BLIK: Neferet

Poslední těsně před hlasováním.

 blik

Vzor Losu

Neferet:
Otázka: Jste vzorem mnoha lidí. Kdo je ale vašim vzorem a v čem?
Kdybych měla vybrat jen jeden vzor, byly bychom tady asi hodně dlouho, než bych se dokázala rozhodnout. Vzorů mám spoustu, každý má to svoje. Nebudu raději jmenovat, abych na někoho nezapomněla, ale prozradím, že bych začla u rodičů a u přátel bych skončila.
Otázka: Proč si myslíte, že jste pro někoho vzorem?
Já a pro někoho vzorem? To se tady asi někdo zbláznil. Je pravda, že toho přes den, dobře i přes noc, zvládám opravdu hodně, ale zároveň kolikrát sama nevím co se sebou a ocitám se v úzkých tak často, že se divím, že z vymýšlení cest z bezvýchodných situací ještě nemám uvařený mozek.

Amor LoSu


Garett:
Úkol: Jako sexy kus už vás dobře známe. Ale jak vypadáte po ránu? Fotku!

Otázka: Váš nejlepší zážitek tematicky se hodící k této kategorii?
Řekl bych, že jsou to chvíle, kdy na mě ta moje Myška upírá svůj pohled. To si potom připadám jako ten nejúžasnější, nejlepší a nejmilovanější chlap pod sluncem.


Nezmar LoSu

Neferet:
Otázka: Je něco, co by s vámi opravdu zamávalo?
Hmn... kdybych přišla o Jasmine a o další mě velmi blízké osoby. Ničeho jiného si nejsem vědoma, ale život je dlouhý a dost nevypočitatelný, takže předpokládám, že jednou se určitě něco objeví.
Otázka: Co vám dává sílu zvládat všechna příkoří?
Nejspíš vědomí toho, že když se to převalí přese mě, převálcuje to hodně dalších... jsem příliš zodpovědná na to, abych se vším sekla a řekla, ať si to pro jednou zkusí někdo jiný. A pak asi to, že jsem se kdysi rozhodla, že nikdy nebudu chtít po ostatních to, co bych sama nikdy neudělala. Navíc mám Jasmine, která i když se to nezdá, mi dokáže být velkou oporou, i když s ní mám někdy víc starostí a trápení, než bych si přála.

Cukrouši LoSu

Otázka: Vzpomenete si ještě, kdy, kde a jak jste se seznámili?
Neferet: Na to se nedá zapomenout. Bylo to na ministerstvu u Manori a Meg v kanclu. Myslím, že tam byl i Sirius a všude tuny nahromaděného papíru. Ovšem následující setkání ve výtahu bylo mnohem zajímavější. Ministerstvu bych doporučila provádět velmi pečlivé servisní práce pokud nechtějí, aby si ve výtahu někdo odkládal víc oblečení, než je zvykem.
Garett: Samozřejmě. Nesl jsem Neferet nějaké dopisy. První návštěva tady u vás. Když jsem vkročil do obýváku byla tam ona. Vlasy mokré od vody, trochu rozcuchané se jí lepily k tváři. Na sobě tepláky a vytahané tričko a v očích takový rozkošný výraz. V tu chvíli jako by se země zastavila a začla obíhat kolem nového slunce.
Otázka: Co vás na vašem partnerovi štve?
Neferet: Ty vykopnutý dveře od posledně. Z nějakýho důvodu došel k závěru, že o mě musí mít nepochopitelnou přílišnou starost. Jsem velká holka, umím se o sebe postarat a ve vaně se opravdu neutopím.
Garett: Na Cairo?! Naprosto, totálně, vůbec nic! Je to ta nejlepší ženská ve všech možných vesmírech, planetách a tak vůbec.

Top dvojka

Garett:
Otázka: Co nejbláznivějšího jste s vaší top dvojkou zažili?
Myslím, že to byl pánský večírek na chatě. Nikdo mi neřekl, že granát umí udělat takovou pěknou díru do země a co teprve co udělal s tím domem!
Otázka: Nejlepší společný zážitek? - Nejhorší společný zážitek?
Moc jsem toho s Isaacem zatím nezažil. Viděl jsem ho asi tak dvakrát, možná jen jednou a to na výše zmíněné chatě a pánském večírku.


Antipár

Neferet:
Otázka: S kým si nedovedete představit život?
S úhlavním nepřítelem. S lidma, který neznám. S lidma, se kterýma se nesnesu. Těch lidí je opravdu hodně.

 

Kategorie pro reálné LoSíky

Toulavý LoSík

Neferet:
Otázka: Nechystáte velký návrat na LoS?
Já se snažím na Los vracet tak nějak průběžně. Bohužel teď toho mám opravdu hodně a můj mozek veskrze odmítá spolupracovat směrem, kterým bych si přála, ale budu nad tím velkým návratem přemýšlet. Třeba bych mohla někdy uspořádat mejdan, kdo ví.
Otázka: Co nejhezčího jste na LoSu zažily?
Jéje, toho bylo opravdu spoustu. Těch zážitků, těch dobrodružství, první lásky a mejdany, na které se nedá zapomenout.

Komentáře  

 
# Cairo 2015-03-08 22:27
On je prostě úžasnej :love: :lol: Ale nevěřim, že ho na mě neštve vůbec nic, dyť to snad ani nejde :lol: