Lokace - Svět LoS

Land of Sinners je virtuálním světem, v němž se prolínají různé reality založené původně na fandomu HP. Jelikož pokrok nelze zastavit a LoSáci jsou velmi rozpínavý druh, postupně přibyly i další okruhy působnosti. Seznam níže vám může pomoci se v nich zorientovat a pochopit tak vlastnosti jednotlivých postav zde se vyskytujících.

 

los

Fandom HP

Asi všem tady známý, netřeba se více rozepisovat. Prostě svět Harryho Pottera se vším všudy.

 

Fandom Anity Blake

Nově se objevující trend a invaze upírů z oblíbené série knih L.K. Hamilton. Upíři i dlaci v tomto světě jsou sice veřejně známí, ale ne zdaleka všemi příjímání. Zdejšímu "spolku" vládne Jean-Claude, kterého s většinou jeho "lidí" můžete nalézt v Districktu. Ale je možné je potkat kdekoliv po LoSu. Bytosti tohoto světa jsou schopny ovládat svou moc a specifickou magii, proto buďte opatrní.

 

Fandom Buffy

Další z upířích postav vychází také z TV seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Na rozdíl od předchozích se tito veřejně moc neprojevují, spíše se zdržují v soukromí Hyperionu.

 

Fandom SN

Zatím jen ve zlomku - jedné postavy - jež vychází z TV show Supernatural - Lovci duchů

 

Fandomy zčásti inspirované a nebo originální

Některé z postav využívají pro základ své "existence" takové fandomy, jako je Královna prokletých, Noční Klub, Xena, více či méně upravené dle svého. Jiné jsou pak ryze originální, o takových konkrétně hledejte informace přímo v článku věnovaném jednotlivým obyvatelům.

 

V sekci Místa a sídla naleznete souhrný soupis podniků, sídel a oblastí na LoS, s krátkým popisem o co jde, případnými zásadami chování nutné k dodržení, abyste nepřišli k úhoně, majitelé a stálí obyvatelé se kterými je možno se zde potkat.