VÝMĚNA MANŽELEK: WENAI A KRISTIÁN

Wenai byla vybrána do jedné z nejlákavějších výměn, na Mýtinku. Kdo by nechtěl zkusit rozkazovat drsným chlapům v uniformách.

Beatrix pojala výměnu vskutku zodpovědně, když své nástupkyni podrobně sepsala v manuálu její povinnosti. Wenai přišel s kytkou v ruce přivítat její nový manžel Kristián, spolu s Beinou matkou a s její dcerou. Oběma ženám Wenai už na první pohled nepadla příliš do oka a obzvlášť Zuzka to dávala svým chováním umíněně najevo. Jediný Kristián se snažil situaci trochu zachránit, když se své nové manželky zastával. Wenai Zuzce proto nařídila první trest, domácí vězení za nevhodné chování. Zuzka odkráčela s přidrzlými poznámkami do svého pokoje a bylo předem jasné, že z nich žádné kamarádky nebudou. Wenai jí mezitím připravila domácí pizzu, aby prolomila ledy a Kristián se ujal role jejího pomocníka. Zuzka snahu nové tety sice moc neocenila, ale večeři neodmítla.
Kristián ráno zmizel velice brzy do práce, takže Wenai si už musela poradit sama. Udělala Zuzce svačinu a vypravila ji do školy a poté ji navštívila pracovnice salónu, aby ji proměnila v jinou ženu. Udělala jí dlouhé umělé nehty, učesala a nalíčila ji, aby Wenai jako nová šéfová dostatečně reprezentovala Mýtinku.
Wenai pak v předpisových v lodičkách na vysokém podpatku vyrazila do hospody pomáhat do kuchyně s přípravami obědů. Kolem poledne vypomáhala na baru a roznášela jídlo a pití po place. Později si ji vyzvedla yohannka a vzala ji na vojenskou základnu, kde se Wenai seznámila s Beinou přítelkyní, vojandou Žanetou.
A tady krátká výměna Wenai končí, bohužel nedokázala využít svého výhodného postavení k tomu, aby převzala velení nad rotou vojáků. Jak často za život se naskytne příležitost, aby vás chlapi poslouchali na slovo?

Storm