Návody

Jste zmateni, jak to na LoS chodí? Nevíte, jak se aktuálně přihlásit, kde si registrovat postavu či jste zapomněli, jaká pravidla platí pro galerii? Tohle je ta správná rubrika k prostudování. Mimo ni doporučuji přečíst rovněž Základní pojednání (základní pravidla), Lokace - Svět LoS (krátce o fandomech), Rejstřík obyvatel LoS (k profilům postav).

LOS NÁVOD - Editujeme profil postav

Zaslali jste medailonek postavy pro portál, ale už není aktuální? Zapomněli jste něco dodat nebo chcete změnit obrázek? Nyní můžete. Jak? O tom je malý návod. Nebojte, je to snadné.

Orientace na LoS

Pár rad do začátku:

GALERIE

Nové rozšíření pro ty, co nechtějí jen číst články a také ty, co rádi "šmírují", jak to kde vypadá, kdo s kým bydlí a kdo má hezkého komorníka. Chcete vědět, jak to funguje a jaké jsou možnosti?

LoS v datech

Pokud hledáte základní údaje, kontakty a odkazy, které se týkají LoS v kostce, pak je tento článek to pravé ořechové pro vás. V následujících krátkých přehledech najdete vše potřebné pro základní orientaci ve zdejších hodnostech, na koho se v případě dotazů máte obracet a pokud byste toužili si dát banner na své stránky, jsou vám k dispozici kódy našich bannerů.