Jason Schuyler

Jason je poslušným vlčkem, který ovšem pokaždé vyhledává možnost užít si dámskou společnost, v současnosti se pohybuje skoro výhradně po Slastech, jinak doprovází na cestách Jean-Claudea.
 

ObrázekJméno: Jason Schuyler (umělecký nick Ripley)
Rodina: Otec Frank, matka Iris, 2 starší sestry - Robbi a Julia. Po matce zdědil výšku a vzhled, jeho otec pochyboval, že je jeho(sám je vysoký a černovlasý, stejně jako obě Jasonovy sestry), proto se k němu nechoval nejlépe.
Fandom: Anita Blake
Vlasy: blond
oči: nebesky modré
Postava: štíhlá a nepříliš vysoká (cca 161 cm)
Věk: těsně nad 21 (proměněn v 19 vlkodlačicí Rainou během sexu)
Zaměstnání: striptér ve Slastech, osobní vlček Jean-Claudea, předtím student vš
Zvláštní znamení: často oblečen v kůži, stále ochotný flirtovat, jedlík, normální vyšší tělesná teplota (hlavně kolem úplňku)
Schopnosti: nadšený striptér a provokatér, vlkodlak a s tím spojená odolnost a možnost se proměnit i částečně mimo úplněk.


Jason

Pochází z Ashevillu v Severní Karolíně, chvíli studoval výšku zaměřenou na obchod, ale jen proto, že tuhlle rodiče schválil a podporovali, dostal se na ni přes fotbalové stípko.
 
 
Přesto sport jako takový nemusí, tlačil jej do něj otec, který z něj hodlal udělat chlapa. Miluje tanec ( i když umí i hrát a zpívat), proto začal se striptýzem, aby mohl zůstat u tancování a zároveň tak naštvat rodiče.
 
Díky svému drobnému vzhledu a žití u J-C ho otec a starší setra považují za gaye, ačkoliv jím není.
 
Může fungovat jako J-C "zrak".
 
Jeho nejlepším přítelem je Nathaniel. I když si "kocoura" rád dobírá.


Umělecké jméno - Ripley. (má rád Sigourney Weaver ve Vetřelci)