WENAI A VICTORIA: KDE JE JIM KONEC

Victoria a Wenai se sice na LoSu teď moc neobjevují, ale nemyslete si, že zahálí. Celou dobu si se svými drahými polovičkami užívají svá drobná dobrodružství v jiném světě.

Na přelomu roku uspořádaly na Tvrzi již tradiční vánoční mejdan, na který sezvaly celé svoje příbuzenstvo a taky Lockeho přátele z Camorru. Na Silvestra si Victoria s Byronem vyrazili ještě do Las Vegas, kde si spolu užili parádní večírky a samozřejmě si nezapomněli zahazardovat i v proslulém kasínu.


Victoria s Byronem jsou nyní na road tripu, křižují Anglii a mají namířeno do Skotska, prohlédnout si místa, kde Byron vyrostl. Tentokrát se však chtějí opravdu nepotkat s jeho rodiči. Přespávají ve stanu nebo po motelech a občas i v autě. Po návratu z cest se chtějí přestěhovat z Byronova malého bytu v Londýně, ve kterém bydlí nyní, do většího a prostornějšího, takže se už poohlížejí v Londýně po něčem vhodnějším, kde by si Byron konečně splnil přání pořídit si štěně.


Wenai žije s Lockem a Jeanem momentálně mimo LoS v Camorru, ve věži se zahradou, plnou skleněných růží, které pro ni Lamora ukradl. Chvíli všichni řešili trable s Jeanovou bývalkou Lucy, která ho chtěla zpátky, ale nyní si užívají normálního zlodějského života a Wenai jim přičinlivě pomáhá s jejich zlodějskými plány.


V Provinilých slastech se po delší pauze opět konalo taneční vystoupení. Hlavní protagonistkou byla tentokrát Wenai, která nejdřív předvedla dráždivý hadí tanec a pak se proměnila v upírku. Před očima zděšených diváků názorně demonstrovala transformaci Lockeho do upíra, jejich společnou smrt a závěrečným baletním tancem i následné vzkříšení. Wenai svým excelentním představením skvěle konkurovala i profesionálním tanečníkům ze Slastí.


Storm

Komentáře  

 
# Bea 2015-04-21 02:10
Skleněný růže! Chci taky! :-)

(Normálního zlodějského života :D :D :D )