REBECCA: JADE NEBO VISHOUS?

A proč je nemít rovnou oba?

Přátelský vztah s benefity Rebeccy a Vishouse se nám postupem času přerodil do něčeho mnohem vážnějšího. Vishous si Rebeccu totiž při jednom drsnějším sexu „označkoval" svázáním. Jelikož svázanost v Bratrstvu je oboustranný doživotní závazek – Cairo nebo Syriana s tím už mají bohaté zkušenosti - nabízí se otázka, jak to bude Rebecca do budoucna řešit s případnými partnery. I když to vypadá, že ona to pouto až tak vážně nebere. Pohádala se kvůli tomu s Vishousem a frustraci si vybila v posteli svého dalšího sexuálního objektu, Jadea.
Po několika nedokončených pokusech o sblížení s Jadem v minulosti to tentokrát dotáhli až do samého konce. V rámci předem dohodnutých pravidel se oddali zvrhlým sado-masochistickým praktikám bolesti a rozkoše. Rebecca sice hodně riskovala, když vložila takovou důvěru do rukou člověka se psychopatickými sklony, na druhou stranu nikdo jiný kromě Jadea by jí tyhle perverznosti dobrovolně neposkytl a ještě si to tak užíval.
Rebecca vyšla z těchto krvavých jatek v podstatně horším stavu, než když si ji vzala do parády Druhá rasa a bude zajímavé sledovat, jak vysvětlí Vishousovi to množství spálenin po stříbrných předmětech, řezné rány po těle, zbičovaná záda, či dýkou vyryté nápisy v kůži. Vishous si totiž od chvíle, co se s ní svázal, dělá na ni nároky a dává jí to dost hrubými způsoby najevo.

Storm

Poznámka: děkuji fanynkám Bratrstva Černé dýky za tip.

Komentáře  

 
# Rebecca 2016-04-19 23:22
+pečlivě posbírá všechny výtisky, který najde doma, v Guns, v ostatních svých přechodných bydlištích a sprostě ukradne i ten na recepci hotelu, aby je pak všechny pečlivě, rituálně spálila+ :-*
A v horším stavu jsem teda rozhodně nebyla, žádný jizvy mít nebudu! +vrčí si pro sebe a spokojeně sleduje ten ohýnek+
 
 
# Wenai 2016-04-20 15:33
+donese buřty a opíká :D+
 
 
# Rebecca 2016-04-20 16:15
+závistivě sleduje vonící buřty:D+
 
 
# yohi 2016-04-21 12:47
jů buřty! +čirou náhodou jde akorát kolem a vítr jí přivane ještě neshořenej výtisk článku+ no to jsou věci! +kulí oči+ :D