Manori Dauntless-Postrachová

Upírka, Bystrozorka a admin LoS v jedné osobě. Ne, nepotrpí si na tituly.:)
Obrázek


Nick: Manori, Man

Celé jméno: Manori Dauntless Postrachová

Partner: Postrach (manžel) (upíři Asher s JC jsou přáteli:))

Bydliště: London Apartment (Nautilon), Nocturna

Pochází: Anglie, rodina emigrantů, rodokmen nejasný, nepochází z čistokrevné kouzelnické rodiny. Matka čarodějka, otec mudla.

Vzdělání: Bradavice, kolej Nebelvír, dále studium bystrozorské, znalosti mudlovských zbraní a bezpečnostních systémů získané v Evropě a Japonsku

Zaměstnání: bystrozorka, redaktorka Pentagramu, spolumajitelka Guns´n Coffins

Barva vlasů: černé extra dlouhé, mající tendenci se vlnit

Barva očí: šedozelené

Znamení: beran/tygr

Kouzlení: ano, ale bez hůlky (pouze oficiálně kvůli předpisům MK vlastní, a aby nešťourali moc v tom, jak to, že ji ke kouzlení nepotřebuje ani při nejsložitějších kouzlech)

Zvláštní znamení: extra dlouhé vlasy po zadek, často ozbrojená, strážný anděl Castiel
Schopnosti: jízda na koni, šerm a střelba, bojová umění (zejména japonská - učí mistr ninjů pak Yamamura, ostatní bojová umění - učitel Postrach)

Dovednosti: bezpečností systémy a IT

 

Man

Po pěti letech soužití se rozhodla stát se Postrachovou družkou navždy a přijala jeho druh upírství. Nelze říct, nakolik to ovlivní její schopnosti coby čarodějky, jisté je, že proměnou se všechny schopnosti a dovednosti, které měla jako člověk, zesilují. Nic ale není zadarmo...

 

Prvním větším  objeveným zádrhelem je ztráta zvířete ve zvěromagii. O svou šelmu nepřišla, ale zdá se, že není schopna se momentálně proměňovat a není ani jisté, zda-li je jejím zvířetem i nadále panter.

 

Slabé stránky: stejně jako u Postracha, trpí stejným zmutováním výkonného metabolismu, silnou alergií na stříbro a ochuzeným jídelníčkem (právě ona zjistila, že nejlepší možnou stravou je krev Druhé rasy, ačkoliv výhody jsou pouze dočasné, lidská krev je jen náhradou, aby nezemřela hlady). Narozdíl od Postracha není natolik silná a rychlá (ačkoliv se vymyká průměru), jejich druh upírství zesiluje ty specifické schopnosti a dovednosti, které měli jako lidé. Posílila se její magická moc, ale zároveň ji není schopná využívat zároveň ve stejnou dobu s "upírskými schopnostmi" - rychlostí, regenerací atd. Stejně jako u Postracha, každé náročné vypětí (fyzické/magické) si žádá velkou spotřebu potravy, bez ní dochází k vyčerpání organismu, stravování sama sebe a smrti. Jejich druh je přešlechtěn a za zesílené schopnosti platí ztrátou přizpůsobivostí a velkým energetickým výdajem, který může v extrémním případě přerůst ve smrt hladem. Špatná krev (nakažená, od nemocného) má nepředvídatelné následky na psychiku (jak si už Postrach vyzkoušel při požití krve se srpkovou anémií). Jelikož je teprve mladým upírem, nejsou její schopnosti/slabé stránky ustáleny.


Bystrozorka ve speciálním zařazení, což jí dává velkou volnost. Žije opět se svým manželem Postrachem a zdají se být pevnějším párem než kdy dříve. Do Slastí po jistém incidentu s andělem Cassem chodila nějakou dobu opatrně, aby zachovala příměří. Vypadá to, že se jí povedlo s tamním Vládcem obnovit přátelský vztah, ačkoliv s Jean-Claudem není nikdy nic zadarmo. Většinou přátelská a ochotná naslouchat a pomoci, někdy prchlivá a pokud má blbou náladu, je lehké ji rozpálit do běla, nekřičí ale koná:)

 

 

 

 

Píší o ní v DV:


MANORI: NOVÁ UPÍRKA NA LOSU

NOČNÍ INTERVIEW S MANORI

JAK JSTE ZAČÍNALI: MANORI

JAK DOBŘE SE ZNAJÍ: MANORI A ASHER