Základní pojednání

 

Drazí hříšníci a poutníci,

vítejte na fóru Land of Sinners. Diskuze vznikla v roce 2007 a slouží jako alternativní svět pro odpočinek, zábavu a únik od všedních starostí. Je rozdělena na několik oblastí - kromě informační sekce  jsou to Veřejný svět (dále rozdělen podle různých typů světů), Sídlla postav (soukromé příbytky zdejších obyvatel) a Historie (kde jsou mrtvá a neaktuální témata).

Obrázky zde použité jsou pouze ilustrativní a nikdo si na ně nečiní nárok, není-li psáno jinak. Admin nezodpovídá za použité obrázky.

Pár usnesení a zásad pro bezpečný pobyt na LoS

 

Technické záležitosti:

 

1. Zakládám soukromá sídla a podniky pouze dlouhodobě aktivním uživatelům/postavám LoS.

 

2. Všechna založené sídla i podniky musí být aktivní - tzn, alespoň jednou za čtvrt roku tam musí být vložen příspěvek. Neaktivní témata, popřípadě témata s 0 příspěvků budou smazána.

 

3. Z bezpečnostních důvodů smí psát příspěvky pouze registrovaní uživatelé a zakládat témata pouze moderátoři jednotlivých sekcí.

 

4. Pokud některý z moderátorů zaznamená příspěvky, které se mu v obydlí nelíbí, má právo je bez předchozího varovnání smazat nebo požádat o pomoc admina - čili mě.

 

5. Vulgární vyjadřování a slovní napadání uživatelů je nepřípustné.

 

6. Registrace nových postav probíhá na foru. Pokud se chcete pod svou novou postavou přihlásit i na portále, musíte si udělat registraci zvlášť i tam. Postavy s 0 příspěvků budou postupně promazávány, zakládejte tedy prosím účty jen tehdy, kdy budete danou postavu aktivně psát. Neaktivní postavy s příspěvky, které již nadále nechcete psát, budou uloženy k ledu (nebudou mazány, aby nedocházelo ke ztrátě příspěvků).

 

Život na LoS

 

1. Na LoS existuje několik světů/realit vedle sebe, které mají stejné právo zde být. Věnujte pozornost jednotlivým zákonitostem daného světa či oblasti.

 

2. Nově příchozí mohou využít prostoru Hospůdky Na mýtince, kde se mohou seznámit s ostatními či požádat o pronajmutí pokoje.

 

3. Jednotlivé postavy respektují schopnosti a dovednosti ostatních, stejně tak jako ony mají právo využít svých a svého postavení.

 

4. Bezdůvodné násilí bude trestáno banem. (drobné rozmíšky, hádky apod. jsou v rámci hry povoleny. Větší akce prosím hlaste alespoň mě na PM nebo mail)

 

5. Nikdo (ani stálí ani nově příchozí) nejsou všemocní, vševědoucí a nezranitelní. Zvažte limity u svých postav.

 

6. Informace kdo kým je a co lze v jednotlivých tématech čekat, je možno zjistit v krátkých seznamech postav a míst na LoS. Podrobněji pak samotnou hrou či z článků Pentagramu či Denního Věštce.

 

 

Rozdělení světa LoS

Šedá zóna - HP svět - místo, kde platí zákonitosti HP - kouzelníci zde mají výsadní postavení a mudlové se bez nich nemohou dostat do ryze kouzelnických zařízení.

Districkt - Nábřeží nadpřirozena - místo pro všechny magické bytosti nespadající do HP, vládcem upírů je J-C, věnujte pozornost odlišnostem ve schopnostech jednotlivých postav. Přístupné jak mudlům (na vlastní nebezpečí), tak kouzelníkům (nemají zde žádné výsady a mohou být v případě konfliktu konfrontováni)

Downtown - město lidí - svět "mudlů" s jejich zákony a je nutné, aby kouzelníci udržovali zákon o zachování své identity "mága" v tajnosti a stejně tak i upíři a spol.

 

Dodatek:

Vstupem na diskuzi LoS jste se zavázali dodržet podmínky psané na úvodní straně v prohlášení. Admin a moderátoři nezodpovídají za příspěvky a vložené obrázky ostatních uživatelů. Nic nebylo vytvořeno za účelem zisku, web je spravován pro osobní potřebu registrovaných uživatelů.

 

 

Administrátorka si vyhrazuje právo tato pravidla kdykoliv doplnit či pozměnit.

 

Dotazy směřujte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.