STYX A REMUS CHYSTAJÍ SVATBU!

Jak naprosto vyvrátili pověru, že sedmý rok přichází krize ve vztahu.

Styx s Remusem nedávno vyřizovali jisté záležitosti na Ministerstvu. Styx musela podat vysvětlení ohledně jejího pobytu mezi mudly, což se podepsalo na její náladě, takže při dlouhém čekání na nepřítomnou recepční se s Remusem trochu nepohodli. Aby se nedohadovali na veřejnosti, zalezli si do opuštěné recepce, kde se Remus snažil rozrušenou Styx trochu uklidnit a podpořit. Byl natolik přesvědčivý, že všechny trable byly rychle zapomenuty a oni skončili v objetí. Přemoženi touhou a za obrovského rizika odhalení podlehli vášni a v kanceláři recepce měli sex. Chybělo opravdu málo, aby je u toho nenachytal Amon, který se tam znenadání objevil. Ochranka ministerstva, sledující monitory bezpečnostních kamer, však měla ten den o zábavu postaráno.


Dlouholetý vztah Styx a Remuse se posunul do další významné etapy. Introvertní vlkodlak se v den jejich šestého výročí seznámení rozhodl do toho konečně praštit. Na galavečeru Loscars po vyhlášení cen vylákal pod falešnou záminkou nic netušící Styx na pódium a přede všemi hosty ji k překvapení všech přítomných zcela nečekaně a veřejně požádal o ruku. Styx, jak to absolutně nečekala, byla z jeho nabídky v naprostém šoku, takže Remuse chvíli podusila ve vlastní šťávě, když se k tomu dlouho nevyjadřovala. Ticho a napětí v sále se dalo krájet a už se zdálo, že ten večer neodpoví, pak se ale konečně vzpamatovala a jeho zásnubní prsten celá šťastná přijala, aby si to Remus náhodou ještě nerozmyslel. Takže místo plánů na nějaké další divoké dobrodružství se u Lupinů bude letos plánovat velkolepá svatba.


Storm

Komentáře  

 
# Bea 2015-04-22 21:38
Juchů! Bude svatba!

Amon: Juchů Bude žranice!
 
 
# Cairo 2015-04-26 22:29
Páni, to bude akce roku :-) škoda, že ty zásnuby jsem prošvihla, ale svatbu si teda rozhodně ujít nenechám :-)
 
 
# Man 2015-04-27 17:03
Ticho v sále bylo dobrý, to je fakt....a zvolala bych: juchů, bude pití! ale aby to nevyznělo nějak...nevhodn ě:D
 
 
# Bea 2015-04-27 17:33
:lol: :lol: :lol:
 
 
# styx 2015-05-02 11:16
Než bude hotové a rozeslané svatební oznámení, s předstihem oznamujeme termín svatby, abyste si to mohli všichni včas naplánovat. ;-)

Sobota 29. srpna 2015

(je to poslední prázdninový víkend, aby se to dobře pamatovalo. 8) )