YOHANNKA A BEATRIX: ROZCHODY A NÁVRATY

Po delší pauze, kdy jsem uvolnila prostor kampani Loscars, opět začíná vycházet váš oblíbený Denní Věštec. V dnešním vydání jsem se zaměřila na Mýtinku a její osazenstvo.

To, že se spolumajitelky Mýtinky, Beatrix a yohannka, chvíli spolu kamarádí a chvíli by si nejradši vyškrábaly oči, je už veřejně známá věc. Vždy, když se někde objeví spolu, se téměř s jistotou mezi nimi něco semele. Naposled se tak stalo na večírku, který pořádal Amon, kde si yohannka s Beou po ostré výměně názorů opět vlítly do vlasů a ve stylu šlehačkových grotesek začaly po sobě házet vše, co jim přišlo na stole s občerstvením pod ruku. Zuřivou přestřelku rozvášněných dam musel ukončit až Amon, který se incidentem očividně bavil, i když v bitvě taky něco schytal.


Pozornější si už jistě všimli, že Beatrix se už nějakou dobu neobjevuje na veřejnosti ve společnosti svého partnera Kristiána. Dlouhodobé neshody mezi nimi opět vyústily v dramatický rozchod. Při poslední bouřlivé výměně názorů Beatrix Kristiánovi oznámila, že někoho má, i když podle všeho její poměr nebyl důvodem rozchodu, ale spíš jeho důsledkem. Opuštěný Kristián celou noc hořce zapíjel rozchod a další den odjel neznámo kam. Nedávno se však dvojice opět setkala a přestože se viděli jen krátce, došlo i na objetí, takže možná to s tím rozchodem nebude tak žhavé. Přes všechny ty jejich neshody a hádky se ti dva nejspíš pořád milují, jen jaksi nedokážou být spolu.


Po delší přestávce se na Mýtince opět objevil Engel. Důvodem návratu je jeho rekonvalescence, v posledním zaměstnání se totiž asi srazil s vlakem, protože je celý pomlácený a má v sádře zlomenou nohu. Když se k yohannce doneslo, že se vrátil a co se mu stalo, přišla se na svého expřítele podívat. Teď o něj pečuje a nosí mu jídlo, pití a zvířata na mazlení a baví ho historkami, co se stalo na Mýtince během jeho nepřítomnosti. Že by se zase chtěli dát dohromady?


Storm

Komentáře  

 
# Bea 2015-04-18 01:57
:-*
 
 
# yohi 2015-04-19 11:09
chvíli spolu kamarádí? kdy?! A náhodou, já bych tak pečovala o každýho, tak hodná jsem! 8)