BLIK: Styx

Pořádný BLIK k pořádné kampani!

 

blik

VZOR:

Jste vzorem mnoha lidí. Kdo je ale vašim vzorem a v čem?

Mám mezi vámi hned několik vzorů, každá z vás umí něco jiného zajímavého. Mým největším vzorem ale – a nebudu přehánět, že úplně ve všem – je Remus. Je mým dlouholetým trpělivým učitelem a naučil mě vážit si věcí a hodnot, které pro mne dřív nic neznamenaly. A ještě pořád se mám od něj co učit.

Vytvořte plakát na téma "Má nejlepší vlastnost".

Proč si myslíte, že jste pro někoho vzorem?

Taky si pokládám tuhle otázku. Ale jak jsem četla nominace, tak nejspíš kvůli mým aktivitám. Nedokážu prostě sedět nečinně na zadku, pořád musím něco dělat, vymýšlet, podnikat. Snažím se život neflákat. Jakmile se dostanu do nějakých pokojných vod, už se mi vloudí myšlenka, že by to chtělo další dobrodružství.

MASTER:

V čem si myslíte, že jste fakt dobrý?

Fakt dobrá jsem v klamání nepřítele. Taky asi musím být nejspíš dobrá kuchařka, když věčně hladový Remus ještě ode mne neutekl zpátky do lesů. A myslím si, že jsem i dobrá smrtijedka, bohužel ale vedení je zjevně opačného názoru. ;)

A co vám naopak moc nejde?

Přeprat Postracha při tréninku :D. Taky jsem úplně levá na zahradničení, jsem schopná vysadit Remusovi na zahradě bolševník v domnění, že se jedná o okrasnou kytku. A ještě mi moc nejde ovládat svůj pud sebezáchovy, klidně si třeba vlezu do jezera, hemžícího se krokodýly, skočím bezhlavě do neznámého vodopádu, či si udělám výlet do oblasti, ovládané muslimskými extrémisty. Ještě že mám toho Remuse!

Zveřejněte v Pentagramu své rady na nejčastější otázky, které vám lidi pokládají.

Jakékoliv dotazy k tomuto úkolu směřujte prosím na můj mail nebo do Pmky. 

Myslíte si, že každý má svou cenu?

Ano. Někdo přímo nevyčíslitelnou, jinému stačí kus řízku.

NEZMAR:

Je vůbec něco, co by s vámi opravdu zamávalo?

Jsem dost odolná vůči nepřízním osudu, ale něco přece jen. Kdyby se stalo cokoliv zlého Remusovi, obzvlášť kvůli mně, nebo kdybychom se rozešli. A taky kdyby mě Remus požádal o ruku. To by se mnou zamávalo jak s vlajkou na stožáru!

Vetřete se natajnačku do nějakého podniku na LoSu a pracujte tam jeden den jako obsluha aniž by si toho někdo pořádně všiml.

Pracovala jsem na baru v Provinilých Slastech, aniž by mě během pracovní doby zakousl nějaký upír nebo vlkodlak.

Co vám dává sílu zvládat všechna příkoří?

Jestli myslíte příkořím ty moje průšvihy – protože žádná doslovná příkoří nepociťuji – tak ty zvládám jedině díky svým nejbližším a dobrým přátelům, na které se můžu vždycky spolehnout, že mě v tom nenechají. Prostě vím, že kdyby něco, vždycky mě někdo z toho vytáhne. :)

CUKROUŠI - Styx a Remus:
 

Vzpomenete si ještě, kdy, kde a jak jste se seznámili?

To se nedá zapomenout. 4. dubna před šesti lety, v salónku na Mýtince. Bea mě pozvala na pečenou kachnu a úplně nááhodou se tam objevil i Remus, zrovna v ten den, v tu hodinu, na to místo. Bea nás posadila vedle sebe a nechala nás tam úplně samotné a bavte se! No uznejte, tohle nemohlo dopadnout jinak! Nikdy nebudu Berušce dost vděčná za ten malý podfuk na nás. ;)

Volební guláš, nebo koláče? Nuda! Vymyslete něco lepšího a distribuujte to po LoSu! (Ideálně vlastnoručně vytvořené…)

V převlečení za Karkulku a vlka se chystáme roznést do každého domu košík plný vlastnoručně vypěstovaných přírodních vitamínů z Remusovy zahrádky.

Co vás na vašem partnerovi štve?

Štve mě, že nedává moc najevo emoce, jakoby se i po šestiletém vztahu za ně styděl. A jednou za uherský rok i to, že se nikdy nepohádáme (protože bych se aspoň jedinkrát chtěla udobřovat!:D).

ANTIPÁR – s Byronem a Kristiánem:

Napište tomu druhému báseň a zakomponujte ji do plakátu.

Mně nikdo žádnou básničku nenapsal, takže nemám motivaci.

 S kým si nedovedete představit život?

Snesu se téměř s každým, takže není moc lidí (kromě armády asasínů:)), s kterými bych nevydržela. Možná ale přece jen jeden tady je – Amon. Protože si myslím, že on by si nedovedl představit život se mnou a dával by mi to pěkně sežrat. Ale třeba kdybych mu dělala bomba-stické řízky... Ale stejně, co znám Remuse, si nedovedu představit život s absolutně nikým jiným.

DÁMA + PÁR – s Remusem:

Nějaký kandidátský slib, který nás přesvědčí volit právě vás?

Kandidátský slib za Styx: 

Volte mne a já vám dokážu, že to tady ještě zdaleka neumře.

Kandidátský slib za Styx a Remuse:

Volte nás a my slibujeme, že v našem volebním období vám připravíme (ne)jedno velké překvapení!

Vydejte se společně provést něco nelegálního! (A schovejte si doma důkaz tohoto činu!)

Chystáme se Gringottům vykrást banku, ale pššt! A bude i sex na veřejnosti. Kde? No přece tam, kde je to naprosto nemyslitelné. Na ministerstvu!

Na co jste hrdí?

Jsem hrdá na to, jak jsem od chvíle, co jsem přišla na LoS coby divoká, přelétavá, nezkrotitelná a provokující zlobivá holka za ty roky vyzrála v zodpovědnou, klidnou a milující ženu. A za to chci poděkovat Remusovi, že mi s obrovskou trpělivostí ukazoval tu správnou cestu, po které mám jít.

DESTINACE – Résidence Clermont a Eagle Rock:

Udělejte reklamní nabídku (jako pro cestovku), na co atraktivního byste nás nalákali v okolí vašeho sídla.

Résidence Clermont:

Eagle Rock:

Navrhněte ideální hotelový pokoj a popište co, proč a jak. (Ideálně dodejte foto.)

Vždycky jsem toužila strávit noc v takovém tom domečku typu Bora Bora, v přírodním stylu se slaměnou střechou, stojícím na dřevěných kůlech nad hladinou moře. Takovou tu oázu klidu a soukromí uprostřed přírody. Přímo z postele je nádherný výhled na moře a když vyjdete z pokoje ven, ocitnete se přímo na prosluněné terase, kde se bez obav můžete opalovat nazí, anebo můžete ze dveří skočit rovnou do moře a zaplavat si v křišťálové vodě. 

Kam pojedete na dovolenou v létě?

Ještě jsme to neplánovali, ale původně jsem myslela, že bychom se vrátili do Austrálie poohlédnout se po nějaké hezké lokalitě pro náš dům, ale v létě tam bude zima, takže nejspíš to odložíme na zimu, až tam bude léto. :) Ráda bych letos cestovala po celém světě po nejkrásnějších místech planety, ale Remus to ještě neví, takže nevím, jestli mi to bude schváleno. :) A taky záleží, jestli se Remus utrhne z práce, aby si konečně odpočinul.

TOP ARTIKL:

Udělejte propagační plakátek vašeho artiklu.

Vyhlašte výhodnou akci/nabídku, na kterou se nedá říct ne! Získejte co nejvíce aktivních zákazníků během období kampaně!

Protože všechny jste krásné a žádný salón krásy nepotřebujete, tak spíš taková trošku recese. Na něco ty zákaznice nalákat musím. :)

Co nesmí chybět v nejlepší hospodě na světě? (A kofola se jako odpověď cenzuruje!)

Příjemné prostředí, chutné jídlo, kvalitní pití, dobrá hudba, ochotná a rychlá obsluha. A čisté záchody, to je taky hodně důležité!

 

KAUZA - Styxino turecké dobrodružství:

Aktéři a pořadatelé - znáte ty reklamy, jak někdo začne zpívat v metru, tancovat v MHD a podobně? Vydejte se mezi lidi a udělejte něco podobně šíleného! Zdokumentujte to!

V Provinilých Slastech jsem si užila svých šílených deset minut slávy tancem na pódiu.

http://www.landofsinners.hys.cz/forum/viewtopic.php?f=131&t=1305&p=33058#p33058

Už si vzpomínáš na všechno?

Ano, vzpomínám si na vše, ta amnézie byla jen dočasná. Nechtěla bych přijít o vzpomínky na vás a na všechno, co jsem tady prožila. Po návratu domů se mi naštěstí začalo všechno opět vybavovat, jako film puštěný pozpátku. Takže nemusíte se bát, pamatuji si vás všechny. :)

Co na tom všem bylo nejhorší?

To zoufalství nevědět kdo jsem, odkud jsem přišla a co sakra dělám já, která tam evidentně nepatřím, mezi muslimy. A taky strach, jestli mě někdo hledá a v tom zapomenutém koutu světa vůbec najde. 

 

OSOBNOST:

Cítíte se jako LoSí celebrita?

Každá postava na LoSu je podle mého názoru celebritou, vždyť se o nás píše v DV, tudíž nejsem výjimkou. Manýry celebrit ale rozhodně nemám. :)

 

Vytvořte koláž charakterizující pro vás LoS.

Koláž většiny mých postav.

Jak dlouho už žijete ve světě LoSu? (Komplet i s dobou HSS.)

Přímo na LoSu to bude něco přes šest let a celkově – já fakt nevím, asi osm?

OTROK:

Co vám LoS dal?

Budu se opakovat, ale dal mi především skvělé přátele, které mám hrozně moc ráda a s jistotu mohu říct, že lepší kamarádky jsem nikdy neměla. Dal mi novou závislost, možnost prožívat zajímavé příběhy v mém vysněném světě, které bych jinak nikdy neprožila, příležitost na chvíli uniknout z reality. Taky spoustu zábavy a legrace – no, občas i trochu smutku, slziček a zklamání, ale jen malinko – a dal mi toho nejlepšího partnera, jakého si můžu přát, dům snů a práci snů. Kdo by se ještě divil, že LoS se stal přirozenou součástí mého života? Někdo říká, že je to jenom hra. Pro mne ne. Je to můj druhý – schizofrenický – život. :D

A co vám vzal?

Vzal mi volný čas a některé koníčky. A vyvrátil názor, že jsem v reálném životě docela spokojená. :D 

Napište ódu  na LoS!

Nezvládáte stres a strasti?

Vyrazte do baru SLASTI

upíři vám vezmou dech

mráz vám půjde po zádech.

Máte hlad a máte žízeň?

MÝTINKA vás dovnitř láká

skvělé jídlo, pití, přízeň

jako bonus sněhuláka.

U SALONU nápis hlásá

zde se rodí všechna krása

vstupte dveřmi nebo oknem

nikoho se nezaleknem.

Už vás život netěší?

V GUNS váš problém vyřeší

muže, ženy ozbrojíme

taky střílet naučíme.

Láká vás vyzkoušet všechny odstíny šedi?

Odhoďte zábrany, v SEXSHOPU vědí

jak splnit vám touhy a přání

soukromí vaše diskrétně chrání.

Když už vám problémy přerostou přes hlavu

v DROGERII pomůžou vám se jich zbavit

dají vám bonbónek, pilulku, trávu

a můžete z fleku jít slavit.

A tak bych mohla dokola ódy pět

co všechno dá se na LoSu uvidět

velebím okamžik, kdy jsem sem přišla

bez LoSu, věřte mi, nudou bych sešla!

Představte si, že LoS ze dne na den zmizí. Co budete dělat v čase, který běžně trávíte tady?

Na chvíli bych se zase vrátila ke čtení knížek a psaní povídek. Do doby, než by naše zlatá Manori LoS, nebo nějakou jeho alternativu opět zprovoznila. ;)

HYBATEL:

Prozraďte nám, co zajímavého plánujete rozhýbat na LoSu.

Tak mé postavy se hýbají pořád, nenechávám je moc oddechovat. V nejbližší době pravděpodobně bude Vanessa řešit, jak se zbavit Enza, Enzo zase jak dostat Vanessu do postele, Tony bude pátrat po zrádcích, Altair bude pokračovat v systematickém škrtání jmen na své Černé listině a možná si stihne odskočit i do Alp:). Styx čeká tvrdý výcvik naostro s Postrachem a bude muset něčím překvapit Remuse na Valentýna, na jeho narozky a na výročí seznámení. Někdy v létě snad vyjde opět nějaká prázdninová výprava po světě a doufám, že si konečně postaví i ten vysněný dům. A možná by to chtělo zase nějaký drobný průšvih, ať jí nekazím reputaci. :D A mezitím se určitě stane ještě milión dalších neplánovaných událostí, co mě průběžně napadnou. No a Storm bude jako vždy někde číhat, aby to všem vyslepičila v DV.

Pošlete fotku něčeho, co vám každý den připomíná LoS.

Fotky Remuse na komodě u postele. :)

Jaká událost na LoSu ve vás zanechala nejsilnější dojmy?

Hluboké dojmy cítím pokaždé, když Remus překvapí Styx něčím hezkým. Ale můj úplně nejsilnější okamžik byl, když jí Remus při loučení před soubojem s Regulusem poprvé řekl, že ji miluje. Chtěl, aby to věděla, kdyby se náhodou už nevrátil. Nic dojemnějšího jsem tady ještě nezažila. Tenkrát byly i ty slzičky (už si moc nepamatuji, jestli moje nebo její:)), ale každopádně to byly ty šťastné slzy.

Komentáře  

 
# Man 2015-02-27 21:55
lach, koláž postav...to by mělo možná splácnout víc lidí, mohlo by to být zajímavé...a Remusek u postele hezký:)
 
 
# Beatrix.S 2015-02-27 22:37
Mně se moc líbijou ty rámečky, ve kterých máš vystavenýho Remuse, takový designový!
 
 
# styx 2015-02-28 00:23
Hlavně ten menší, pořád se mi v tom zrcadlovém rámečku odrážel můj ksicht, nešlo to vyfotit ze žádného úhlu. :-)

Man: No jo, vždyť říkám, schizofrenie. :lol:
 
 
# Amon.v 2015-03-01 11:00
"Ano. Někdo přímo nevyčíslitelnou , jinému stačí kus řízku."

Mám to brát nějak osobně?!
 
 
# styx 2015-03-01 20:21
Jako že máš přímo nevyčíslitelnou cenu? :-* Samozřejmě to ber osobně! :love:
 
 
# Beatrix.S 2015-03-01 11:24
Tak! Sem přelouskala a myslím, že yohannka potáhne Marka hned do salonu na savovou kúru! :-* :-*
 
 
# yohi 2015-03-01 12:25
já bych ho vzala hned.. ale on by se mnou nemluvil, noo