TONY UMĚLECKÝM SOCHAŘEM

Všestranně nadaný smrtijed Tony vymyslel originální způsob odvety za zradu. A je libo koupit si nějaký podnik či dům na Losu? Sledujte aukce!

Tonymu Dolohovovi se po složitém pátrání konečně povedlo odhalit zrádce, který ho zradil při jedné z jeho posledních misí, při které málem zemřel. Informace získal od zajatce, kterého podrobil výslechu ve sklepení svého sídla. Za pomoci nové výslechové metody, kterou sám na vlastní kůži podstoupil v zajetí kdesi v asijské džungli a tudíž věděl, že bude opravdu účinná, získal potřebné informace a pak si pro zrádce osobně došel. Vykonat trest smrti, který nad oběma muži sám vynesl, pomocí avady se mu zdál moc humánní, proto vymyslel originálnější způsob. Ve staré betonárce je připoutal zády ke dnu licí formy na panely a pak na ně lil tekutý beton. Muži, zoufale se snažící vyprostit z tuhnoucí masy, pomalu pohlcující jejich těla, neměli žádnou šanci přežít a udusili se. Tony si pak tento děsivý bizarní basreliéf s obrysy lidských údů a ječících obličejů zasadil do stěny ve svém obývacím pokoji a svoje umělecké dílo vystavuje jako varování pro každého, kdo by ho chtěl ještě někdy zradit.

 

Storm

Komentáře  

 
# Bea 2015-04-21 02:08
Tak neřekla bych přímo pro Kristiána... 8)
 
 
# Victoria.S 2015-04-21 14:00
No Mýtince bych konkurovala nerada :D ale zajímalo by mě, kdo provozuje KACUPE, a jestli se nebude někdy dražit, bych to totiž třeba náhodou vydražila... :-*
 
 
# styx 2015-04-21 14:32
Bea: to neni pro nej? Tak to jsem asi blbe pochopila. :lol:
Viki: nad Kacupe jsem taky slintala uz pred lety, jak tam nikdo neobsluhuje. Ale to je Megi podnik. :-)
 
 
# yohi 2015-04-21 15:51
ach ano nad Kacupe nás slintalo evidentně víc 8)
 
 
# Victoria.S 2015-04-21 17:13
No je to tam boží, no :D
Tak já si teda nechám zajít chuť... :D
 
 
# Bea 2015-04-21 20:11
Styx: Nn, to je safe house pro celou Mýtinkovskou kliku. No vzhledem k tomu, že je to Loch House jsem mu tam nemohla nenechat pokoj spešl pro něho. Nakonec on taky potřebuje místo kam se uklidit.

Kacupe - ale tak třeba by to Meg pronajmula! :-)