zábleskem v očích, no pak trochu stáhne obočí+ Je mi jasný, že nemá smysl se ptát, ale určitě se to dozvím. +sklouzne mu pohledem po těle a zvedne koutek v úsměvu+ Ale jo, sejde. Zvykly jsme si na ni...Tak zkus být trochu milejší. Ani to moc nebolí...+ušklíbne se pobaveně. Pak mávne lehce rukou, pohodlně se na gauči opře, rozpaží ruce a položí je na opěrku+ Uvolnila jsem protipřemisťovací obranu. +dodá na vysvětlení, ale pořád ho pozoruje tím trochu zneklidňujícím, dravčím pohledem. Jakoby přemýšlela, jestli ho má nechat jít, nebo ještě ne:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Střešní byt - hlavní pokoj

Příspěvekod Jade » 28 pro 2020 23:52

Myslím, že mám matnou představu. +opětuje jí pohled trochu pobaveně+ Jo, tipuju že dozvíš. Pochybuju, že si tuhle infiltraci nechá pro sebe. +ušklíbne se trochu kysele+ Dojemný, vyloženě mateřská péče. +poznamená sarkasticky+ Vyřiď kámošce, že jsem moc zvědavej, jaký plány má na dokončení tohohle bordelu. +obsáhne mávnutím ruky jejich deratizátorskou činnost posledních několka hodin+ a že zdejchnout se před orgasmem je krajně neslušný. +dodá a v očích mu trochu blýskne+ Nepochybuju, že my se ještě uvidíme. +podotkne ještě, před tím pohledem neuhne, opětuje ho ještě chvilku, a pak se s prásknutím přemístí pryč+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

PředchozíDalší

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron